JAMIE OLIVER Jamie Oliver Kitchen Essential E31440 26 cm

Jamie Oliver Kitchen Essential E31440 26 cm Naczynia niezbędne w Twojej kuchni   

Patelnia grillowa Jamie Oliver Kitchen Essential wykonana ze stylowej stali nierdzewnej 18/10 doskonale prezentuje się podczas serwowania posiłków. Jej wyjątkowo wytrzymała nieprzywierająca powłoka sprawia, że gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością
 

Numer referencyjny produktu: E3144074

Fukcjonalne i estetyczne naczynia ze stylowej stali nierdzewnej
 

Patelnia grillowa Jamie Oliver Kitchen Essential wykonana ze stylowej stali nierdzewnej 18/10 doskonale prezentuje się podczas serwowania posiłków. Jej wyjątkowo wytrzymała nieprzywierająca powłoka sprawia, że gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Projektant patelni, znany kucharz Jamie Oliver, tak wypowiedział się na ich temat: „Te patelnie grillowe są świetne! Używam ich w swojej kuchni i to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem. To również powód, dla którego współpracuję z marką Tefal od niemal dwóch dekad. Zarówno mnie, jak i marce Tefal zależy na tym, by ludzie sami, w swoich domach, mogli przyrządzać pyszne, wartościowe posiłki”.  
Podstawowe informacje
 • Stylowe gotowanie  

  Stal nierdzewna 18/10

  Stylowa stal nierdzewna 18/10, z której wykonano patelnię, będzie pięknie prezentować się podczas serwowania posiłków. Dzięki jej wyjątkowej trwałości gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością!

 • Długie lata użytkowania  

  Dwa razy większa trwałość

  Doświadcz nowej jakości dzięki wyjątkowo wytrzymałej nieprzywierającej powłoce wzmocnionej cząsteczkami tytanu. Dzięki temu możesz używać patelni nawet dwa razy dłużej niż patelni ze standardową powłoką i z łatwością ją czyścić!

 • Zdrowe i bezpieczne gotowanie  

  Powłoka bezpieczna w 100%

  Zero PFOA, ołowiu i kadmu! Naczynia poddawane bardziej rygorystycznej kontroli niż wymagana przez przepisy w zakresie dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Zero ołowiu i kadmu w powłoce oznacza brak celowego dodawania Pb i Cd do powłok. Brak migracji na poziomie wykrywalności w testach niezależnych laboratoriów.

 • Zawsze idealne rezultaty  

  Wskaźnik Thermo-Signal™

  Wskaźnik zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do grillowania. Dzięki temu zyskujesz idealną teksturę, kolor i smak swoich dań, przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych.

 • Komfort i bezpieczeństwo  

  Nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej

  Uchwyt ze stali nierdzewnej z silikonową nakładką jest nitowany, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z patelni.

 • Uniwersalność  

  Do wszystkich rodzajów kuchenek 

  Dzięki technologii Thermo-fusion™ patelnia równomiernie i bardziej efektywnie rozprowadza ciepło, a ponadto można używać jej na kuchence każdego rodzaju.

Właściwości
Rodzina produktów Patelnia grillowa  
Wymiary 26cm  
Materiał Stal nierdzewna  
Kompatybilność z rodzajami kuchenek Indukcja - Gaz - Elektryczne - Ceramiczne - Halogenowe  
Możliwość używania w piekarniku Nie  
Możliwość mycia w zmywarce Tak  
Powłoka wewnętrzna/wykończenie Powłoka nieprzywierająca  
Nazwa powłoki wewnętrznej – patelnie Titanium 2X  
Thermo-Spot (wskaźnik temperatury smażenia) Tak  
Powłoka zewnętrzna/wykończenie Stal nierdzewna polerowana  
Profilowane krawędzie Tak  
Cechy powłoki Bez PFOA  
Typ dna Technologia indukcyjna  
Wskazówki i instrukcja obsługi