TEFAL QuickChef 4w1 HB65K Doskonałe rezultaty blendowania

QuickChef 4w1 HB65K Doskonałe rezultaty blendowania Doskonałe rezultaty blendowania w zasięgu ręki!

Ciesz się optymalną mocą bez wysiłku z blenderem ręcznym Tefal QuickChef. Z łatwością i w mgnieniu oka przygotujesz różnorodne potrawy, dzięki wysokowydajnemu silnikowi o mocy 1000 W. Całkowitą kontrolę nad procesem blendowanie zapewnia możliwość regulacji prędkości w zakresie 20 ustawień przy użyciu intuicyjnego pokrętła. Osłona zapobiegająca rozchlapywaniu oraz antypoślizgowy uchwyt zapewniają komfort użytkowania, a możliwość mycia elementów w zmywarce znacznie ułatwia czyszczenie urządzenia. 

Numer referencyjny produktu: HB65KD38

Blender ręczny QuickChef: Doskonałe rezultaty blendowania w zasięgu ręki!

Moc nieskończonych możliwości! Ciesz się doskonałą skutecznością i pełną kontrolą z blenderem ręcznym QuickChef. Wyposażone w technologię Powelix ostrza, razem z silnikiem o mocy 1000 W, zapewniają perfekcyjne rezultaty za każdym razem. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii urządzenie pozwala błyskawicznie osiągnąć doskonałą, kremową konsystencję, nawet przy naprawę twardych składnikach. Całkowitą kontrolę nad procesem blendowanie zapewnia możliwość regulacji prędkości w zakresie 20 ustawień przy użyciu intuicyjnego pokrętła. Komfort korzystania z urządzenia zapewniają praktyczne funkcje, takie jak: osłona przeciw pryskaniu, wygodny uchwyt Soft Touch, czy możliwość mycia elementów w zmywarce. Kielich o pojemności 800 ml, rozdrabniacz o pojemności 500 ml, ząbkowane ostrze do kruszenia lodu oraz trzepaczka sprawią, że wszystkie potrawy i napoje z łatwością przygotujesz we własnym domu!

*w porównaniu z klasycznymi blenderami Tefal z 2 ostrzami
 

Podstawowe informacje
 • Doskonałe rezultaty blendowania

  Technologia Powelix

  Ostrza w technologii Powelix Life oferują niezrównaną wytrzymałość i pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty o 30% szybciej.

 • Szybko i skutecznie

  Moc 1000 W

  Dzięki dużej mocy urządzenia bez trudu zblendujesz wszystkie składniki.

 • Perfekcyjnie dobrana prędkość

  Płynna regulacja szybkości

  Dostosuj prędkość blendowania do wszystkich składników, dzięki łatwemu w użyciu pokrętłu z 20-stopniową regulacją z podświetleniem.

 • Kuchnia bez bałaganu

  Osłona przeciw pryskaniu

  Dedykowana osłona zapewnia niezbędną wygodę przy przygotowywaniu posiłków, ograniczając rozpryskiwanie.

 • Pełna kontrola blendowania

  Wygodny uchwyt Soft Touch

  Miękki, antypoślizgowy uchwyt umożliwia lepszą kontrolę, nawet gdy ręce są mokre.

 • Domowa lemoniada

  Ostrze do lodu

  Ostrze do kruszenia lodu idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania domowych lemoniad i koktajli.

 • Pyszne domowe zupy

  Kielich 800 ml

  Dołączony kielich pozwala na przygotowanie domowych zup, puree, pesto i wiele więcej.

 • Siekanie bez trudu

  Rozdrabniacz 500 ml

  Odkryj skuteczny sposób siekania warzyw, przypraw, ziół i nie tylko.

 • Trzepaczka

  Z łatwością ubijesz składniki na pyszny omlet, czy puszystą pianę z białek.

 • Idealnie kremowa konsystencja  

  Moc cyklonu

  Dwa ostrza zapewniają efekt cyklonu, przyciągając wszystkie składniki do środka. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie kawałki zostaną idealnie zblendowane.

 • Blendowanie twardych składników  

  Ostrza ze stali nierdzewnej

  Wytrzymałe ostrza pracują pod optymalnym kątem, dzięki czemu bez trudu radzą sobie nawet z najtwardszymi składnikami.

Akcesoria
Właściwości
Moc 1000  
Tryb pulsacyjny    
Regulacja prędkości 20  
Zdejmowana końcówka    
Pojemnik    
Pojemność pojemnika (ml) 800  ml
Pojemność szatkownicy 500  ml
Kolory QUARTZITE & INOX  
Często zadawane pytania
Aby zapobiec rozpryskiwaniu, mieszadło miksera należy umieścić w połowie głębokości zawartości, a następnie nacisnąć przycisk włączający. Przed wyjęciem mieszadła miksera należy zawsze zatrzymać urządzenie.
Miksera nie wolno używać w garnku umieszczonym na płycie grzejnej ani do rozdrabniania orzechów (w tym migdałów, orzechów laskowych itp.), surowego mięsa* oraz kostek lodu*. Mieszadła miksera nie należy także uruchamiać w pustych naczyniach. * W przypadku modeli z akcesoriami typu Click and Mix tego typu zastosowania są możliwe (należy zapoznać się z instrukcją użytkowania miksera).
Pierwsza prędkość nadaje się do rozpoczęcia miksowania, ponieważ pozwala uniknąć rozprysku. W zależności od konsystencji masy można stopniowo zwiększać prędkość.
Nie. Przed usunięciem akcesoriów należy zawsze odłączyć urządzenie od zasilania.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie części i akcesoria miksera za wyjątkiem bloku silnika z przekładnią. Obudowę bloku silnika można przetrzeć wilgotną gąbką.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.