TEFAL COMPACT POWER TW3981 ANIMAL CARE

COMPACT POWER TW3981 ANIMAL CARE Skuteczność 3AAA w kompaktowym rozmiarze!

Compact Power™ zaprojektowano z myślą o osobach poszukujących skutecznego i łatwego w obsłudze odkurzacza. Ten odkurzacz workowy jest idealny do wszelkich rodzajów podłóg twardych. Zapewnia efektywność 3AAA w swojej klasie, co daje najlepszą efektywność energetyczną, najwyższą skuteczność odkurzania podłóg twardych i doskonałą filtrację kurzu. Kompaktowe rozmiary zapewniają łatwą obsługę, przenoszenie i przechowywanie, a praktyczne akcesoria zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach właścicieli zwierząt.

MOC I EFEKTYWNOŚĆ KLASY 3AAA W ZASIĘGU RĘKI

Odkurzacz workowy Compact Power™ należy do najlepszych w swojej klasie, dzięki połączeniu skuteczności odkurzania i optymalnej konstrukcji. Nowa, mocna i wysokowydajna ssawka poradzi sobie nawet z głęboko osadzonymi i dużymi zanieczyszczeniami, zapewniając najlepszą skuteczność na twardych podłogach. Zaawansowana technologia zapewnia dwustopniową filtrację i wychwytuje 99,98% zasysanego kurzu. Nowy worek Hygiene+ gwarantuje doskonałą filtrację i większy poziom higieny, eliminując powstawanie chmury kurzu podczas wymiany worka. A wszystko to przy zachowaniu wyjątkowej efektywności energetycznej. Zaprojektowana specjalnie z myślą o potrzebach właścicieli zwierząt miniturboszczotka umożliwia usuwanie sierści.
Podstawowe informacje
 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie

  Klasa energetyczna 3AAA

  Compact Power™ zapewnia najwyższą efektywność w swojej klasie. Dzięki temu gwarantuje najlepsze rezultaty pod względem skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu, jak również wysoką efektywność energetyczną.

 • Perfekcyjne odkurzanie

  Najwyższa wydajność

  Compact Power™ posiada nową, niezwykle mocną i wydajną głowicę ssącą. Dzięki temu, odkurzacz oferuje najlepsze w swojej klasie rezultaty na podłogach twardych.

 • Przyjazny dla alergików

  Najlepsza filtracja kurzu

  Compact Power™ oferuje najlepszą reemisję kurzu 0,02% za sprawą worków Hygiene+ i 2-poziomowej filtracji, dzięki czemu 99,98% pochłanianego kurzu zostaje odfiltrowane!

 • Jeden filtr przez całe życie urządzenia

  Unikalne worki Hygiene+

  Dzięki workom Hygiene+, zapewniającym najwyższy poziom filtracji, ilość kurzu zatrzymującego się na filtrze EPA jest tak niewielka, że nie trzeba go myć ani wymieniać przez całe życie odkurzacza.

 • Wyjątkowa oszczędność prądu

  Efektywność energetyczna

  Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

 • Wygodny i poręczny

  Łatwy w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu

  Compact Power™ zmieści się wszędzie dzięki kompaktowym rozmiarom. Jednocześnie pojemność zbiornika na kurz 3L i zasięg pracy 8,8 m oferują prawdziwą swobodę odkurzania.

Akcesoria
Właściwości
Typ produktu odkurzacz workowy  
Przepływ powietrza (dm3/s) 27  
Worek Hygiene+ 1  
Rodzaj worka Hygiene + Optimal  
Poziomy filtracji 2  
Uchwyt Klasyczny uchwyt z wbudowaną szczotką Easy Brush  
Pozycja parkowania 2  
Regulacja mocy Manualna  
Zwrotność 1x kółko 360° + 2x duże tylne koła  
Wskaźnik zapełnienia worka    
System zabezpieczający obecność worka    
Uchwyt do przenoszenia    
Zabezpieczenie Zderzak przedni  
Rura Teleskopowa rura metalowa  
Ssawka do parkietu    
Mini turboszczotka    
Ssawka szczelinowa 2 w 1    
Ssawka do tapicerki    

product.downloadArea
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.