TEFAL X-TREM POWER™ CYCLONIC FACELIFT TW7266

X-TREM POWER™ CYCLONIC FACELIFT TW7266 Najlepsza skuteczność odkurzania w klasie 4A+AAA

Odkurzacz bezworkowy X-Trem Power™ Cyclonic łączy w sobie wyjątkową wydajność dokładnego odkurzania z ulepszoną i ergonomiczną konstrukcją. Nowa ssawka do kurzu POWER AIR przesuwa się w optymalny sposób po każdej powierzchni. Poczuj różnicę, jaką daje skuteczność głębokiego odkurzania 4A+AAA w połączeniu z efektywnością energetyczną i zaawansowanymi funkcjami.

Odkurzacz bezworkowy: rewolucja w odkurzaniu

Odkurzacz bezworkowy X-Trem Power Cyclonic jest najlepszym odkurzaczem w swojej klasie. Łączy doskonałą skuteczność odkurzania, efektywność energetyczną A+ i zaawansowane funkcje w nowej, zgrabnej formie. Nowa, dwupozycyjna ssawka POWER AIR, bez wysiłku przesuwa się po każdej powierzchni. To tajna broń do walki z kurzem, która zapewnia wyniki odkurzania klasy 4A+AAA, pozbywając się kurzu szybko i skutecznie. Zaawansowane filtrowanie cyklonowe wyjątkowo dokładnie oddziela kurz od powietrza. Pojemnik o pojemności 2,5 l umożliwia długą pracę bez przerw, a poprawiona ergonomia zwiększa wygodę odkurzania. Szereg zaawansowanych funkcji, łącznie z akcesoriami specjalnie zaprojektowanymi z myślą o usuwaniu sierści zwierząt domowych, łączy się z ocenami klasy 4A+AAA. Czyni to z tego urządzenia najlepsze rozwiązanie w zakresie odkurzaczy bezworkowych. Dodatkowo, wyjątkowa estetyka jego formy czyni go doskonałym elementem wyposażenia każdego domu.

Best energy label grades on dust Pick-up Hardfloors and Carpets

Podstawowe informacje
 • Wyjątkowo skuteczne odkurzanie

  Efektywność energetyczna A+

  Nowa, 2-pozycyjna ssawka i optymalny przepływ powietrza. To sprawia, że urządzenie posiada najwyższą efektywność energetyczną i maksymalną skuteczność odkurzania.

 • Odkurzanie wszystkich powierzchni

  Głowica POWER AIR

  Głębokie czyszczenie na wszystkich powierzchniach zapewnia nowa głowica POWER AIR. Jest wyposażona w 2-pozycyjną szczotkę, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem i pozwala bez trudu osiągać wyniki klasy 4A+AAA.

 • Maksymalna wygoda odkurzania

  Zwiększona ergonomia

  Odkryj nowy wymiar komfortu dzięki dużym kółkom i wygodnym uchwytom, które pomagają w przenoszeniu odkurzacza. Dodatkowo, zgrabny kształt urządzenia idealnie pasuje do każdego domu.

 • Pełna skuteczność niezależnie od powierzchni

  Technologia w trosce o skuteczność

  Nowa, wyjątkowa głowica POWER AIR poradzi sobie z zabrudzeniami w każdych warunkach. Odkurzaj bez trudu zarówno twarde podłogi, jak i miękkie dywany.

 • Przyjazny dla alergików

  Najlepsza filtracja kurzu

  Odkurzacz X-trem Power™ Cyclonic zapewnia najlepszą reemisję kurzu na poziomie zaledwie 0,02%. To wszystko dzięki wysokowydajnemu filtrowaniu cyklonowemu.

 • Maksymalna wygoda odkurzania

  Duża pojemność

  Od teraz nie musisz pamiętać o workach! Zbiornik na kurz o pojemności 2,5 l doskonale sprawdza się w mieszkaniach i domach o dużej powierzchni.

 • Wyjątkowa oszczędność prądu

  Silnik EffiTech

  Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

 • Łatwe czyszczenie

  System Clean Express

  Od teraz opróżnianie zbiornika na kurz jest łatwe jak nigdy! Wystarczą tylko 4 proste ruchy, aby pozbyć się kurzu!

 • Idealne usuwanie sierści

  Akcesoria Animal Care

  Specjalnie zaprojektowane akcesoria pomogą Ci szybko i skutecznie pozbyć się sierści.

Właściwości
Typ produktu odkurzacz bezworkowy monocyklonowy  
Klasa efektywności energetycznej (od A do G) A+  
Klasa reemisji kurzu / Jakość filtracji (od A do G) A  
Klasa skuteczności odkurzania dywanów i wykładzin (od A do G) A  
Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych ze szczelinami (od A do G) A  
Poziomy filtracji 3  
Uchwyt Uchwyt Ergo Comfort z wbudowaną szczotką Easy Brush  
Zwrotność 1x kółko 360° + 2x duże tylne koła  
Pozycja parkowania 1  
Wskaźnik maksymalnego poziomu kurzu    
Uchwyt do przenoszenia    
Rura Teleskopowa rura metalowa  
Ssawka Parquet Softcare    
Mini turboszczotka    
PRECISION FLEX crevice tool    
Ssawka do tapicerki    

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.