TEFAL BLD SOKO 0ACC BL2A0

BLD SOKO 0ACC BL2A0 Blendowanie jest proste!

Tefal Blendeo to łatwy w użyciu i niezawodny blender o mocy 400 W i kompaktowych wymiarach. Z jego pomocą możesz stworzyć wiele napojów/koktajli o idealnej konsystencji. 4 wyjątkowo wytrzymałe ostrza wykonano z trwałego materiału Zelkrom, co zapewnia skuteczną pracę urządzenia przez długi czas. Ostrza można zdjąć, aby ułatwić czyszczenie zarówno kielicha, jak i samych noży. W blenderze możesz również kruszyć lód bez ryzyka uszkodzenia kielicha. 

Numer referencyjny produktu: BL2A0142

TEFAL BLENDEO - Blendowanie jest proste!

Tefal Blendeo to wygodny blender z 4 wyjmowanymi ostrzami, dzięki którym czyszczenie jest szybsze i łatwiejsze. Ostrza wykonano ze stali nierdzewnej, która zapewnia skuteczną pracę urządzenia przez długi czas. Z kolei ich optymalny kształt sprawia, że potrawy są zawsze idealnie zmiksowane, niezależnie od składników. Wygodne pokrętło, umożliwiające wybór dwóch prędkości blendowania oraz uruchomienie funkcji pulsacyjnej, pozwala kontrolować pracę urządzenia tak, aby uzyskać preferowaną konsystencją dania. Dzięki temu możesz zrealizować wiele przepisów według własnego upodobania. Moc 400 W pozwala z łatwością uzyskać gładką konsystencję i kruszyć lód, bez obaw o zużycie silnika. Blender wyposażono w unikalny system podwójnej wentylacji, który zapewnia doskonałe chłodzenie silnika i umożliwia pracę urządzenia bez przerwy nawet przez kilka minut. Kielich posiada system bezpiecznego zamykania, przyssawki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy, a ergonomiczny uchwyt ułatwia nalewanie. Dzięki efektowi zasysania pokrywka podczas blendowania jest szczelnie zamknięta - to gwarancja tego, że przygotowywane dania nie popryskają kuchni. Z tym blenderem o pojemności 1,5 l z łatwością przygotujesz potrawy dla rodziny i przyjaciół, a specjalna miarka zadba o wyjątkową precyzję przy odmierzaniu składników. 
Podstawowe informacje
 • Łatwe czyszczenie

  4 wyjmowanie ostrza

  Ostrza ze stali nierdzewnej można wyjąć, co pozwala na ich łatwe czyszczenie i oszczędność czasu! 

 • Prosta intuicyjna obsługa

  Wygodne pokrętło

  Pokrętło umożliwiające wybór dwóch prędkości blendowania oraz uruchomienie funkcji pulsacyjnej, pozwala kontrolować pracę urządzenia. Prędkość można dopasować w zależności od oczekiwanej konsystencji dania lub twardości składników. 

 • Mrożone koktajle w zasięgu ręki

  Funkcja kruszenia lodu

  Tefal Blendeo umożliwia idealne kruszenie lodu i przygotowanie mrożonych koktajli bez ryzyka uszkodzenia plastikowego kielicha. Wszystko za pomocą funkcji pulsacyjnej!

 • Koktajle dla całej rodziny

  Kielich 1,5 l

  Skorzystaj z 1,5 litrowego kielicha (pojemność funkcjonalna: 1,25 l), aby przygotować jednocześnie wiele porcji. Miarka na kielichu pozwala precyzyjnie odmierzyć objętość przygotowywanych napojów/koktajli. Ergonomiczny uchwyt gwarantuje łatwe i bezpieczne nalewanie.

 • Trwałość na lata

  Wytrzymałe ostrza

  Ultra wytrzymałe ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która zapewnia trwałość na długi czas i wydajność każdego dnia.

 • Perfekcyjna konsystencja

  Optymalny kształt ostrzy

  Specjalnie zaprojektowane ostrza zapewniają idealny ruch składników wewnątrz kielicha, co gwarantuje doskonałą konsystencję napojów/koktajli.

 • Blenduj bez końca

  System podwójnej wentylacji 

  Unikalny system wentylacji pod kielichem i podstawą zapewnia doskonałe chłodzenie silnika. Dzięki temu możesz blendować bez przerwy nawet przez 3 minuty! 

