Opiekacze i tostery

Opiekacze i tostery marki Tefal pozwalają na przygotowywanie przepysznych śniadań i nie tylko. Wśród produktów znajdziesz m.in. wszechstronny opiekacz Tefal Snack Collection. Dzięki wielu kompletom wymiennych płyt pozwala on na przygotowywanie kanapek, tostów, gofrów, pączków i wielu innych.

undefined

Opiekacze i tostery Tefal

Zacznij dzień od pysznego śniadania

Opiekacze i tostery Tefal sprawiają, że przygotowywanie codziennych śniadań już nigdy nie będzie żmudną rutyną. Dzięki ich funkcjonalności możesz cieszyć się codziennie nowymi przepisami. Opiekacz Tefal Snack Collection wykorzystuje wymienne płyty, a w pełnej kolekcji znajdują się m.in. kanapki, gofry, pączki czy pancakes. Inne opiekacze również dostarczają posiłki idealnie przyrumienione. Z kolei tostery Tefal pozwalają na wybranie stopnia przyrumienienia pieczywa, by śniadanie i inne posiłki pozostawały przyjemnym wspomnieniem.

Poznaj nowy wymiar przygotowywania śniadań dla całej rodziny. Opiekacz Tefal Snack Collection to zdecydowanie więcej niż tylko gwarancja przepysznych kanapek zawsze wtedy, gdy masz na nie ochotę. Istotą tego urządzenia jest cała kolekcja wymiennych płyt. W prosty i szybki sposób wymienisz je dwoma ruchami. Niezależnie od tego czy masz ochotę na kanapki, panini, gofry, pączki, pierogi czy donuty - Tefal Snack Collection podoła wszystkim wyzwaniom,

Wybierz swój wymarzony produkt

Snack Collection

Tefal Snack Collection to gwarancja wszechstronności i nieskończonych inspiracji. Dzięki różnym wymiennym płytom przygotujesz w nim dania na każdą porę dnia

Small-TE-ELECTRICAL_COOKING-SNACK_COLLECTION-SW853D12_SW852D12-3.jpg

Pozostałe opiekacze

Bogata oferta opiekaczy Tefal pozwala na przygotowanie szybkiego śniadania, przekąski czy kolacji. Wymienne płyty dają również możliwość uraczenia najbliższych np. goframi

Small-TF_SW7011_1510001892_P.jpg

Tostery

Tradycyjne tostery Tefal to odpowiedź na wymagania wszystkich tych, którzy poszukują przepysznego i chrupiącego pieczywa każdego dnia

Small-3-TT640810_photos lifestyle_landscape.jpg

Poznaj i pokochaj Tefal Snack Collection

Bogaty zestaw startowy

Opiekacz i gofrownica w jednym

W pudełku z Tefal Snack Collection już na start znajdziesz dwa komplety wymiennych płyt. Dzięki nim przygotujesz pyszne kanapki oraz gofry. Dodatkowo możesz poszerzyć kolekcję o kolejne płyty, które zapakowane są w wygodne do przechowywania pudełka.

Medium-TE-ELECTRICAL_COOKING-SNACK_COLLECTION-SW853D12_SW852D12-2.jpg

Zbierz całą kolekcję

Wykorzystaj w pełni potencjał Snack Collection

Wybierz i dokup dodatkowe wymienne płyty. Dzięki nim w pełni wykorzystasz możliwości, jakie daje opiekacz Tefal Snack Collection. Wśród możliwości znajdziesz m.in.: gofry-serca, wafle, rurki z kremem, tosty francuskie, pancakes, pierogi, pączki czy ciastka.

Medium-TE-ELECTRICAL_COOKING-SNACK_COLLECTION-SW853D12_SW852D12_9.jpg

Komfort użytkowania

Łatwa wymiana płyt i czyszczenie

Snack Collection został zaprojektowany tak, by korzystało się z niego jak najprościej. Dlatego też płyty wymienisz dwoma ruchami z wykorzystaniem specjalnego przepisu. Bezpieczne i proste rozwiązanie. Wymienne płyty można myć w zmywarce, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania wszechstronnego opiekacza.

Medium-Snack Collection Zucchini-Waffeln.jpg

Szybkie przepisy

Książeczki w zestawie

W każdym opakowaniu z wymiennymi płytami znajduje się książeczka z przepisami. Nie martw się tym, że nigdy nie robiłeś np. gofrów. Dzięki przewodnikowi krok po kroku nie będzie to już żadne wyzwanie.

Medium-TE-ELECTRICAL_COOKING-SNACK_COLLECTION-SW853D12_SW852D12_6.jpg

Kup Snack Collection i dobierz wymienne płyty

2 w 1

Już na start otrzymujesz dodatkowe, wymienne płyty do Snack Collection. Dzięki nim możesz przygotować chrupiące kanapki oraz pyszne gofry.

undefined

Nieograniczone możliwości

Zbierz całą kolekcję płyt wymiennych i ciesz się nieograniczonymi możliwościami Snack Collection. Przygotuj pyszne przekąski, desery i dania obiadowe na każdą okazję.

undefined

Komfort użytkowania

Snack Collection został zaprojektowany tak, by używanie go było łatwe i komfortowe. Płyty wymienisz dzięki dwóm prostym ruchom.

undefined

Łatwe czyszczenie

Dzięki możliwości mycia wymiennych płyt w zmywarce dbanie o czystość Snack Collection jest dziecinnie proste i wygodne.

undefined

Książki z przepisami

Do każdego kompletu wymiennych płyt dołączono książkę z przepisami. Dzięki niej krok po kroku przygotujesz w Snack Collection dokładnie to, czego potrzebujesz.

undefined

Kompaktowość

Dzięki niewielkim rozmiarom Snack Collection wpasuje się do każdej kuchni. Nawet tej, w której miejsca na nowe sprzęty jest niewiele.

undefined

Sprawdź inne opiekacze Tefal

Odmień swoją codzienność

Wszechstronne opiekacze Tefal

W ofercie oficjalnego Sklepu marki Tefal znajdują się również inne opiekacze. Dzięki nim przygotujesz pyszne i chrupiące kanapki każdego dnia. Chcemy dostarczać produkty, które wprowadzają innowacje i wyraźnie zmieniają codzienność na lepszą. Dlatego też w naszych opiekaczach istnieje możliwość wymiany płyt i przekształcenia urządzenia w profesjonalną gofrownicę.

Medium-Snack XL JAMIE OLIVER.jpg

Opiekacze Tefal

Opiekacz TEFAL Snack XL SW7011

Opiekacz TEFAL Snack XL SW7011

Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW341D

Opiekacz TEFAL SNACK TIME SW341D

Tostery Tefal to gwarancja pysznego pieczywa

Tostery Tefal

Pyszne śniadania bez wysiłku

Nasze tostery dostarczają niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. Cieszcie się codziennymi śniadaniami z rodziną, które pozwolą na udane rozpoczęcie dnia. Urządzenia Tefal z tej kategorii mają szereg funkcji, które pozwalają na holistyczne zajęcie się pieczywem. Można w nich je oczywiście opiekać, ale też rozmrażać czy przyrumieniać. Nad wszystkim masz zawsze pełną kontrolę.

Medium-toaster soleil.jpg

Kup nowoczesny toster Tefal

Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408

Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408

Toster TEFAL LOFT TT7618

Toster TEFAL LOFT TT7618

Toster TEFAL LOFT TT7611

Toster TEFAL LOFT TT7611