TEFAL MasterChef Gourmet QB404H38

MasterChef Gourmet QB404H38 Mocny i wszechstronny, z nim gotowanie nie może się nie udać!
  • Podwójny ruch planetarny pozwala szybko uzyskać gładką konsystencję.
  • Solidne, wysokiej jakości akcesoria cukiernicze to pieczenie bez wysiłku.
  • Opatentowany kształt trzepaczki pozwala na ubicie piany nawet z jednego białka.

Dziecinnie proste przygotowanie ciast!

Wszyscy najwięksi szefowie kuchni na świecie uwielbiają swoje roboty kuchenne. Ty też natychmiast zakochasz się w swoim! Tefal Masterchef Gourmet to doskonały partner w gotowaniu i pieczeniu.

Z łatwością wyrabia ciasta na słodkie wypieki czy ciężkie ciasta na chleb dzięki solidnemu, wykonanemu z odlewu mieszadłu i mieszadłu hakowemu. Ubija lekką pianę z białek dzięki unikalnej trzepaczce Flex Whisk. Misa ze stali nierdzewnej o pojemności 4 litrów jest wyposażona w osłonę, która chroni przed chlapaniem.

Dzięki podwójnemu ruchowi planetarnemu (jednoczesna rotacja akcesoriów oraz ruch głowicy urządzenia „po orbicie”, w przeciwnych kierunkach) robot wyrabia, miesza i ubija wszystkie składniki aż do osiągnięcia idealnego efektu. Ułatw sobie życie w dobrym stylu!

  • Podwójny ruch planetarny pozwala szybko uzyskać gładką konsystencję.
  • Niezwykle wszechstronny dzięki blenderowi o pojemności 1,5 litra do przygotowywania wspaniałych smoothie oraz szatkownicy do tarcia i krojenia warzyw.
  • Użyj naszej unikalnej opatentowanej trzepaczki Flex Whisk do ubijania piany nawet z najmniejszej ilości białek!
Podstawowe informacje
  • default

Akcesoria
Właściwości
Tryb pulsacyjny    
Ruch planetarny    
Materiał misy Szczotkowana stal nierdzewna  
Blender Tak  
Materiał, z którego wykonano blender Plastik  
Szatkownica    
Trzepaczka Do ciężkich zadań  
Mieszadło hakowe Tak  
Trzepaczka Trzepaczka Flex Whisk  
Akcesoria do kupienia    
Schowek na przewód    

Często zadawane pytania
Urządzenie wielofunkcyjne pracuje inaczej niż robot kuchenny, ponieważ narzędzia używane do mieszania są zaczepiane w głowicy z ramieniem i wkładane do żywności od góry, natomiast w robocie kuchennym narzędzia do mieszania działają od dołu. Urządzenie wielofunkcyjne jest przeznaczone przede wszystkim do ugniatania i ucierania ciasta. Robot kuchenny może wykonać te czynności, lecz nie jest tak wydajny jak urządzenie wielofunkcyjne. Jeżeli zamierzasz piec ciasta, zastanów się, jak często będziesz to robić. Jeżeli będzie to częste zadanie, wówczas urządzenie wielofunkcyjne sprawdzi się lepiej. Warto zauważyć, że robot kuchenny jest zdecydowanie mniejszy niż urządzenie wielofunkcyjne.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.