 • Pełna stabilizacja

  2 przyssawki u podstawy

  Przyssawki w podstawie gwarantują maksymalną stabilność, nawet w przypadku blendowania twardych składników, jak na przykład lód.

 • Maksymalna wydajność

  Silnik o mocy 400 W

  Silnik o mocy 400 W wraz z 4 ostrzami zapewniają szybkie i dokładne blendowanie.

 • Precyzyjne odmierzanie składników

  Dołączona miarka

  Precyzyjne odmierzanie nawet małych ilości składników, nawet w trakcie blendowania, nie będzie stanowić problemu.

Akcesoria
Właściwości
Blades Technology No  
Liczba ostrzy 4  
Zdejmowane ostrza    
Materiał, z którego wykonany jest dzbanek Plastik  
Funkcja kruszenia lodu    
Suction feet for stability    
Dosing cup    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
W czasie pracy urządzenia pokrywa powinna przez cały czas pozostawać założona. Aby dodać składniki w czasie mieszania, należy zdjąć zaślepkę podajnika, przez który składniki mogą być wprowadzane do misy urządzenia.
Dostępny w wybranych urządzeniach tryb kruszenia lodu pozwala na przygotowywanie kruszonego lodu, koktajli owocowo-warzywnych lub mrożonych napojów z wykorzystaniem możliwości pulsacyjnego trybu pracy silnika.
Najpierw należy zawsze nalewać do dzbanka płyny, zanim wprowadzone zostaną składniki stałe. Nie należy przekraczać poziomu maksymalnego.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów składniki należy pokroić w kostkę o wielkości od 2 do 3 cm.
Nie, misy do blendowania nie należy umieszczać w kuchence mikrofalowej.
Przed pierwszym użyciem zalecamy umycie wszystkich akcesoriów blendera w gorącej wodzie z mydłem, zwracając uwagę, by nie skaleczyć się ostrzami. Przed rozpoczęciem użytkowania nie jest konieczne umycie korpusu blendera.
Rozdrabniacz może być używany do natki, czosnku, cebuli, chleba, orzechów itp.
Używaj funkcji „pulsowanie” przez 2 sekundy, powtarzając czynność maksymalnie przez 3 minuty.
Zatrzymaj blender i odstaw na 15 minut przed ponownym włączeniem.
Aby oczyścić korpus urządzenia, należy najpierw odłączyć je od źródła zasilania, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.
Do czyszczenia misy należy użyć wody z mydłem lub płynem do naczyń.
Niektóre misy nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Szczegółów należy szukać w instrukcji użytkowania.
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zbyt duża ilość składników lub zbyt duże bądź zbyt twarde kawałki. Aby temu zaradzić, należy zmniejszyć wielkość lub ilość składników bądź dodać więcej płynu.
Urządzenie mogło nie zostać ustawione na płaskiej, stabilnej powierzchni albo stoi niestabilnie (brak nóżki itp.). Użyto zbyt dużej ilości składników – należy ograniczyć objętość produktów. Jeżeli wibracje nie ustępują, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Przeciek przez przykrywkę (przepełnienie):
• W misie umieszczono zbyt dużą ilość składników. Nie wolno przekraczać podanego w instrukcji użytkowania maksymalnego poziomu napełnienia misy.
• Przykrywka została założona nieprawidłowo. Należy odpowiednio zamocować przykrywkę na misie blendera.
Jeżeli przykrywka posiada uszczelkę, należy sprawdzić jej stan, a w razie konieczności wymienić.


Przeciek w dolnej części misy:
• Jeżeli urządzenie nie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, mogło dojść do uszkodzenia uszczelnienia zespołu ostrza. Należy zlecić przegląd autoryzowanemu serwisowi.
• Jeżeli urządzenie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, należy sprawdzić jego położenie w misie. Zespół ostrza powinien być prawidłowo umieszczony w misie (nie powinno być prześwitu między zespołem ostrza i dnem misy).

• Należy sprawdzić, czy uszczelnienie znajduje się w prawidłowym położeniu na zespole ostrza. Trzy fałdy uszczelki powinny być widoczne po zamontowaniu uszczelnienia. Jeśli uszczelka została zamontowana odwrotnie, zamocowanie zespołu ostrza do misy będzie niemożliwe.

• Należy sprawdzić stan uszczelnienia i w razie konieczności wymienić je.
• Sprawdzić, czy misa nie jest pęknięta lub nie została uszkodzona w wyniku uderzenia.

Jeżeli wyciek się utrzymuje, należy oddać urządzenie do autoryzowanego serwisu.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.