TEFAL QUICKCHEF QUARTZITE 8IN1 20SP HB65L

QUICKCHEF QUARTZITE 8IN1 20SP HB65L Moc możliwości!

Blender ręczny Quickchef 8 w 1 pozwoli Ci korzystać z niezliczonej ilości przepisów bez żadnego wysiłku. Przygotujesz całą gamę posiłków z łatwością i w mgnieniu oka – wszystko to dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 1000 W. Intuicyjna, płynna, 20-stopniowa regulacja prędkości pozwala na dostosowanie jej idealnie do blendowanego przepisu, bez konieczności zatrzymywania blendera. Osłona zapobiegająca pryskaniu i ergonomiczny uchwyt zapewnią większą wygodę. Niektóre elementy urządzenia możesz bezpiecznie myć w zmywarce. Całości dopełniają 800 ml pojemnik, 500 ml rozdrabniacz do łatwego siekania całej gamy składników i trzepaczka umożliwiająca wygodne ubijanie. Dodatkowe akcesorium w postaci 3 l robota kuchennego umożliwia przygotowanie szeregu dań dzięki 5 funkcjom: tarcia, wyrabiania, siekania, krojenia w plasterki lub rozdrabniania.

Blender ręczny Quickchef 8 w 1: Moc możliwości!

Wiele przepisów bez wysiłku! Dzięki blenderowi ręcznemu Quickchef 8 w 1 Tefal, możesz cieszyć się wysoką wydajnością i pełną kontrolą, dzięki silnikowi o mocy 1000 W i 20 różnym prędkościom, które można dostosowywać bez zatrzymywania blendera za pomocą intuicyjnego, łatwego w użyciu pokrętła. Szybko i łatwo przygotujesz szereg dań, dzięki przydatnym funkcjom blendera ręcznego, łącznie z osłoną przeciwrozpryskową i uchwytem typu Soft Touch dla większego komfortu pracy. Część elementów można myć w zmywarce, co ułatwia sprzątanie. Całości dopełniają 800 ml pojemnik, 500 ml rozdrabniacz do łatwego siekania całej gamy składników i trzepaczka umożliwiająca wygodne ubijanie. Dodatkowe akcesorium wielofunkcyjne o pojemności 3L umożliwia przygotowanie szeregu dań, dzięki 5 funkcjom: tarcia, wyrabiania, siekania, krojenia w plasterki lub rozdrabniania. 

Compared to classic 2 blades technology.

Podstawowe informacje
 • Niezwykła wydajność

  Wysoka moc 1000 W

  Przygotuj bez wysiłku szeroką gamę rozmaitych dań, dzięki silnikowi o mocy 1000 W.

 • Kuchania bez bałaganu

  Specjalna osłona

  Dedykowana osłona zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków, ograniczając rozpryskiwanie.

 • default

  Akcesorium wielofunkcyjne 3L

  Akcesorium wielofunkcyjne 5w1 o pojemności 3L z funkcjami: tarcia, wyrabiania, siekania, krojenia w plasterki lub rozdrabniania.

 • Perfekcyjnie dobrana prędkość

  Płynna regulacja prędkości

  Dostosuj prędkość blendowania do różnych składników bez zatrzymywania pracy. Skorzystaj z łatwego w użyciu pokrętła z 20-stopniową regulacją z podświetleniem.

 • Pełna kontrola blendowania

  Wygodny uchwyt Soft Touch

  Miękki, antypoślizgowy uchwyt ręczny umożliwia lepszą kontrolę, nawet gdy ręce są mokre.

 • Łatwe i wygodne blendowanie

  Duży pojemnik - 800 ml

  Dzięki dużej pojemności pojemnika, bez problemu i wygodnie skorzystasz ze wszystkich funkcji blendera.

 • Wszechstronność

  Minirozdrabniacz

  Przygotuj jeszcze więcej, dzięki minirozdrabniaczowi o całkowitej pojemności 500 ml.

 • Wszechstronność

  Trzepaczka

  Przygotuj jeszcze więcej, dzięki wygodnej w użyciu trzepaczce.

 • Jeszcze więcej możliwości

  Robot kuchenny o pojemności 3 l

  NOWY wszechstronny robot kuchenny 5 w 1: do tarcia, krojenia na plasterki, rozdrabniania, wyrabiania i siekania. Całkowita pojemność 3 l (2 l pojemności użytkowej) i szpatułka w zestawie pozwala na łatwe i wygodne gotowanie.

Akcesoria
Właściwości
Gwarancja 2 LATA  
Tryb pulsacyjny    
Funkcja turbo    
Materiał z którego wykonano końcówkę Stal nierdzewna  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Rozdrabniacz    
Trzepaczka    
Delikatne w dotyku    
Możliwość mycia w zmywarce    

Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.