TEFAL PAIN DORE 1 KG

PAIN DORE 1 KG Prosty chleb

Pain Doré: łatwy sposób na pyszny i świeży domowy chleb!

Pain Doré: łatwy sposób na pyszny i świeży domowy chleb!

Ciesz się smakowitym domowym chlebem każdego poranka! Łatwy w użyciu: po prostu dodaj składniki według instrukcji i włącz urządzenie. Pain Doré zrobi wszystko za Ciebie. Masz do dyspozycji 12 w pełni automatycznych programów do przygotowania domowych wypieków: zwykłego chleba, chleba francuskiego, chałki, chleba żytniego, chleba razowego, chleba bezglutenowego i szybkiego chleba, przygotowywania ciasta, a także dżemu, owsianki i ciasta na zakwasie, a oprócz tego dostępny jest program tylko do gotowania.

Prosty chleb

Ciesz się smakowitym domowym chlebem każdego poranka!  Tak łatwo się go używa: po prostu dodaj składniki według instrukcji i włącz urządzenie. Pain Doré zrobi to za Ciebie! Pain Doré zmieni Twoją śniadaniową rutynę. Dzięki 12 w pełni automatycznym programom będziesz cieszyć się świeżym chlebem francuskim, żytnim, razowym, bezglutenowym czy chałką, smakowitymi brioszkami, ciastami, a także dżemem i owsianką! Jeśli chcesz, możesz używać go tylko do gotowania. Łatwy w czyszczeniu, będzie hitem dla całej rodziny! Wypiekacz do chleba Pain Doré jest lekki i łatwy do przenoszenia, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom doskonale mieści się na blacie! W zestawie instrukcja z wieloma przepisami na chleb, które możesz wypróbować.
Podstawowe informacje
 •  Łatwość pieczenia chleba

  12 automatycznych programów do wypieku pysznego domowego chleba, w tym programy do wypieku chleba bezglutenowego i żytniego, przygotowywania ciast, pizzy i makaronu, dżemu i owsianki.

 • Świeży chleb w kilku prostych krokach!

  Wszystko automatyczne! Umieść składniki w formie do pieczenia, wybierz program, a wypiekacz wykona za Ciebie całą pracę, od wyrobienia ciasta do pieczenia!

 • Łatwość użytkowania!

  Intuicyjny panel sterowania z wszystkimi wybranymi parametrami widocznymi na dużym wyświetlaczu dla maksymalnej prostoty.

 • 3 ustawienia wagi i 3 poziomy wypieczenia

  Od 500 g do 1 kg chleba na apetyty duże i małe. Wybierz kolor skórki: od chleba lekko wypieczonego po bardzo chrupiący.

 • Świeżo upieczony chleb w dowolnej chwili!

  Uruchomienie opóźnione do 15 godzin i funkcja automatycznego utrzymywania ciepła przez 1 godzinę.

 • Książka z przepisami w zestawie

  Nie musisz być specjalistą, aby zrobić dobry chleb w domu. Za pomocą rysunków w książce wyjaśniono przygotowanie podstawowych rodzajów chleba, takich jak chleb francuski, szybki chleb czy chleb razowy, a także dżemu, pizzy i ciast.

 • Łatwe czyszczenie

  Wyjmowana forma pokryta powłoką nieprzywierającą ułatwia wyjmowanie pieczywa. Możliwość mycia w zmywarce

Właściwości
Moc 700  W
Materiał Plastik  
Rozmiary chleba 500g / 750g / 1000g  
Ilość programów 12  
Akcesoria standardowe (miarka, kubek, hak)    
Liczba ostrzy 1  
Wyświetlacz Interfejs LCD  
Poziomy wypieczenia 3  
Opóźnione uruchomienie Do 15 godzin  
Utrzymywanie ciepła 1 godzina  
Sygnał informujący o dodawaniu składników    
Powłoka formy na chleb PTFE  
Kształt misy Kwadratowa  
Kolory Biały  

Często zadawane pytania
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.