TEFAL Zestaw desek do krojenia Premium

Zestaw desek do krojenia Premium Sprytny sposób na krojenie

Oryginalny zestaw desek do krojenia Ingenio to sprytne rozwiązanie wszystkich potrzeb w dziedzinie krojenia dzięki różnym rozmiarom, formie przystosowanej do różnych rodzajów wykorzystania oraz licznym wygodnym i praktycznym cechom.

Zestaw desek do krojenia Ingenio: sprytny sposób na krojenie

Zestaw desek do krojenia Tefal Ingenio to sprytne rozwiązanie w dziedzinie krojenia. Odwracalne deski w 3 rozmiarach doskonale dostosowane są do wszystkich potrzeb w dziedzinie krojenia. Antypoślizgowa podkładka utrzymuje deskę na miejscu dla większej wygody użytkowania, zaś praktyczny rowek na soki sprawia, że blaty kuchenne pozostają czyste. Deski nie zajmują za wiele miejsca, ponieważ umieszcza się je w pozycji pionowej w praktycznym bloku do przechowywania.
Podstawowe informacje
 • Szufladka

  Idealne rozwiązanie do zbierania i przenoszenia pokrojonych produktów lub odpadków. Pasuje do wszystkich desek w zestawie.

 • Szufladka

  Idealne rozwiązanie do zbierania i przenoszenia pokrojonych produktów lub odpadków. Pasuje do wszystkich desek w zestawie.

 • Deski dwustronne

  Dwustronne deski posiadają wiele zastosowań

 • 3 rozmiary

  Deski w małym, średnim i dużym rozmiarze doskonale dostosowane do wszystkich potrzeb w dziedzinie krojenia.

 • Antypoślizgowe podkładki

  Dla większej wygody użytkowania.

 • Rowek na soki

  Kuchenne blaty pozostają czyste dzięki praktycznym krawędziom desek.

 • Łatwość przechowywania

  Deski nie zajmują za wiele miejsca, ponieważ umieszcza się je w pozycji pionowej w praktycznym bloku do przechowywania.

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
W ramach swojego zobowiązania do zapewnienia najwyższej jakości Groupe SEB zamieszcza na produktach Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą specjalną informację dotyczącą zdrowia i środowiska. Zobowiązanie to stanowi gwarancję, że produkty Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą są wolne od PFOA, ołowiu i kadmu, a zatem bezpieczne dla środowiska i zdrowia użytkownika. Informacje na temat wpływu na środowisko powstały w oparciu o regularne badania przeprowadzane przez niezależne laboratoria w wielu krajach (INERIS we Francji, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS w Wielkiej Brytanii, FABES Labs w Niemczech, MB Labs w Kanadzie, SGS w Chinach) (odsyłacz do stron laboratoriów). Powyższe zobowiązanie można znaleźć na stronach marki Tefal/T-fal, a także na opakowaniu naczyń kuchennych Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.