TEFAL Infiny Press Juice z technologią Cold Pressing

Infiny Press Juice z technologią Cold Pressing Niemal dwa razy więcej soku, o jedną czwartą więcej energii i dwa razy więcej młodości!* 

Przygotowywanie świeżych i smacznych soków z maksymalną ilością witamin nigdy nie było tak proste, dzięki technologii tłoczenia na zimno. Delikatnie wyciskaj sok z owoców i warzyw, zachowując ich naturalny smak, zapach, oryginalny kolor, a przede wszystkim zawarte w nich składniki odżywcze. Niska prędkość (średnio 80 rpm) minimalizuje utlenianie, czego efektem jest pyszny sok o przedłużonej świeżości.

Niemal dwa razy więcej soku, o jedną czwartą więcej energii i dwa razy więcej młodości!*

Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak łatwe! Technologia wyciskania sokowirówki umożliwia delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i przede wszystkim wszystkich składników odżywczych. Niska prędkość (średnio 80 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać doskonały i trwalszy sok!

*Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg pomarańczy dla witaminy C oraz 1 kg winogron na antyoksydantów.

Podstawowe informacje
 • Świeże i pyszne soki!

  Poczuj maksymalną ilość witamin! Technologia wyciskania Infinity Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku, niż tradycyjna sokowirówka.

 • Technologia Cold Pressing

  Ciesz się większą ilością soku dzięki technologii tłoczenia na zimno. Przygotuj z łatwością świeże i pyszne soki z maksymalną ilością witamin! Wykorzystaj owoce, warzywa i zielone dodatki!

 • Energia i młodość!

  Korzystaj z długotrwałej świeżości soków dzięki niskiej prędkości obrotowej (średnio 80 rpm), minimalizującej utlenianie produktów.

 • Świeże soki bez hałasu

  Przygotuj świeże soki kiedy tylko chcesz, o dowolnej porze, dzięki ekstra cichemu działaniu.

 • Wygoda montażu i użytkowania

  Poczuj niezwykłą wygodę codziennego korzystania dzięki intuicyjnemu montażowi i ergonomicznemu użytkowaniu.

 • Łatwa do czyszczenia

  Z łatwością umyjesz oba dzbanki. Zarówno ten na sok, jak i ten do zbierania suchej pulpy są bardzo łatwe do zdemontowania. Potem wystarczy przepłukać!

Właściwości
Body material Plastic  
Materiał Stal nierdzewna  
Liczba filtrów 1  
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Pojemność dzbanka 0.8  L
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Prędkość obrotów (rpm) 82  
Rozmiar komina (L x l) 4x5  cm
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Regulacja prędkości 2  
Przepisy Brak  
Schowek na przewód    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe jedynie odłączane elementy m.in: filtr do soków, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok  
Możliwość mycia w zmywarce    
Moc 200  W
Kolory Biały  
Gwarancja 1 ROK  
Pojemność pojemnika na miąższ 0.8  L

Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.