TEFAL Blender ręczny QUICKCHEF 4w1 z funkcją kruszenia lodu

Blender ręczny QUICKCHEF 4w1 z funkcją kruszenia lodu Mnóstwo mocy, mnóstwo możliwości

Z blenderem ręcznym Tefal Quickchef ciesz się optymalną mocą bez wysiłku. Z łatwością przygotujesz różnorodne potrawy w mgnieniu oka, dzięki wysokowydajnemu silnikowi o mocy 1000 W, a całkowitą kontrolę nad ich przygotowywaniem da Ci możliwość nieustannej 20-stopniowej regulacji prędkości przy użyciu intuicyjnego pokrętła. Osłona zapobiegająca rozchlapywaniu oraz antypoślizgowy uchwyt zapewniają komfort użytkowania, a możliwość mycia elementów w zmywarce znacznie upraszcza czyszczenie urządzenia. Uzupełnieniem jest pojemnik o pojemności 800 ml, ostrze do kruszenia lodu, rozdrabniacz o pojemności 500 ml umożliwiający siekanie rozmaitych składników oraz trzepaczka.

Numer referencyjny produktu: HB65KD38

Blender ręczny Quickchef: Moc blendowania w Twoich rękach!

Niezwykła moc bez wysiłku! Z blenderem ręcznym Tefal Quickchef ciesz się wysoką jakością i całkowitą kontrolą dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 1000 W oraz 20 prędkościom, które mogą być dostosowywane podczas blendowania dzięki intuicyjnemu i łatwemu w użyciu pokrętłu. Szybko i łatwo przygotujesz szeroką gamę potraw dzięki takim udogodnieniom jak zabezpieczenie przeciw chlapaniu, antypoślizgowy uchwyt dla dodatkowego komfortu użytkowania czy elementy nadające się do mycia w zmywarce, co znacznie ułatwia ich czyszczenie. Listę zalet uzupełnia pojemnik o pojemności 800 ml, 500 ml rozdrabniacz ułatwiający siekanie rozmaitych składników z dodatkowym ostrzem do kruszenia lodu i trzepaczka dla ubijania bez wysiłku.

*compared to our own classic 2 blades technology

Podstawowe informacje
 • Blendowanie bez wysiłku

  Przygotuj ulubione potrawy szybko i łatwo dzięki silnikowi o mocy 1000 W, który zapewnia najlepszą wydajność.

 • Osłona zapobiegająca pryskaniu

  Zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków.

 • Intuicyjne dostosowanie prędkości

  Wygodny sposób zmiany prędkości bez wyłączania blendera, dzięki użyciu podświetlanego pokrętła.

 • Miękki, antypoślizgowy uchwyt Soft Touch

  Pełna kontrola nad urządzeniem nawet gdy masz mokre ręce dzięki miękkiemu, antypoślizgowemu uchwytowi.

 • Duża pojemność

  Przygotuj rozmaite potrawy w dużej ilości dzięki pokaźnym rozmiarom pojemnika, o pojemności całkowitej 800 ml.

 • Szatkowanie bez limitu

  Siekaj dużą ilość składników na raz dzięki rozdrabniaczowi o pojemności całkowitej 500 ml.

 • Wszechstronność

  Szybkie ubijanie piany za pomocą poręcznej trzepaczki dołączanej do zestawu.

 • Ostrze do kruszenia lodu

  Możesz doskonale pokruszyć lód na drobne kawałki dzięki odpornym ząbkowanym ostrzom.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1000  
Tryb pulsacyjny    
Funkcja turbo    
Regulacja prędkości 20  
Materiał z którego wykonano końcówkę Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Pojemność pojemnika (ml) 800  ml
Rozdrabniacz    
Pojemność szatkownicy 500  ml
Trzepaczka    
Delikatne w dotyku    
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.