TEFAL TOSTER ZE STALI NIERDZEWNEJ TEFAL SUBITO

TOSTER ZE STALI NIERDZEWNEJ TEFAL SUBITO Odkryj na nowo przyjemność przyrządzania śniadań!

Toster na dwie kromki Tefal Subito: przyjemność przyrządzania śniadania!

Dzięki tosterowi Tefal Subito na nowo odkryjesz przyjemność przyrządzania śniadań! Dzięki trzem podświetlanym przyciskom (funkcja stop, rozmrażania i podgrzewania) umożliwia uzyskanie idealnie zarumienionych tostów każdego ranka.

Odkryj na nowo przyjemność przyrządzania śniadań dzięki tosterowi Subito firmy Tefal z dwoma otworami

Dzięki wykonanemu ze stali nierdzewnej tosterowi Subito firmy Tefal możesz bez kłopotu przyrządzić idealnie zarumienione tosty każdego dnia. Jego 2 otwory o regulowanej szerokości idealnie pasują zarówno do grubych jak i cienkich kromek, natomiast inteligentna konstrukcja oferuje praktyczne funkcje pozwalające na przygotowanie tostów bez wysiłku: 7 poziomów opieczenia, automatyczne centrowanie kromek oraz funkcja unoszenia pieczywa pozwalający wyjąć nawet najmniejsze tosty. Do dodatkowych funkcji należy przycisk Stop pozwalający w łatwy sposób przerwać opiekanie w dowolnym momencie, podświetlone przyciski funkcji rozmrażania i podgrzewania oraz wyjmowana tacka na okruchy ułatwiająca czyszczenie. Całość dopełnia eleganckie wykonanie w stali nierdzewnej pasujące do każdej kuchni.
Podstawowe informacje
 • Możliwość dostosowania szerokości otworów do gruości pieczywa

  Idealny do cieńszych lub grubszych kromek

 • Wyjmowana tacka na okruchy

  Łatwe czyszczenie

 • default

  Personalizacja poziomu opiekania tostów

  7 poziomów opieczenia do wyboru

 • Funkcja stop

  Natychmiast zatrzymuje opiekanie tostów

 • 2 podświetlone przyciski ustawień

  Funkcje rozmrażania i podgrzewania

 • Obudowa ze stali nierdzewnej

  Elegancki wygląd w kuchni

 • Funkcja wysokiego unoszenia tostów

  Łatwe wyjmowanie nawet najmniejszych kromek

Akcesoria
 • Tacka SS-208145
  Tacka SS-208145

  Mniej okruchów na spodzie urządzenia.

  zł 3,50
  Produkt dostępny
Właściwości
Moc 720–850  W
Unoszenie    
Stop    
Rozmrażanie    
Podgrzewanie    
Poziomy opiekania 7  
Automatyczne centrowanie pieczywa w celu równomiernego opiekania    
Wyjmowana tacka na okruchy    
Schowek na przewód    
Ścianki bezpieczne w dotyku    
Lampka sygnalizacyjna    
Kolory Szczotkowana stal nierdzewna/czarny  

