JAMIE OLIVER Jamie Oliver Cook' Smart E310S8 8-elementowy zestaw

Jamie Oliver Cook' Smart E310S8 8-elementowy zestaw Lśniąca i trwała konstrukcja   

Zestaw Tefal Jamie Oliver Cook' Smart ze stali nierdzewnej łączy profesjonalny wygląd i zaawansowane funkcje. Uchwyty ze stali nierdzewnej są nitowane, aby zapewnić pewne trzymanie w dłoni, a nieprzywierająca powłoka patelni została wzmocniona tytanem, dzięki czemu jest super trwała i łatwa w czyszczeniu. Dla większej wygody naczynia można myć w zmywarce.
 

Numer referencyjny produktu: E310S874

Estetyczne i profesjonalne naczynia ze stali nierdzewnej
 

Zestaw Tefal Jamie Oliver Cook' Smart ze stali nierdzewnej łączy profesjonalny wygląd i zaawansowane funkcje. Uchwyty ze stali nierdzewnej są nitowane, aby zapewnić pewne trzymanie w dłoni, a nieprzywierająca powłoka patelni została wzmocniona tytanem, dzięki czemu jest super trwała i łatwa w czyszczeniu. Dla większej wygody naczynia można myć w zmywarce. Projektant linii, znany kucharz Jamie Oliver, tak wypowiedział się na jej temat: „Nie wyobrażam sobie codziennego gotowania bez tych naczyń - są wyjątkowo trwałe i gwarantują doskonałe rezultaty kulinarne za każdym razem. To również powód, dla którego współpracuję z marką Tefal od niemal dwóch dekad. Zarówno mnie, jak i marce Tefal zależy na tym, by ludzie sami, w swoich domach, mogli przyrządzać pyszne, wartościowe posiłki”.
Podstawowe informacje
 • Stylowe gotowanie  

  Stal nierdzewna 18/10

  Stylowa stal nierdzewna 18/10, z której wykonano naczynia, będzie pięknie prezentować się podczas serwowania posiłków. Dzięki jej wyjątkowej trwałości gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością!

 • Długie lata użytkowania  

  Dwa razy większa trwałość

  Doświadcz nowej jakości dzięki wyjątkowo wytrzymałej nieprzywierającej powłoce patelni wzmocnionej cząsteczkami tytanu. Dzięki temu możesz używać jej nawet dwa razy dłużej niż patelni ze standardową powłoką i z łatwością czyścić!

 • Zdrowe i bezpieczne gotowanie  

  Powłoka bezpieczna w 100%

  Zero PFOA, ołowiu i kadmu! Patelnie poddawane bardziej rygorystycznej kontroli niż wymagana przez przepisy w zakresie dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Zero ołowiu i kadmu w powłoce patelni oznacza brak celowego dodawania Pb i Cd do powłok. Brak migracji na poziomie wykrywalności w testach niezależnych laboratoriów.

 • Zawsze idealne rezultaty  

  Wskaźnik Thermo-Signal™

  Wskaźnik zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do smażenia. Dzięki temu zyskujesz idealną teksturę, kolor i smak swoich dań, przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych.

 • Komfort i bezpieczeństwo   

  Nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej

  Uchwyt ze stali nierdzewnej jest nitowany, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z patelni.

 • Uniwersalność  

  Do wszystkich rodzajów kuchenek 

  Dzięki technologii Thermo-fusion™ naczynia równomiernie i bardziej efektywnie rozprowadzają ciepło, a ponadto można używać ich na kuchence każdego rodzaju.

Właściwości
Materiał Stal nierdzewna  
Kompatybilność z rodzajami kuchenek Indukcja - Gaz - Elektryczne - Ceramiczne - Halogenowe  
Możliwość używania w piekarniku Tak, do 250°C (z wyjątkiem szklanych pokrywek)  
Możliwość mycia w zmywarce Tak  
Powłoka wewnętrzna/wykończenie Powłoka nieprzywierająca  
Powłoka zewnętrzna/wykończenie Stal nierdzewna polerowana  
Typ dna Technologia indukcyjna  
Wskazówki i instrukcja obsługi