JAMIE OLIVER Jamie Oliver Cooks Direct E304SA 10-elementowy zestaw

Jamie Oliver Cooks Direct E304SA 10-elementowy zestaw Zaprojektowane dla Twojej wygody  

Zestaw naczyń Tefal Jamie Oliver Cooks Direct ze stali nierdzewnej 18/10 łączy profesjonalną prezencję z szeregiem przydatnych funkcji. Ich uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej są nitowane, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z naczyń. Powłoka wzmocniona cząsteczkami tytanu jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Naczynia można bezpiecznie myć w zmywarce.
 

Numer referencyjny produktu: E304SA55

Gotuj jak szef kuchni w swoim domu dzięki estetycznym, profesjonalnym naczyniom ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką
 

Zestaw naczyń Tefal Jamie Oliver Cooks Direct ze stali nierdzewnej 18/10 łączy profesjonalną prezencję z szeregiem przydatnych funkcji. Ich uchwyty wykonane ze stali nierdzewnej są nitowane, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z naczyń. Powłoka wzmocniona cząsteczkami tytanu jest wyjątkowo wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Naczynia można bezpiecznie myć w zmywarce. Projektant naczyń, znany kucharz Jamie Oliver, tak wypowiedział się na ich temat: „Nie wyobrażam sobie codziennego gotowania bez tych naczyń - cechuje je wysoka jakość, są wyjątkowo trwałe i gwarantują doskonałe rezultaty kulinarne za każdym razem. To również powód, dla którego współpracuję z marką Tefal od niemal dwóch dekad. Zarówno mnie, jak i marce Tefal zależy na tym, by ludzie sami, w swoich domach, mogli przyrządzać pyszne, wartościowe posiłki”.  
Podstawowe informacje
 • Stylowe gotowanie  

  Stal nierdzewna 18/10

  Stylowa stal nierdzewna 18/10, z której wykonano naczynia, będzie pięknie prezentować się podczas serwowania posiłków. Dzięki jej wyjątkowej trwałości gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością!

 • Długie lata użytkowania  

  Dwa razy większa trwałość

  Doświadcz nowej jakości dzięki wyjątkowo wytrzymałej nieprzywierającej powłoce wzmocnionej cząsteczkami tytanu. Dzięki temu możesz używać patelni nawet dwa razy dłużej niż tej ze standardową powłoką i z łatwością czyścić!

 • Zdrowe i bezpieczne gotowanie

  Powłoka bezpieczna w 100%

  Zero PFOA, ołowiu i kadmu! Patelnie i naczynia poddawane bardziej rygorystycznej kontroli niż wymagana przez przepisy w zakresie dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Zero ołowiu i kadmu w powłoce patelni oznacza brak celowego dodawania Pb i Cd do powłok. Brak migracji na poziomie wykrywalności w testach niezależnych laboratoriów.

 • Zawsze idealne rezultaty

  Wskaźnik Thermo-Signal™

  Wskaźnik zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do smażenia. Dzięki temu zyskujesz idealną teksturę, kolor i smak swoich dań, przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych.

 • Komfort i bezpieczeństwo  

  Nitowane uchwyty ze stali nierdzewnej

  Uchwyty ze stali nierdzewnej są nitowane, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z naczyń.

 • Uniwersalność  

  Do wszystkich rodzajów kuchenek 

  Dzięki technologii Thermo-fusion™ naczynia równomiernie i bardziej efektywnie rozprowadzają ciepło, a ponadto można używać ich na kuchence każdego rodzaju.

Właściwości
Materiał Stal nierdzewna  
Kompatybilność z rodzajami kuchenek Indukcja - Gaz - Elektryczne - Ceramiczne - Halogenowe  
Możliwość używania w piekarniku Tak  
Możliwość mycia w zmywarce Tak  
Powłoka wewnętrzna/wykończenie Powłoka nieprzywierająca  
Powłoka zewnętrzna/wykończenie Stal nierdzewna polerowana  
Profilowane krawędzie Tak  
Typ dna Technologia indukcyjna  
Wskazówki i instrukcja obsługi