TEFAL Air Force 360 All-in-one TY9256WO Pełna wszechstronność

Air Force 360 All-in-one TY9256WO Pełna wszechstronność Multifunkcjonalny odkurzacz o najlepszej skuteczności w każdych warunkach

AIR FORCE 360 ALL-IN-ONE to multifunkcjonalny odkurzacz bezprzewodowy. Zapewnia bezkompromisową wydajność czyszczenia wszystkich powierzchni z zachowaniem niezwykłego komfortu i ergonomii. Ssawka Power Slim Vision umożliwia skuteczne głębokie czyszczenie, a szeroki wybór akcesoriów oraz tryb ręczny pozwalają na odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc.

Multifunkcjonalny odkurzacz o najlepszej skuteczności w każdych warunkach

Sprzątanie za pomocą ręcznego odkurzacza bezprzewodowego AIR FORCE ALL-IN-ONE to połączenie wysokiego poziomu wygody ze skutecznym i głębokim odkurzaniem wszystkich powierzchni. Za pomocą jednego kliknięcia można uczynić z tego superwydajnego urządzenia bardzo skuteczny odkurzacz pionowy, umożliwiający dotarcie do wszystkich zakamarków, jak również moduł ręczny do odkurzania na wysokości. Ssawka POWER SLIM VISION z elektroszczotką (do 6500 obr./min) zapewnia wyjątkową skuteczność na wszystkich rodzajach podłóg, a oświetlenie LED - łatwiejsze sprzątanie w słabo widocznych miejscach. Zaawansowana technologia Power Boost silnika bezszczotkowego zapewnia dużą moc sprzątania w lekkiej i kompaktowej formie. Zwiększona ergonomia umożliwia wygodne trzymanie za pomocą jednej lub dwóch rąk oraz opróżnienie pojemnika na kurz jednym kliknięciem. Dodatkowo, zaopatrzenie w baterię litowo-jonową 21,9 V umożliwia: W przypadku modułu ręcznego, maksymalnie 20 minut pracy w standardowym ustawieniu mocy oraz maksymalnie 12 minut pracy w pozycji „boost”. W przypadku modułu pionowego, maksymalnie 30 minut w standardowym ustawieniu mocy oraz maksymalnie 14 minut pracy w pozycji „boost”. Włącznik nie wymaga przytrzymywania, a jego wygodne umiejscowienie pozwala na intuicyjne sprzątanie. Odkurzacz AIR FORCE ALL-IN-ONE jest wyposażony w ssawkę Delta do odkurzania w kątach, 2 wbudowane szczotki do błyskawicznego czyszczenia, zestaw 3 szczotek (do tkanin, intensywnego czyszczenia, do delikatnych materiałów) dostosowanych do każdego rodzaju powierzchni oraz bazę do montażu na ścianie do ładowania i przechowywania.

*maksymalny czas pracy bezprzewodowej z użyciem modułu ręcznego w standardowym ustawieniu mocy

Podstawowe informacje
 • Pełna wszechstronność

  Doskonałe sprzątanie wszystkich typów podłóg

  Wyjątkowa wydajność sprzątania zawsze w zasięgu ręki i to na dowolnej powierzchni. Wystarczy jedno kliknięcie, a zwiększona ergonomia urządzenia zapewni niezwykłą wygodę i łatwość użytkowania.

 • Skuteczne odkurzanie wszystkich zakamarków

  Elektroszczotka z podświetleniem

  Odkurz dokładnie nawet najbardziej trudno dostępne miejsca, takie jak kąty czy powierzchnia pod meblami. Zadanie to ułatwi wysokowydajna ssawka POWER SLIM VISION z elektroszczotką z podświetleniem LED.

 • Gruntowne odkurzanie

  Perfekcyjne rezultaty bez kabla

  AIR FORCE 360 ALL-IN- ONE zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 30 minut w trybie min dzięki baterii litowo-jonowej o napięciu 21,9 V.

 • Długotrwała doskonała wydajność sprzątania

  12 minut pracy

  AIR FORCE 360 ALL-IN- ONE zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 12 minut w trybie max.

 • Wygoda i gotowość do pracy

  Naścienna stacja do ładowania

  Odkurzacz ładuje się niezwykle szybko - maksymalnie do 3 godzin.

 • Pełna wszechstronność

  Urządzenie 3 w 1

  Jednym kliknięciem zmień standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów czy mebli lub w narzędzie do zbierania kurzu na wysokości.

 • Komfort użytkowania w każdej sytuacji

  Pomysłowy i ergonomiczny design

  Nowy, praktyczny kształt niesie możliwość sprzątania za pomocą tylko jednej ręki oraz włącznik, który nie wymaga ciągłego przytrzymywania. Dodatkowo, pojemnik łatwo opróżnić jednym kliknięciem!

 • Wszechstronne odkurzanie

  Dodatkowe akcesoria

  Odkurzacz AIR FORCE ALL-IN-ONE może dostosować się do dowolnej powierzchni dzięki specjalnym akcesoriom. 2 wbudowane szczotki pozwalają na błyskawiczne czyszczenie.

  Dodatkowo, zestaw zawiera 3 szczotki: „do delikatnych materiałów” - do czyszczenia wrażliwych powierzchni; „do tkanin” - do usuwania włosów i kurzu z odzieży i tapicerki; „do intensywnego czyszczenia” - na uporczywy brud.

 • Moc idealnego odkurzania

  Silnik Power Boost

  Optymalną moc czyszczenia w wygodnej, lekkiej i kompaktowej formie zapewnia bezszczotkowy silnik Power Boost.

 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie

  Technologia cyklonu

  Doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie przez długi czas.

 • Pełna dokładność

  Odkurzanie w wąskich szczelinach

  W zestawie ssawka szczelinowa do usuwania kurzu z wąskich szczelin i spomiędzy desek.

 • Zawsze czyste meble

  Dbałość o delikatne tkaniny

  W zestawie szczotka do kanap i mebli.

 • Bez ograniczeń

  Dodatkowe akcesorium:

  Rura teleskopowa do usuwania kurzu z obszarów trudnych do dosięgnięcia, jak szczeliny w grzejnikach

Właściwości
WYDAJNOŚĆ
Kategoria odkurzaczy pionowych Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy  
Technologia Technologia cyklonowa  
Napęd Silnik bezszczotkowy  
Pozycja prędkości napędu 2  
BATERIA
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Napięcie 21,9 V  
Rodzaj ładowania Baza do montażu na ścianie  
GŁOWICA SSĄCA
Nazwa głowicy ssącej Power Slim  
System Vision: „oświetlenie LED”    
Kształt głowicy ssącej Prostokątny  
System czyszczenia szczotki    
WYPOSAŻENIE
Moduł na akcesoria    
Szczotka do kanap    
Ssawka szczelinowa    
Charging Base    
ERGONOMIA
STYL
Format Standardowy  
Dodatkowe akcesoria w zestawie 3 dodatkowe szczotki do delikatnych materiałów, do tkanin, do intesywnego czyszczenia  

Wskazówki i instrukcja obsługi