TEFAL INFINY FORCE ULTIMATE 4 ACC HB877

INFINY FORCE ULTIMATE 4 ACC HB877 Wyjątkowa moc dla wyjątkowej wydajności

Poznaj Infiny Force Ultimate, najnowszy blender ręczny wysokiej jakości, który łączy w sobie moc i wydajność. Dzięki mocy 1000 W to najmocniejszy blender ręczny Tefal.

Wyjątkowy blender ręczny

Infiny Force Ultimate to najmocniejszy blender ręczny Tefal. Dzięki mocy 1000 W i technologii ActivFlow jest prawdziwym pogromcą grudek. 25 prędkości i funkcja Turbo zapewniają niezrównaną kontrolę nawet nad najtwardszymi składnikami, a osłona przeciwko pryskaniu i uchwyt Soft Touch dają pełną wygodę użytkowania. Całości dopełniają rozdrabniacz o pojemności 500 ml, trzepaczka i stopka do purée, zapewniając wiele możliwości.
Podstawowe informacje
 • 1000 W:
  najmocniejszy blender ręczny Tefal!!

  Maksymalna moc,

  aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających. Idealny w każdej sytuacji.

 • Technologia ActivFlow

  Grudki nie mają żadnych szans: 2 proste ostrza wewnętrzne zapewniają świetne mieszanie, 2 zakrzywione ostrza zewnętrzne zapewniają doskonałe zbieranie.

 • 25 prędkości + Turbo

  Niezrównana kontrola prędkości dla doskonałych rezultatów blendowania.

 • Ergonomiczny uchwyt Soft Touch

  Przyjemna w dotyku powłoka dla większej wygody użytkowania.
  Ergonomiczny uchwyt.

 • Osłona zapobiegająca pryskaniu

  Zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków.

 • Szeroka gama akcesoriów

  Szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów do różnorodnego zastosowania: 500 ml rozdrabniacz + trzepaczka + stopka do purée.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1000  W
Tryb pulsacyjny    
Technologia ActivFlow    
Funkcja turbo    
Regulacja prędkości 25  
Materiał z którego wykonano końcówkę Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Pojemność pojemnika (ml) 800  ml
Rozdrabniacz    
Pojemność szatkownicy 500  ml
Trzepaczka    
Nasadka do purée    
Delikatne w dotyku    
Możliwość mycia w zmywarce    
Kolory SREBRNY  

Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.