TEFAL Cake Factory KD8018 Idealny dla całej rodziny

Cake Factory KD8018 Idealny dla całej rodziny Udane i kreatywne pieczenie każdego dnia!

Odkryj nowy wymiar kreatywności w kuchni dzięki Cake Factory! Urządzenie posiada 5 automatycznych inteligentnych programów z kontrolą temperatury i 1 tryb manualny, co sprawia, że rodzinne przygotowywanie wypieków jest wyjątkowo proste! W zasięgu ręki masz wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć piec: dwie silikonowe formy PROFLEX, książkę kucharską i przewodnik szybkiego startu. Cake Factory to łatwe i perfekcyjne rezultaty pieczenia za każdym razem!

Cake Factory: Udane i kreatywne pieczenie każdego dnia!

Cake Factory sprawia, że pieczenie staje się kreatywne i niezwykle proste! To  idealna okazja do spędzania wspólnych chwil z rodziną. Dzięki 5 automatycznym programom i 1 trybowi manualnemu z elektroniczną kontrolą temperatury przygotowanie pysznych wypieków jest niezwykle proste. Inteligentny i intuicyjny panel sterowania pozwala korzystać z urządzenia bez trudu, nawet podczas pieczenia z dziećmi. W zasięgu ręki masz wszystko czego potrzebujesz, aby zacząć piec: dwie silikonowe formy PROFLEX, tacę do pieczenia, ruszt, książkę kucharską i przewodnik szybkiego startu. Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej możesz odkryć jeszcze więcej kulinarnych inspiracji i pomysłów! Ciekawy design urządzenia przywodzi na myśl kształt ciasta, a kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie.
Podstawowe informacje
 • Idealny dla całej rodziny

  Łatwość użytkowania

  Odkryj nowy wymiar kreatywności w kuchni! Cake Factory sprawia, że ​​pyszne wypieki stają się niezwykle łatwe, a Ty możesz spędzać czas z rodziną.

 • Perfekcyjne rezultaty

  6 trybów pracy

  5 automatycznych programów oraz 1 tryb manualny z elektroniczną kontrolą temperatury sprawiają, że perfekcyjne wypieki są w zasięgu Twojej ręki.

 • Łatwy w obsłudze

  Panel sterowania

  Inteligentny i intuicyjny panel sterowania pozwala korzystać z urządzenia bez trudu, nawet podczas pieczenia z dziećmi.

 • Wszystko, czego potrzebujesz

  Dodatkowe akcesoria

  2 formy silikonowe PROFLEX, 1 taca do pieczenia i 1 ruszt. Wszystko po to, by z łatwością przygotować różnorodne ciasta i ciasteczka.

 • Zainspiruj się

  Książka i przewodnik

  Przewodnik ułatwia poznanie urządzenia, a dołączona książka pozwala odkryć nowe przepisy. Więcej kulinarnych inspiracji znajdziesz w aplikacji mobilnej.

 • Zabawa w kompaktowym wydaniu

  Funkcjonalny design

  Kształt urządzenia przypomina ciasto, a kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie.

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.