TEFAL CORDLESS HANDSTICK DUAL FORCE™ 2 in 1

CORDLESS HANDSTICK DUAL FORCE™ 2 in 1 Odkurz wszędzie w kilka chwil!

Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia wyjątkową wygodę sprzątania. Produkt charakteryzuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia szybkie sprzątanie bez wysiłku. 

Urządzenie 2 w 1: bezprzewodowy odkurzacz i moduł ręczny
 

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie, odkurzacz bezprzewodowy Dual Force™ 2 w 1 z modułem ręcznym pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia łatwiejsze czyszczenie wszędzie gdzie tego potrzebujesz. Odkryj zupełnie nowy wymiar sprzątania, mając wszystko pod ręką dla szybkich i wydajnych rezultatów. Podświetlanie LED umożliwia lepszą widoczność pod meblami i w innych ciemnych miejscach, a zautomatyzowana głowica gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania. Składany uchwyt pozwala na łatwe przechowywanie, a pionowa pozycja sprawia, że sprzątanie staje się jeszcze wygodniejsze. Wysokowydajna bateria litowo-jonowa zapewnia ciągłą pracę aż do 45 minut, z 5-godzinnym cyklem ładowania. Razem z ultra-lekką konstrukcją daje to idealne urządzenie do wygodnego sprzątania. 
Podstawowe informacje
 • Wygodna i skuteczność

  Urządzenie 2 w 1

  Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

 • Skuteczne odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc

  Szczotka z podświetleniem

  Od teraz możesz dokładnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

 • Nowy wymiar komfortu

  Ultralekki i poręczny

  Lekka konstrukcja i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt.

 • Łatwe przechowywanie

  Składany uchwyt

  Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody.

 • Niezrównana wygoda odkurzania

  Perfekcyjne rezultaty bez kabla

  Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 45 minut w trybie minimalnym. Idealny zarówno do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

 • Dłuższy czas pracy

  Ultrawytrzymała bateria

  Urządzenie wyposażone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla!

 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie

  Technologia cyklonu

  Doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie przez długi czas.

 • Szybkie i sprawne odkurzanie

  Ultralekka konstrukcja

  Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia.

Właściwości
Kategoria odkurzaczy pionowych 2 in 1 handstick  
Technologia Technologia cyklonowa  
Napęd Napęd uniwersalny  
Pozycja prędkości napędu 2  
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Napięcie 21.6V  
Czas działania (pozycja min.) Do 45 minut  
Czas ładowania 5  h
Rodzaj ładowania Wtyczka Jack  
Wskaźnik czasu działania 1  
System Vision: „oświetlenie LED”    
Kształt głowicy ssącej Prostokątny  
System czyszczenia szczotki    
Pozycja przechowywania    
Wieszak    
Format Standardowy  
Kolory Niebieski  

Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.