TEFAL Clean & Steam Multi VP8561RH Ekstremalnie skuteczne i szybkie odkurzanie

Clean & Steam Multi VP8561RH Ekstremalnie skuteczne i szybkie odkurzanie Jeszcze szybsze i zdrowsze odkurzanie*

Urządzenie Clean & Steam to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające dokładne czyszczenie podłóg w krótkim czasie. W jednym ruchu dokładnie odkurzysz i zmyjesz podłogę! Dzięki specjalnej głowicy i dużej mocy pary Clean & Steam skutecznie sprząta wszystkie twarde podłogi. W zestawie dołączono również wiele dodatkowych akcesoriów, które jeszcze bardziej usprawnią codzienne sprzątanie.

Wielofunkcyjny odkurzacz Clean & Steam Multi

Wielofunkcyjny odkurzacz Clean & Steam Multi umożliwia dokładne i szybkie czyszczenie podłóg za pomocą jednego ruchu. Dzięki niemu z łatwością odkurzysz i zmyjesz każdy rodzaj podłogi. Jego sile nie oprą się nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. Odłączana ręczna głowica parowa i zestaw akcesoriów zostały zaprojektowane z myślą o sprzątaniu każdego zakątka Twojego domu: salonu, łazienki i kuchni, a także trudno dostępnych miejsc. Moc pary może nawet wyprasować i odświeżyć domowe tkaniny. Dodatkowo, urządzenie eliminuje do 99,9% bakterii przy pomocy wody z kranu, bez detergentów czy środków chemicznych.

*w porównaniu do Tefal Steam Power

Podstawowe informacje
 • Ekstremalnie skuteczne i szybkie odkurzanie

  Urządzenie 2 w 1

  Oszczędzaj czas podczas sprzątania! Clean & Steam Multi jednocześnie odkurza i zmywa podłogę. Wystarczy jeden ruch, by stała się idealnie czysta!

 • Pełna wszechstronność

  Dodatkowe akcesoria

  Utrzymaj porządek w domu z łatwością dzięki dodatkowym akcesoriom:

  • Specjalna wycieraczka dokładnie zmyje okna i lustra
  • Koncentrator pary dotrze do trudno dostępnych miejsc
  • Spoiny między kafelkami można łatwo wyczyścić stosując szczoteczkę do fug
  • Mopy z mikrofibry przydadzą się do odświeżenia powierzchni tekstylnych
  Dodatkowo, duże wielokolorowe szczotki znajdą zastosowanie w różnych miejscach: niebieskie — w łazience, pomarańczowe — w kuchni, a zielone przeznaczone są do uniwersalnego zastosowania.

 • Sprzątanie bez detergentów

  Dezynfekcja przy odkurzaniu

  Clean & Steam Multi eliminuje do 99,9% zarazków i bakterii przy użyciu jedynie wody z kranu. Maksimum efektów z troską o środowisko naturalne.

 • Doskonałe czyszczenie różnych podłóg

  Mechanizm o podwójnym działaniu

  Wystarczy jeden ruch, by każda podłoga stała się lśniąco czysta. Działanie 2 w 1 zapewnia jednoczesne odkurzanie i czyszczenie parą w krótkim czasie. Specjalna końcówka Ultra Glider to z kolei rozwiązanie zaprojektowane z myślą o czyszczeniu dywanów, koców i narzut. Wystarczy jeden ruch, by wyglądały jak nowe.

 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie

  Technologia cyklonu

  Ciesz się doskonałymi rezultatami odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów możesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.

 • Nieskazitelna czystość

  Kilka trybów pracy

  Reguluj siłę strumienia pary (od poziomu eco do poziomu max) odpowiednio do rodzaju czyszczonej podłogi (parkiet, płytki, dywan, wykładzina itp.) i powierzchni (stal nierdzewna, szkło, tkanina).

 • Maksymalna skuteczność na lata

  System antywapienny

  Zastosowany system antywapienny sprawia, że urządzenie będzie działać tak samo wydajnie przez długi czas.

 • Idealnie czyste podłogi

  Dwa rodzaje mopów

  Znajdź odpowiednią końcówkę do każdego zabrudzenia. Mop z gęstszymi włóknami nylonowymi sprawdzi się w konfrontacji z wyjątkowo brudną podłogą, a gęstsze włókna z mikrofibry to rozwiązanie do podłóg zabrudzonych w stopniu lekkim lub umiarkowanym.

 • Wyjątkowo łatwa obsługa

  Praktyczne funkcje

  Łatwe włączanie i wyłączanie, przyjazny panel użytkownika, kolorowe oznaczenia, wymiana mopa bez użycia rąk i nie tylko — urządzenie Steam & Clean Multi to urządzenie oferujące całą gamę zaawansowanych funkcji, które przekładają się niezwykły komfort użytkowania.

Właściwości
Wydajność
Kategoria urządzeń przewodowych Przewodowy odkurzacz parowy  
Technologia Technologia cyklonowa  
Napęd Silnik by-pass  
Kontrola mocy    
Ustawienia pary (ECO/MAX)  
Autonomia
Czas pracy w trybie parowym do 30 min i 100m²  
Czas nagrzewania 30 sek.  
Wskaźnik gotowości pary    
Wyposażenie
Wyjmowany zbiornik na wodę    
Filtrowanie wody Anti Calc filter*4  
Ergonomia
Pozycja przechowywania    

Wskazówki i instrukcja obsługi