TEFAL X-pert Essential 360 TY7329WO Skuteczne i szybkie odkurzanie

X-pert Essential 360 TY7329WO Skuteczne i szybkie odkurzanie Idealne odkurzanie od podłogi aż po sufit

X-PERT ESSENTIAL 360 to odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu utrzymasz dom w czystości o dowolnej porze i bez żadnych przeszkód. Sprząta skutecznie na różnych rodzajach podłóg za sprawą wyjątkowej szczotki, a odczepiany moduł ręczny umożliwia czyszczenie wszystkich powierzchni i trudno dostępnych miejsc.

Nie wybieraj między skutecznością, a wielofunkcyjnością

Nowy bezprzewodowy odkurzacz ręczny X-PERT ESSENTIAL 360 umożliwia posprzątanie domu od podłogi aż po sufit, dzięki swobodzie jaką daje urządzenie bezprzewodowe. Wystarczy jedno kliknięcie, by stał się lekkim i skutecznym odkurzaczem ręcznym, którym wyczyścisz wszystkie powierzchnie, wliczając to pajęczyny przy suficie i trudno dostępne miejsca. Jego wyjątkowa ssawka POWER SLIM VISION z wbudowaną elektroszczotką (do 6500 obr./min) skutecznie usuwa kurz ze wszystkich rodzajów podłóg. Oświetlenie LED polepsza widoczność w ciemnych miejscach, a płaska końcówka pomaga dotrzeć do kurzu pod niskimi meblami. Dzięki zaawansowanej technologii cyklonowej, która lepiej oddziela kurz od powietrza, urządzenie zachowa swoją skuteczność z upływem czasu. Dla ułatwienia, odkurzacz posiada ergonomiczny i niewymagający wysiłku włącznik, który nie wymaga ciągłego naciskania. Zasila go bateria litowo-jonowa o napięciu 21,9 V, umożliwiająca odkurzanie bez kabla do 25 minut.
Podstawowe informacje
 • Skuteczne i szybkie odkurzanie

  Pełna wszechstronność i wygoda

  X-PERT ESSENTIAL 360 jest zawsze pod ręką dzięki swobodzie, jaką dają urządzenia bezprzewodowe. Zapewnia błyskawiczne i skuteczne sprzątanie, oferując 3 pozycje odkurzania (podłogi, pionowe powierzchnie, na wysokości).

 • Skuteczne odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc

  Elektroszczotka z podświetleniem

  Dostań się do najgłębszych zakamarków takich jak kąty czy ciemne miejsca np. pod meblami. Wysokowydajna ssawka POWER SLIM VISION z elektroszczotką z podświetleniem LED pozwoli na dokładne czyszczenie w każdych warunkach.

 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie

  Technologia cyklonu

  Doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie przez długi czas.

 • Niezrównana wygoda

  Komfort bezprzewodowego odkurzania

  Urządzenie posiada baterię litowo-jonową o napięciu 21,9 V. Pozwala to na swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 25 minut w trybie min.

 • Dbaj o swoje podłogi

  Odkurzanie bez zarysowań

  Błyskawiczne i dokładne sprzątanie bez zarysowań gwarantują 2 wbudowane szczotki. Są one delikatne dla podłóg, przy maksymalnej skuteczności.

 • Odkurzanie bez wysiłku

  System „push & release”

  Nie musisz trzymać włączonego przycisku podczas całej sesji odkurzania dzięki systemowi „push & release”.

 • Wszechstronność, na jaką zasługujesz

  Urządzenie 3 w 1

  Jednym kliknięciem zmień standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów czy mebli lub w narzędzie do zbierania kurzu na wysokości.

Właściwości
WYDAJNOŚĆ
Kategoria odkurzaczy pionowych Wielofunkcyjny odkurzacz pionowy  
Technologia Technologia cyklonowa  
Pozycja prędkości napędu 1  
BATERIA
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Napięcie 21,9 V  
Rodzaj ładowania Podstawa do ładowania  
GŁOWICA SSĄCA
Nazwa głowicy ssącej Power Slim  
System Vision: „oświetlenie LED”    
Kształt głowicy ssącej Prostokątny  
System czyszczenia szczotki    
WYPOSAŻENIE
Moduł na akcesoria    
Easy brush    
Charging Base    
ERGONOMIA
STYL
Format Standardowy  

Wskazówki i instrukcja obsługi