TEFAL MASTERMIX 1400 W BL850

MASTERMIX 1400 W BL850 Poczuj moc, odkrywaj nowe smaki.

Poczuj moc blendera Mastermix 1400 W i uzyskaj doskonałe rezultaty.

Poczuj moc blendera Mastermix 1400 W i uzyskaj doskonałe rezultaty.

Poczuj imponującą moc blendera Tefal Mastermix 1400 W, który blenduje nieomal wszystkie rodzaje składników w bardzo krótkim czasie. Dzięki 3 inteligentnym programom (smoothie, kruszenie lodu, automatyczne czyszczenie) i podświetlanemu regulatorowi prędkości zawsze uzyskasz doskonałą konsystencję.

Moc i różnorodność smaków

W blenderze Mastermix 1400 W żaden składnik nie ma szans. Dzięki 3 inteligentnym programom (smoothie, kruszenie lodu, automatyczne czyszczenie) i podświetlanemu regulatorowi prędkości przy każdym użyciu uzyskuje się pożądaną konsystencję i doskonałe rezultaty. Urządzenie jest wyposażone w dzbanek ze szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury (do 80°C), w którym można blendować zarówno na gorąco, jak i na zimno. Jest łatwe do czyszczenia i posiada wysokiej jakości korpus ze stali nierdzewnej. To doskonała ozdoba Twojego blatu kuchennego!
Podstawowe informacje
 • Wysoka moc silnika 1400 W

  Wysoka moc silnika 1400 W daje doskonałe efekty miksowania w bardzo krótkim czasie.

 • Technologia Tripl'Ax

  Odkryj najdoskonalsze blendowanie dzięki technologii Tripl'Ax.

 • 3 inteligentne programy

  3 inteligentne programy (smoothie, kruszonie lodu, automatyczne czyszczenie): wystarczy nacisnąć przycisk i zaczekać kilka sekund na świeże smoothie czy drobno pokruszony lód. Dzięki programowi automatycznego czyszczenia Mastermix jest bardzo łatwy do umycia: wlej trochę wody z płynem do mycia naczyń do dzbanka, wciśnij przycisk automatycznego czyszczenia, a blender automatycznie wyczyści urządzenie, naprzemiennie zmieniając prędkość pracy.

 • Dzbanek ze szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury

  Dzbanek ze szkła odpornego na nagłe zmiany temperatury (do 80°C), w którym można miksować zarówno gorące potrawy, jak i zimne.

 • Podświetlany regulator prędkości

  Dobierz konsystencję miksowanego płynu według upodobań za pomocą podświetlanego regulatora prędkości.

 • Korpus z wysokiej jakości stali nierdzewnej

  Mastermix posiada korpus z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu pięknie prezentuje się na kuchennym blacie.

Akcesoria
Właściwości
Blades Technology Trip'Ax Blades  
Liczba ostrzy 6  
Zdejmowane ostrza    
Materiał, z którego wykonany jest dzbanek Szkło  
Funkcja kruszenia lodu    
Suction feet for stability    
Dosing cup    
Możliwość mycia w zmywarce    

