TEFAL Wyciskarka wolnoobrotowa Infiny Press Juice

Wyciskarka wolnoobrotowa Infiny Press Juice Niemal dwa razy więcej soku, o jedną czwartą więcej energii i dwa razy więcej młodości!* Świeże i smaczne soki aby dostarczyć maksymalną ilość witamin!

Przygotowywanie świeżych i smacznych soków z maksymalną ilością witamin nigdy nie było tak proste dzięki technologii tłoczenia na zimno. Delikatnie wyciskaj sok z owoców i warzyw, zachowując ich naturalny smak, zapach, oryginalny kolor, a przede wszystkim zawarte w nich składniki odżywcze. Niska prędkość (średnio 80 rpm) minimalizuje utlenianie, czego efektem jest pyszny sok o przedłużonej świeżości…

Niemal dwa razy więcej soku, o jedną czwartą więcej energii i dwa razy więcej młodości!*

Powoli obracająca się śruba delikatnie naciska składniki na filtr, co pozwala na przygotowanie niemal dwukrotnie więcej soku o większej zawartości witaminy C (25% więcej) i antyoksydantów (2x więcej) w porównaniu do naszej najmocniejszej odśrodkowej sokowirówki (Tefal ZN65)* *Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg pomarańczy dla witaminy C oraz 1 kg winogron dla antyoksydantów.

*Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg pomarańczy dla witaminy C oraz 1 kg winogron na antyoksydantów.

*Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg pomarańczy dla witaminy C oraz 1 kg winogron na antyoksydantów.

*Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg pomarańczy dla witaminy C oraz 1 kg winogron na antyoksydantów.

Podstawowe informacje
 • Świeże i pyszne soki!

  Poczuj maksymalną ilość witamin! Wyciskarka Infiny Press Juice to niemal dwa razy więcej soku, o jedną czwartą więcej energii i dwa razy więcej młodości!*

 • Energia i młodość!

  Przygotuj z łatwością świeże i pyszne soki z maksymalną ilością witamin!
  Stwórz kolorową przyjemność w szklance - wykorzystaj owoce, warzywa i zielone dodatki!

 • Technologia Cold Press

  Ciesz się większą ilością soku dzięki technologii tłoczenia na zimno. Wyciskaj delikatnie zarówno owoce, jak i warzywa.

 • Energia i młodość!

  Korzystaj z długotrwałej świeżości soków dzięki niskiej prędkości obrotowej (średnio 60 rpm), minimalizującej utlenianie produktów.

  Przygotuj dwa razy więcej soku o większej zawartości witaminy C (25% więcej) i antyoksydantów (2x więcej) w porównaniu do naszej najmocniejszej sokowirówki (XXL)*
  *Testy laboratoryjne przeprowadzone z wykorzystaniem 1 kg malin dla ilości soku, 1 kg pomarańczy dla witaminy C oraz 1 kg winogron dla antyoksydantów.

 • Świeże soki bez hałasu

  Przygotuj świeże soki kiedy tylko chcesz, o dowolnej porze dzięki ekstra cichemu działaniu.

 • Wygoda montażu i użytkowania

  Poczuj niezwykłą wygodę codziennego korzystania dzięki intuicyjnemu montażowi i ergonomicznemu użytkowaniu.

 • Łatwe do czyszczenia

  Z łatwością umyjesz oba dzbanki. Zarówno ten na sok, jak i ten do zbierania suchej pulpy są bardzo łatwe do zdemontowania. Potem wystarczy przepłukać!

Właściwości
Body material Plastic  
Materiał Stal nierdzewna  
Liczba filtrów 1  
Wylot z mechanizmem zapobiegającym kapaniu    
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Schowek na przewód    
Możliwość mycia w zmywarce    
Gwarancja 1 ROK  

Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 20 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.