Roboty odkurzające

W trybie inteligentnego mapowania oraz automatycznym nasze roboty sprzątają i odkurzają bez użycia rąk, nawet wokół mebli. Sterowanie głosowe lub za pomocą aplikacji umożliwia korzystanie z technologii 4 w 1: zamiatanie, szorowanie, odkurzanie i mopowanie. Idealne dla właścicieli zwierząt i alergików.

undefined
 • Bestseller

  Robot sprzątający TEFAL XPLORER S95 TOTAL CARE RG7987

  undefined
 • Robot sprzątający TEFAL X-Plorer Serie 75 S RG8575

  undefined
 • Robot sprzątający TEFAL X-Plorer S130 AI RG9077

  undefined
 • Robot sprzątający TEFAL X-PLORER Serie 75 S+ RG8597

  undefined

Dlaczego robot sprzątający jest właśnie dla Ciebie

Bezproblemowo

Nie trać wolnego czasu na odkurzanie, mopowanie i wycieranie kurzy. Usiądź, odpręż się i zostaw sprzątanie robotowi sprzątającemu.

undefined

Zdrowy dom, każdego dnia

Usuwaj wszelkie zabrudzenia, takie jak włosy i małe drobinki kurzu, wykorzystując siłę ssania. Inteligentna funkcja planowania umożliwia robienie tego każdego dnia.

undefined

Inteligentne sprzątanie

System nawigacji zapewnia dokładne sprzątanie każdego zakamarka, wokół mebli i we wszystkich trudno dostępnych miejscach.

undefined

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Najniższy robot 4 w 1

Zaledwie 6 cm wysokości sprawia, że roboty S60 usuwają uporczywą sierść zwierząt nawet spod niskich mebli. Odpowiedni do wszystkich podłóg, w tym drewnianych, płytek i dywanów, z łatwością dociera do wszelkich trudno dostępnych miejsc oraz zakamarków każdego pomieszczenia.

undefined

Pomocne i praktyczne akcesoria do robotów sprzątających

Wykorzystaj potencjał swojego robota sprzątającego, dobierając do niego akcesoria i części. Od filtrów kurzu po ssawki szczelinowe – wybierz według potrzeb.

undefined