TEFAL Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing

Infiny Press ZC255B z technologią Cold Pressing Do 2x więcej soku, 1/4 więcej witamin, 2x więcej przeciwutleniaczy*

Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak łatwe!Wyciśnięcie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin nigdy nie było tak łatwe!Technologia wyciskania sokowirówki umożliwia delikatne wytłaczanie soku z owoców i warzyw przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego smaku, koloru i przede wszystkim wszystkich składników odżywczych.Niska prędkość (średnio 60 rpm) minimalizuje utlenianie i pozwala uzyskać doskonały i trwalszy sok...

 

Nowa generacja wyciskarek!

Infiny Juice należy do nowej generacji sokowirówek, umożliwiającej przygotowanie soków o jednolitej konsystencji, pełnych doskonałego smaku.

 • Sokowirówka Infiny Juice oraz jej intuicyjny montaż i ergonomiczne użytkowanie.
 • Cicha technologia pozwala na korzystanie z wyciskarki o każdej porze dnia…
 • Sokowirówka jest wyposażona w dwa dzbanki, jeden na sok, drugi na wyciśnięty miąższ oraz zdejmowane elementy łatwe do czyszczenia…
 • Po wyciskaniu soku wystarczy zwykłe opłukanie…

<p>*Laboratory tests performed with 1kg of raspberries for the juice, 1kg of oranges for the vitamin C and 1 kg of grapes for the antioxidants in comparaison with the Tefal ZN65 centrifugal juicer</p>

*Testy laboratoryjne przeprowadzono na 1 kg malin w celu uzyskania soku, 1 kg pomarańczy w celu uzyskania witaminy C oraz 1 kg winogron w celu uzyskania przeciwutleniaczy.

Podstawowe informacje
 • Więcej soku, więcej energii, więcej młodości!

  Wyciśnij więcej z technologią Cold Pressing*

  Powoli obracający się ślimak delikatnie wyciska przez filtr sok z owoców, warzyw i ziół. Ta efektywna technologia umożliwia wyciśnięcie do 2x więcej soku, o 1/4 więcej witaminy C oraz 2x więcej przeciwutleniaczy w porównaniu z naszą najbardziej wydajną sokowirówką (Tefal ZN65)*

 • Kolorowa przyjemność w szklance

  Filtr do soków

  Dzięki wyciskarce Infiny Juice z filtrem do soków zdobycie świeżego i pysznego soku z maksimum witamin jest łatwiejsze niż kiedykolwiek! Uzyskaj pyszny sok z owoców, warzyw, a nawet z ziół!

 • Pyszny sok w dzień i w noc!

  Ultra cicha praca

  Wyciskarka Infinity Juice pracuje wyjątkowo cicho, dzięki czemu możesz cieszyć się smacznym sokiem o każdej porze.

 • Do 2x więcej smacznego soku

  Technologia Infiny Juice

  Technologia wyciskania Infiny Juice pozwala uzyskać do 2x więcej soku niż tradycyjna sokowirówka.

 • Niskazitelna czystość

  System zabezpieczający przed kapaniem

  Nie martw się kapaniem resztki soku. Po skończonej pracy, blat pozostaje czysty!

 • Wygodny start

  Intuicyjny montaż

  Urządzenie można zamontować z łatwością, a ergonomia użycia zapewnia wygodę każdego dnia.

 • Więcej witamin i przeciwutleniaczy

  Niska prędkość - 60 rpm

  Mała prędkość minimalizuje utlenianie się składników, dzięki czemu można zachować do 1/4 więcej witamin i 2 razy więcej przeciwutleniaczy.

Właściwości
Body material Plastic  
Materiał Stal nierdzewna  
Liczba filtrów 1  
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Prędkość obrotów (rpm) 82 RPM  
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Regulacja prędkości 2  
Schowek na przewód    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe only pusher, lid, pressing screw, juice filter, bowl, jugs, cleaning brush, drip stop.  
Możliwość mycia w zmywarce    
Kolory Silver premium / Dark grey  

Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.