TEFAL Infiny Press Juice ZC258 Więcej soku, więcej wartości odżywczych

Infiny Press Juice ZC258 Więcej soku, więcej wartości odżywczych Dwa razy więcej soku i młodości, o jedną czwartą więcej energii!*

Dzięki technologii tłoczenia na zimno Cold Pressing z łatwością przygotujesz świeże i smaczne soki z maksymalną ilością witamin. Infiny Press Juice delikatnie wyciska sok, aby zachować naturalny smak, zapach, kolor, a przede wszystkim zawarte w owocach składniki odżywcze. Niska prędkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie, czego efektem jest pyszny sok, który na długo pozostaje świeży.

Numer referencyjny produktu: ZC258D38

Dwa razy więcej soku i młodości, o jedną czwartą więcej energii!*

Dzięki specjalnej obrotowej śrubie owoce i warzywa są delikatnie popychane w kierunku filtra. To pozwala przygotować niemal dwukrotnie więcej soku o 2-krotnie większej zawartości antyoksydantów i większej o 25% zawartości witaminy C w porównaniu do naszej najmocniejszej szybkoobrotowej sokowirówki (Tefal ZN65)*. *Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg winogron dla obecności antyoksydantów oraz 1 kg pomarańczy dla obecności witaminy C .

* Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg winogron dla obecności antyoksydantów oraz 1 kg pomarańczy dla obecności witaminy C .

* Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg winogron dla obecności antyoksydantów oraz 1 kg pomarańczy dla obecności witaminy C.

Podstawowe informacje
 • Więcej soku, więcej wartości odżywczych

  Technologia Cold Pressing

  Technologia tłoczenia na zimno pozwala wycisnąć maksymalną ilość soku, jednocześnie zachowując naturalne aromaty, kolory i wartości odżywcze ulubionych owoców i warzyw.  Infiny Press to niemal dwa razy więcej soku i młodości oraz o jedną czwartą więcej energii*

 • Niespotykana wszechstronność

  Filtry do soku i musu

  Dzięki osobnym filtrom, będziesz w stanie przygotować nie tylko zdrowe i pyszne soki, ale również aromatyczne i bardzo owocowe musy!

 • Świeży sok o każdej porze

  Cicha praca

  Możesz przygotować pyszny sok również w nocy i wczesnym rankiem, nie budząc przy tym domowników!

 • Wygoda użytkowania

  Intuicyjny montaż

  Łatwy montaż i ergonomiczny kształt sprawiają, że urządzenie jest niezwykle wyodne w użyciu.

 • Łatwe czyszczenie

  2 pojemniki

  Z łatwością zachowasz urządzenie w czystości dzięki łatwym w demontażu dzbankom na sok i pulpę. Wystarczy je tylko przepłukać!

 • Czysty blat

  Ochrona przed kapaniem

  Nie martw się resztami soku na kuchennym blacie! Specjalny system ochrony przed kapaniem zaoszczędzi czas na sprzątaniu.

Akcesoria
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.