TEFAL Air Force360 Flex Pro TY9471 Dociera do każdego zakamarka

Air Force360 Flex Pro TY9471 Dociera do każdego zakamarka Flex: teraz odkurzysz wszystkie trudno dostępne miejsca!*

Bezprzewodowy odkurzacz Air Force360 Flex Pro odmieni całkowicie Twój dotychczasowy sposób odkurzania! Zaawansowana technologia wykorzystana do zaprojektowania tego innowacyjnego i bardzo elastycznego urządzenia sprawia, że do 5 razy skuteczniej dociera ono do kurzu pod niskimi meblami. Sprawne i wydajne odkurzanie stało się jeszcze prostsze! Urządzenie osiąga moc ssącą o wartości 100 Air Wattów, co w połączeniu z brakiem kabla ograniczającego ruchy i zasięg, pozwala bez trudu oczyścić wszystkie zakamarki. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Bezprzewodowy odkurzacz Air Force360 Flex Pro 

Odkryj bezprzewodowy odkurzacz Air Force360 Flex Pro z innowacyjną elastyczną rurą, która 5 razy skuteczniej dosięga do kurzu pod niskimi meblami. Zapomnij o nieustannym schylaniu się podczas odkurzania! Teraz szybko i łatwo usuniesz kurz nawet z zakamarków dzięki wysokiej mocy ssącej o wartości 100 Air Wattów. Litowo-jonowa bateria pozwala na 35 minut nieprzerwanej pracy urządzenia.* Z Air Force możesz płynnie i dynamicznie odkurzać w linii prostej, a w trudno dostępnych miejscach cieszyć się wyjątkową zwrotnością urządzenia. Ssawka z podświetleniem LED sprawia, że drobiny kurzu są znacznie lepiej widoczne, a dołączone szczotki umożliwiają bezproblemowe odkurzanie każdej powierzchni: parkietu, płytek, dywanu, przestrzeni pod niskimi meblami i wokół nich. Do modelu dołączony został zestaw akcesoriów Car & Animal Care dla właścicieli zwierząt lub samochodu. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

* dzięki technologii Flex i smukłej ssawce, odkurzacz radzi sobie lepiej w porównaniu do odkurzaczy ze standardowymi rurami

*W pozycji ręcznej i ustawieniu min

Podstawowe informacje
 • Zapomnij o schylaniu się podczas odkurzania

  Technologia Flex

  Dzięki Technologii Flex, elastyczność w parze z niezwykłą siłą ssania zapewni dotarcie do każdego zakamarka Twojego domu. Niskie meble, niedostępne szczeliny? Zapomnij o schylaniu się podczas odkurzania! Dzięki innowacyjnej elastycznej rurze, dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami 5 razy skuteczniej!

 • Czystość w każdym zakamarku

  Wyjątkowa moc ssąca

  Podwójna siła* bezszczotkowego silnika, o mocy 100 Air Wattów, w połączeniu z brakiem kabla, gwarantuje dokładne odkurzenie wszystkich powierzchni, takich jak płytki, dywany i pozwala bez trudu oczyścić wszystkie zakamarki.

 • Płynna i dynamiczna praca

  Przemyślany design

  Z Air Force możesz płynnie i dynamicznie odkurzać w linii prostej, a w trudno dostępnych miejscach cieszyć się wyjątkową zwrotnością urządzenia.

 • Komfort odkurzania

  Bateria jonowo-litowa

  35 minut odkurzania bez ładowania - dzięki baterii jonowo-litowej o napięciu 21,9V, dokładnie i bez pośpiechu odkurzysz wszystkie zakamarki. Czas ładowania urządzenia to zaledwie 3 godziny.

 • Jeszcze bardziej cichy*

  Praca na poziomie 82 dB(A) 

  Odkurzacz TEFAL Air Force 360 Flex pracuje 2 razy ciszej* bez straty efektywności. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem pracy, której nie zakłóca hałas urządzenia.

  * w trybie Boost w porównaniu do urządzeń z linii Tefal Air Force 360.

 • Odkurzanie od podłogi aż po sufit

  Elektroszczotka z podświetleniem

  Zyskujesz szybki i niezawodny efekt. Dzięki ssawce z podświetleniem LED dostrzeżesz każdy pył i uzyskasz nieskazitelnie czyste wszelkie rodzaje powierzchni (parkiet, płytki, dywany). Elastyczna rura oraz zintegrowany system szczotek sprawią z kolei, że dosięgniesz do nich bez schylania - nawet jeśli znajdują się w trudno dostępnych miejscach.

 • Koniec z sierścią i okruchami w samochodzie

  Zestaw akcesoriów Car & Animal Care

  Ciesz się przydatnym zestawem, w skład którego wchodzą mini-elektroszczotka do usuwania sierści i włosów oraz elastyczna ssawka szczelinowa w rozmiarze XL do odkurzania wszystkich zakamarków. Dodatkowo dzięki dołączonej szczotce do tapicerki i nakładce do trudno dostępnych części mebli, z łatwością odkurzysz różnego rodzaju powierzchnie - nawet te w trudno dostępnych miejscach. Dla wygody odkurzania dwa akcesoria można umieścić na stacji ładującej.

 • Maksymalny komfort w zasięgu Twojej ręki

  Inteligentna technologia

  Dzięki szeregowi inteligentnych rozwiązań oraz nowoczesnemu wzornictwu poczujesz wyjątkowy komfort odkurzania. System bezworkowy, wygodny uchwyt, przycisk Push & Release, lekka obudowa, czy też wygodna stacja ładująca - te wszystkie rozwiązania sprawią, że odkurzanie będzie dla Ciebie przyjemnością.

Właściwości
WYDAJNOŚĆ
Kategoria odkurzaczy pionowych Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy  
Technologia Technologia cyklonowa  
Napęd Silnik bezszczotkowy  
Pozycja prędkości napędu 2  
BATERIA
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Napięcie 21,9 V  
Wskaźnik czasu działania 1  
Rodzaj ładowania Baza do montażu na ścianie  
GŁOWICA SSĄCA
Nazwa głowicy ssącej Power Slim  
System Vision: „oświetlenie LED”    
Kształt głowicy ssącej Prostokątny  
System czyszczenia szczotki    
WYPOSAŻENIE
Elastyczna ssawka szczelinowa XL    
Elektryczna miniszczotka    
Szczotka do kanap    
Ssawka szczelinowa    
Easy brush    
Charging Base    
Extension wand accessory    
ERGONOMIA
STYL
Format Standardowy  

Wskazówki i instrukcja obsługi