Często zadawane pytania
W czasie pracy urządzenia pokrywa powinna przez cały czas pozostawać założona. Aby dodać składniki w czasie mieszania, należy zdjąć zaślepkę podajnika, przez który składniki mogą być wprowadzane do misy urządzenia.
Dostępny w wybranych urządzeniach tryb kruszenia lodu pozwala na przygotowywanie kruszonego lodu, koktajli owocowo-warzywnych lub mrożonych napojów z wykorzystaniem możliwości pulsacyjnego trybu pracy silnika.
Najpierw należy zawsze nalewać do dzbanka płyny, zanim wprowadzone zostaną składniki stałe. Nie należy przekraczać poziomu maksymalnego.
W celu uzyskania najlepszych rezultatów składniki należy pokroić w kostkę o wielkości od 2 do 3 cm.
Nie, misy do blendowania nie należy umieszczać w kuchence mikrofalowej.
Przed pierwszym użyciem zalecamy umycie wszystkich akcesoriów blendera w gorącej wodzie z mydłem, zwracając uwagę, by nie skaleczyć się ostrzami. Przed rozpoczęciem użytkowania nie jest konieczne umycie korpusu blendera.
Rozdrabniacz może być używany do natki, czosnku, cebuli, chleba, orzechów itp.
Używaj funkcji „pulsowanie” przez 2 sekundy, powtarzając czynność maksymalnie przez 3 minuty.
Zatrzymaj blender i odstaw na 15 minut przed ponownym włączeniem.
Aby oczyścić korpus urządzenia, należy najpierw odłączyć je od źródła zasilania, a następnie przetrzeć wilgotną ściereczką.
Do czyszczenia misy należy użyć wody z mydłem lub płynem do naczyń.
Niektóre misy nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Szczegółów należy szukać w instrukcji użytkowania.
Aby umyć misę:
- Otworzyć urządzenie i wlać do pojemnika 1,2 l zimnej wody z krany (do poziomu MAX). Nie dodawać płynu do mycia naczyń do pojemnika.
- Nałożyć pokrywę i włączyć urządzenie.
- Wcisnąć przycisk P4 „Easy cleaning”, a następnie nacisnąć przycisk „Start”.
- Rozpocznie się proces mycia – silnik będzie pracował przez 15 sekund, następnie wyłączy się na 15 sekund i ponownie włączy się. Taki cykl pracy będzie trwał około 3 minuty.
- Po usłyszeniu dźwięku informującego o zakończeniu programu, wyciągnąć wtyczkę z urządzenia i zdjąć pokrywę.
- Wylać wodę i opłukać wewnętrzną część pojemnika.
• Urządzenia nie należy zanurzać w wodzie. Nie umieszczać bloku silnika pod bieżącą wodą.
• W razie potrzeby, po schłodzeniu urządzenia, umyć nóż pod bieżącą wodą, a na koniec wytrzeć wnętrze pojemnika i blok silnika wilgotną ściereczką.
• Jeżeli wewnątrz pojemnika wciąż pozostają resztki jedzenia, pozostawić go do odmoczenia na kilka godzin w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie usunąć resztki plastikowym skrobakiem.
• Opłukać misę.
UWAGA: Urządzenie nie nadaje się do mycia w zmywarce.
Przyczyną takiego stanu rzeczy może być zbyt duża ilość składników lub zbyt duże bądź zbyt twarde kawałki. Aby temu zaradzić, należy zmniejszyć wielkość lub ilość składników bądź dodać więcej płynu.
Urządzenie mogło nie zostać ustawione na płaskiej, stabilnej powierzchni albo stoi niestabilnie (brak nóżki itp.). Użyto zbyt dużej ilości składników – należy ograniczyć objętość produktów. Jeżeli wibracje nie ustępują, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.
Przeciek przez przykrywkę (przepełnienie):
• W misie umieszczono zbyt dużą ilość składników. Nie wolno przekraczać podanego w instrukcji użytkowania maksymalnego poziomu napełnienia misy.
• Przykrywka została założona nieprawidłowo. Należy odpowiednio zamocować przykrywkę na misie blendera.
Jeżeli przykrywka posiada uszczelkę, należy sprawdzić jej stan, a w razie konieczności wymienić.

Przeciek w dolnej części misy:
• Jeżeli urządzenie nie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, mogło dojść do uszkodzenia uszczelnienia zespołu ostrza. Należy zlecić przegląd autoryzowanemu serwisowi.
• Jeżeli urządzenie jest wyposażone w zdejmowalny zespół ostrza, należy sprawdzić jego położenie w misie. Zespół ostrza powinien być prawidłowo umieszczony w misie (nie powinno być prześwitu między zespołem ostrza i dnem misy).

• Należy sprawdzić, czy uszczelnienie znajduje się w prawidłowym położeniu na zespole ostrza. Trzy fałdy uszczelki powinny być widoczne po zamontowaniu uszczelnienia. Jeśli uszczelka została zamontowana odwrotnie, zamocowanie zespołu ostrza do misy będzie niemożliwe.

• Należy sprawdzić stan uszczelnienia i w razie konieczności wymienić je.
• Sprawdzić, czy misa nie jest pęknięta lub nie została uszkodzona w wyniku uderzenia.
Jeżeli wyciek się utrzymuje, należy oddać urządzenie do autoryzowanego serwisu.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.