JAMIE OLIVER Jamie Oliver Quick & Easy E30306 28 cm

Jamie Oliver Quick & Easy E30306 28 cm Do codziennych zadań  

Gotuj szybko i łatwo dzięki lekkiej patelni ze stali nierdzewnej Tefal Jamie Oliver Quick & Easy! Już nie musisz zgadywać, czy patelnia jest wystarczająco rozgrzana czy nie: inteligentny wskaźnik Thermo-Signal™ poinformuje Cię, kiedy naczynie osiągnie idealną temperaturę do smażenia. Co ważne, silikonowy uchwyt zapewnia wygodne trzymanie i pozostaje zawsze chłodny w dotyku.
 

Numer referencyjny produktu: E3030674


 

Gotuj szybko i łatwo dzięki lekkiej patelni ze stali nierdzewnej Tefal Jamie Oliver Quick & Easy! Już nie musisz zgadywać, czy patelnia jest wystarczająco rozgrzana czy nie: inteligentny wskaźnik Thermo-Signal™ poinformuje Cię, kiedy naczynie osiągnie idealną temperaturę do smażenia. Silikonowy uchwyt zapewnia wygodne trzymanie i pozostaje zawsze chłodny w dotyku. Projektant patelni, znany kucharz Jamie Oliver, tak wypowiedział się na jej temat: „Nie wyobrażam sobie codziennego gotowania bez tej patelni - cechuje ją wysoka jakość, jest wyjątkowo trwała i gwarantuje doskonałe rezultaty kulinarne za każdym razem. To również powód, dla którego współpracuję z marką Tefal od niemal dwóch dekad. Zarówno mnie, jak i marce Tefal zależy na tym, by ludzie sami, w swoich domach, mogli przyrządzać pyszne, wartościowe posiłki”.  
Podstawowe informacje
 • Stylowe gotowanie  

  Stal nierdzewna 18/10

  Stylowa stal nierdzewna 18/10, z której wykonano patelnię, będzie pięknie prezentować się podczas serwowania posiłków. Dzięki jej wyjątkowej trwałości gotowanie staje się prawdziwą przyjemnością!

 • Długie lata użytkowania  

  Dwa razy większa trwałość

  Doświadcz nowej jakości dzięki wyjątkowo wytrzymałej nieprzywierającej powłoce wzmocnionej cząsteczkami tytanu. Dzięki temu możesz używać patelni nawet dwa razy dłużej niż patelni ze standardową powłoką i z łatwością ją czyścić!

 • Zdrowe i bezpieczne gotowanie  

  Powłoka bezpieczna w 100%

  Zero PFOA, ołowiu i kadmu! Naczynie poddawane bardziej rygorystycznej kontroli niż wymagana przez przepisy w zakresie dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Zero ołowiu i kadmu w powłoce oznacza brak celowego dodawania Pb i Cd do powłok. Brak migracji na poziomie wykrywalności w testach niezależnych laboratoriów.

 • Zawsze idealne rezultaty  

  Wskaźnik Thermo-Signal™

  Wskaźnik zmienia kolor na mocno czerwony, gdy patelnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do smażenia. Dzięki temu zyskujesz idealną teksturę, kolor i smak swoich dań, przy zachowaniu maksimum wartości odżywczych.

 • Komfort i bezpieczeństwo  

  Nitowany uchwyt ze stali nierdzewnej

  Uchwyt ze stali nierdzewnej z silikonową nakładką jest nitowany, co zapewnia bezpieczne i wygodne korzystanie z patelni.

 • Uniwersalność  

  Do wszystkich rodzajów kuchenek 

  Dzięki technologii Thermo-fusion™ patelnia równomiernie i bardziej efektywnie rozprowadza ciepło, a ponadto można używać jej na kuchence każdego rodzaju.

Właściwości
Rodzina produktów Patelnia  
Wymiary 28cm  
Materiał Stal nierdzewna  
Kompatybilność z rodzajami kuchenek Indukcja - Gaz - Elektryczne - Ceramiczne - Halogenowe  
Możliwość używania w piekarniku Tak, do 210°C (z wyjątkiem szklanych pokrywek)  
Możliwość mycia w zmywarce Tak  
Powłoka wewnętrzna/wykończenie Powłoka nieprzywierająca  
Thermo-Spot (wskaźnik temperatury smażenia) Tak  
Powłoka zewnętrzna/wykończenie Stal nierdzewna polerowana  
Profilowane krawędzie Tak  
Rodzaj uchwytu Silikon nitowany  
Kolor uchwytu Czarny  
Typ dna Technologia indukcyjna  
Wskazówki i instrukcja obsługi