JAMIE OLIVER Jamie Oliver Cooks Direct E30406 28 cm

Jamie Oliver Cooks Direct E30406 28 cm Zaprojektowane dla Twojej wygody  

"
Patelnie Jamie Oliver Cooks Direct z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 łączą profesjonalną prezencję z szeregiem przydatnych funkcji. Ich uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej są nitowane, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z patelni. Powłoka wzmocniona cząsteczkami tytanu jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Patelnie można bezpiecznie myć w zmywarce."
 

Numer referencyjny produktu: E3040655

Gotuj jak szef kuchni w swoim domu dzięki estetycznym, profesjonalnym naczyniom ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką
 

Patelnie Jamie Oliver Cooks Direct z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10 łączą profesjonalną prezencję z szeregiem przydatnych funkcji. Ich uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej są nitowane, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z patelni. Powłoka wzmocniona cząsteczkami tytanu jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Patelnie można bezpiecznie myć w zmywarce. Projektant patelni, znany kucharz Jamie Oliver, tak wypowiedział się na ich temat: „Nie wyobrażam sobie codziennego gotowania bez tych patelni - cechuje je wysoka jakość, są wyjątkowo trwałe i gwarantują doskonałe rezultaty kulinarne za każdym razem. To również powód, dla którego współpracuję z marką Tefal od niemal dwóch dekad. Zarówno mnie, jak i marce Tefal zależy na tym, by ludzie sami, w swoich domach, mogli przyrządzać pyszne, wartościowe posiłki”.  
Podstawowe informacje
 • Stylowe gotowanie

  Stal nierdzewna 18/10

  Stylowa stal nierdzewna 18/10, z której wykonano patelnię, będzie pięknie prezentować się podczas serwowania posiłków. Dzięki jej wyjątkowej trwałości gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością!

 • Długie lata użytkowania  

  Dwa razy większa trwałość

  Doświadcz nowej jakości dzięki wyjątkowo wytrzymałej nieprzywierającej powłoce wzmocnionej cząsteczkami tytanu. Dzięki temu możesz używać patelni nawet dwa razy dłużej niż patelni ze standardową powłoką i z łatwością ją czyścić!

 • Zdrowe i bezpieczne gotowanie  

  Powłoka bezpieczna w 100%

  Zero PFOA, ołowiu i kadmu! Naczynia poddawane bardziej rygorystycznej kontroli niż wymagana przez przepisy w zakresie dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Zero ołowiu i kadmu w powłoce oznacza brak celowego dodawania Pb i Cd do powłok. Brak migracji na poziomie wykrywalności w testach niezależnych laboratoriów.

 • Zawsze idealne rezultaty  

  Wskaźnik Thermo-Signal™

  Wskaźnik zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do smażenia. Dzięki temu zyskujesz idealną teksturę, kolor i smak swoich dań, przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych.

 • Komfort i bezpieczeństwo  

  Nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej

  Uchwyt ze stali nierdzewnej jest nitowany, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z patelni.

 • Uniwersalność  

  Do wszystkich rodzajów kuchenek 

  Dzięki technologii Thermo-fusion™ patelnia równomiernie i bardziej efektywnie rozprowadza ciepło, a ponadto można używać jej na kuchence każdego rodzaju. 

Właściwości
Rodzina produktów PATELNIA  
Wymiary 28 CM  
Materiał STAL NIERDZEWNA  
Kompatybilność z płytami grzewczymi INDUKCJA - GAZ - ELEKTRYCZNE - CERAMICZNE - HALOGENOWE  
Możliwość używania w piekarniku TAK  
Możliwość mycia w zmywarce TAK  
Powłoka wewnętrzna/wykończenie POWŁOKA NIEPRZYWIERAJĄCA  
Nazwa powłoki wewnętrznej – patelnie TITANIUM 2X  
Thermo-Spot (wskaźnik temperatury smażenia) TAK  
Powłoka zewnętrzna/wykończenie POLEROWANA STAL NIERDZEWNA  
Wyprofilowane krawędzie TAK  
Coating Characteristic PFOA Free  
Wskazówki i instrukcja obsługi