TEFAL X-TREM POWER™ SUCCESSOR - Parquet

X-TREM POWER™ SUCCESSOR - Parquet Nadzwyczajna moc i perfekcyjna wydajność odkurzania

X-Trem Power™ zapewnia wysokowydajne i bezproblemowe odkurzanie, dające idealne rezultaty za każdym razem. Dzięki wytrzymałemu odkurzaczowi workowemu o pojemności XL (4,5 l), otrzymasz do dyspozycji maksymalną moc do głębokiego czyszczenia 3A+AA. Porządki domowe przestaną być uciążliwe!

Odkurzacz workowy o dużej mocy

Łącząc zaawansowaną filtrację, maksymalne rezultaty odkurzania i pojemność XL w jednym wyjątkowym pakiecie, X-Trem Power jest odkurzaczem workowym spełniającym najwyższe standardy. Skuteczna, wysokowydajna ssawka pozbywa się trudnego do usunięcia brudu dzięki najlepszym w swojej klasie osiągom na twardych podłogach. Zaawansowana technologia zapewnia dwustopniową filtrację i wychwytuje 99,98% odkurzanego pyłu. Przy dużych pomieszczeniach mieszkalnych ten wytrzymały odkurzacz o pojemności XL (4,5 l) daje maksymalny komfort, pozwalając na rzadsze opróżnianie i dłuższe sprzątanie. Torba Hygiene+ dzięki niezrównanej filtracji pomaga w poprawie higieny eliminując chmury pyłu. Wszystko to dzięki głębokiemu czyszczeniu 3A+AA, które sprosta wszelkim wyzwaniom dając nadzwyczajne rezultaty.
Podstawowe informacje
 • Doskonałe efekty za każdym razem

  Wydajność 3A+AA

  Odczuj różnicę wynikającą z niespotykanej mocy odkurzania 3A+AA, która zapewnia wyjątkowe rezultaty odkurzania twardych podłóg, reemisji kurzu i efektywności energetycznej.

 • Potwierdzona jakość

  Klasa energetyczna A+

  Zoptymalizowany przepływ powietrza i wysokowydajna ssawka uzyskały nadzwyczaj wysokie oceny w testach European Energy Label.

 • Idealne odkurzanie twardych podłóg

  Wysokowydajna ssawka

  Możesz zawsze liczyć na świetne wyniki głębokiego odkurzania. Odkurzacz daje najlepsze rezultaty w swojej klasie w odkurzaniu twardych podłóg.

 • Wyjątkowa oszczędność prądu

  Efektywność energetyczna

  Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

 • Doskonała czystość

  Najlepsza w swojej klasie reemisja kurzu

  Zaawansowany system zapewnia wysoki poziom oddzielenia powietrza i pyłu. 99,98% kurzu zostaje zatrzymane przez udoskonalony system filtracji.

 • Pełna higiena

  Worki Hygiene+

  Pożegnaj się z chmurami pyłu przy wymianie worka i zapewnij sobie wyjątkową wygodę i higienę.

 • Pełna skuteczność na długi czas

  Jeden filtr przez cały okres użytkowania

  Nie ma już potrzeby wymiany filtrów dzięki technologii wysokiej filtracji. Sprawia ona, że wbudowane filtry są bardzo trwałe (w przypadku stosowania worków Hygiene+).

 • Łatwość prowadzenia

  4 multikierunkowe koła

  Odkurzacz umożliwia poruszanie się w dowolnym kierunku, co zapewnia większą płynność i swobodę ruchu.

 • Ciesz się odkurzaczem przez lata

  Możliwość naprawy przez 10 lat

  Zaprojektowany z myślą o łatwej naprawie, taniej i szybkiej dostawie części zamiennych przez co najmniej 10 lat. Możesz również skorzystać z 6500 punktów serwisowych na całym świecie.

Akcesoria
Właściwości
Typ produktu odkurzacz workowy  
Rodzaj worka Hygiene + Optimal  
Poziomy filtracji 3  
Uchwyt Klasyczny uchwyt z wbudowaną szczotką Easy Brush  
Pozycja parkowania 2  
Regulacja mocy Manualna  
Zwrotność 4 kółka x 360°  
Wskaźnik zapełnienia worka    
System zabezpieczający obecność worka    
Uchwyt do przenoszenia    
Zabezpieczenie Zderzak przedni  
Rura Teleskopowa rura metalowa  
Ssawka Parquet Softcare    
Ssawka szczelinowa    
Ssawka do tapicerki    

product.downloadArea
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.