Często zadawane pytania
Przycisk rozmrażania pozwala na rozmrożenie pieczywa poprzez wydłużenie czasu opiekania.
Funkcja odgrzewania polega na skróceniu czasu opiekania do około 30 sekund, co pozwala na ponowne podgrzanie zimnego tostu bez ryzyka jego przypalenia.
Nie. Nasze tostery nie są przystosowane do opiekania pieczywa w torebkach.
Umożliwia ona uniesienie dna kieszeni na pieczywo, co ułatwia wyjęcie mniejszych produktów, na przykład racuchów lub bajgli, bez ryzyka poparzenia.
Urządzenie ustawić na blacie roboczym z zapewnieniem wolnej przestrzeni wokół niego, z dala od łatwopalnych materiałów (zasłon, kosza na śmieci, gniazdka elektrycznego itp.). Nie zostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru.
Do opiekania nadaje się niemal każdy rodzaj pieczywa dostępnego w sklepach. Należy mieć świadomość, że czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone opieka się wolniej. Za pomocą termostatu można dostosować poziom opiekania do własnych preferencji. Jeżeli dojdzie do zaklinowania pieczywa wewnątrz tostera, należy odłączyć urządzenie od zasilania i poczekać, aż ostygnie. Następnie można usunąć zaklinowaną kromkę pieczywa bez ryzyka poparzenia.
Różnice w poziomach wilgotności pomiędzy poszczególnymi rodzajami pieczywa mogą powodować różnice w czasie i temperaturze opiekania. Wysuszone pieczywo należy opiekać w niskiej temperaturze. Świeże lub pełnoziarniste pieczywo należy opiekać w nieznacznie wyższej temperaturze. Pieczywo o nierównej powierzchni, np. bułki, może wymagać jeszcze wyższej temperatury opiekania.
Tak, można opiekać pieczywo zawierające ziarna. Niestety, nie można opiekać pieczywa zawierającego suszone owoce.Opiekanie takiego pieczywa powoduje pogorszenie jego smaku oraz może spowodować rozżarzenie owoców, co może być przyczyną uszkodzeń sprzętu.
Odradzamy podgrzewanie oraz opiekanie produktów posypanych cukrem.
Tak. Dzięki mechanizmowi automatycznego środkowania oraz głębszym i szerszym kieszeniom w nowych modelach możliwe jest opiekanie bułek oraz grubszych i cieńszych kromek pieczywa w taki sposób, że nie przywierają one do elementów grzejnych.
Nie. Nie należy używać tostera do pieczenia, grillowania ani rozmrażania produktów innych niż pieczywo.
Jest to możliwe w przypadku urządzeń przystosowanych do opiekania małych bułeczek. Należy uważać, ponieważ w tosterze mieści tylko od 2 do 3 bułeczek, co ma na celu zapobieganie nadmiernej koncentracji ciepła.
Czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone opieka się wolniej.
Za pomocą pokrętła można ustawić poziom opiekania w zależności od preferencji.
Przed rozpoczęciem czyszczenia lub czynności pielęgnacyjnych oraz przed schowaniem tostera należy odłączyć go od zasilania i pozostawić do ostygnięcia. Do czyszczenia obudowy i kabla zasilającego używać miękkiej ściereczki lub wilgotnej gąbki z dodatkiem detergentu. Następnie dokładnie osuszyć urządzenie. Aby oczyścić tacę na okruchy, należy wyjąć ją z urządzenia i przetrzeć wilgotną ściereczką. Taca nie nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Do czyszczenia tostera nie używać silnych detergentów, metalowych narzędzi ani gąbek do szorowania. Nigdy nie dotykać elementu grzejnego.
Dźwignia zatrzymuje się w położeniu dolnym, gdy toster jest podłączony do gniazdka sieciowego. Jeżeli problem powtarza się, należy odłączyć toster od zasilania, odwrócić go o 180 stopni i potrząsnąć nim delikatnie, aby usunąć okruchy, które mogą blokować mechanizm. Jeżeli problem nie ustępuje, należy oddać toster do autoryzowanego serwisu.
Umieszczenie pojedynczej kromki pieczywa w tosterze z dwiema kieszeniami skutkuje nierównomiernym opiekaniem.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Do tego celu najlepiej nadaje się pieczywo krojone w kwadratowe kromki. Należy pamiętać, że czerstwe pieczywo opieka się szybciej niż świeże. Pieczywo mrożone musi być opiekane dłużej. Czas opiekania zależy od modelu. Toster jest wyposażony w przycisk do opiekania mrożonego pieczywa.
Ostygniętych tostów wcale nie trzeba wyrzucać – zamiast tego można je odgrzać w tosterze. (W zależności od modelu)
Wyłączyć urządzenie i pozostawić do ostygnięcia. Przed podjęciem próby wydobycia pieczywa należy odłączyć urządzenie od zasilania. Następnie można usunąć unieruchomioną kromkę pieczywa bez ryzyka dotknięcia rozgrzanego elementu grzejnego. Nie zostawiać pracującego tostera bez nadzoru.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.