TEFAL FRESH EXPRESS PLUS MB756

FRESH EXPRESS PLUS MB756

Numer referencyjny produktu: MB756G31

Niezwykle proste szatkowanie i tarcie!

Dzięki 5 wymiennym nasadkom Fresh Express + szatkuje, kroji i ściera warzywa, owoce, ser lub czekoladę bezpośrednio na talerz. Sałatki są od razu gotowe do podania! Nasadki w różnych kolorach ułatwiają wybór tej właściwej w mgnieniu oka, jednocześnie zapewniając kolorowy akcent w kuchni. Co więcej, Fresh Express + ma szeroki komin, co oznacza, że nie trzeba wcześniej kroić warzyw na małe kawałki!

Dzięki Fresh Express + przygotowanie 5 porcji warzyw i owoców dziennie nigdy nie było prostsze!

  • Fresh Express + doskonale wygląda na kuchennym blacie dzięki wspaniałemu rubinowemu wykończeniu i przydatnemu schowkowi na przewód.
  • Kompaktowe wzornictwo i poręczny wbudowany schowek na akcesoria.
Podstawowe informacje
Akcesoria
Właściwości
Maksymalna wydajność 700  g/min
Moc 200  
Bezpośrednie serwowanie-prosto do szklanki    
Łatwe wyjmowanie nasadek    
Materiał z którego wykonany jest przedni panel Plastik  
Kolor przedniego panelu rubinowy  
Schowek na akcesoria    
Schowek na przewód    
Możliwość mycia w zmywarce    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.