TEFAL Essential BC5303 Do różnych składników

Essential BC5303 Do różnych składników Maksymalne obciążenie i precyzja   

Elektroniczna waga kuchenna Tefal Essential to niezawodne działanie dzień po dniu. Dzięki maksymalnemu obciążeniu aż 5 kg, możesz używać wagi do przygotowania składników na różnorodne dania - bez ograniczeń! Urządzenie działa z dokładnością do 1 grama, dzięki czemu masz pewność, że składniki są zawsze precyzyjnie wymierzone. 
 

Numer referencyjny produktu: BC5303V0

Waga kuchenna Tefal Essential: duże możliwości
 

Od ciast do pizzy i chleba przez domowe ciasteczka po naleśniki - z wagą Tefal Essential precyzyjnie wymierzysz składniki wszystkich ulubionych potraw! Dzięki maksymalnemu obciążeniu aż 5 kg, możesz jej używać do ważenia różnorodnych składników. Możesz również korzystać ze wszystkich dostępnych przepisów, przełączając urządzenie z systemu metrycznego na imperialny. Waga działa z dokładnością do 1 grama, dzięki czemu masz pewność, że składniki są zawsze precyzyjnie wymierzone. Praktyczna funkcja tarowania automatycznie odejmuje wagę naczynia lub pojemnika, w którym znajdują się składniki. Smukły kształt urządzenia pozwala zaoszczędzić miejsce, a gładka szklana powierzchnia jest łatwa w czyszczeniu.   
Podstawowe informacje
 • Do różnych składników  

  Maksymalne obciążenie do 5 kg

  Dzięki maksymalnemu obciążeniu aż 5 kg, możesz używać wagi do przygotowania różnorodnych składników np. ciast do domowej pizzy lub chleba, ciasteczek lub naleśników.

 • Niezawodność  

  Dokładność pomiaru do 1 g 

  Waga działa z dokładnością do 1 grama, dzięki czemu masz pewność, że składniki są zawsze precyzyjnie wymierzone.

 • Bez ograniczeń  

  Różne jednostki miary

  Urządzenie umożliwia ważenie składników zarówno w jednostkach systemu metrycznego (g, kg), jak i imperialnego (lb, oz). Dzięki temu z łatwością możesz korzystać ze wszystkich  dostępnych przepisów! 

 • Więcej wygody  

  Funkcja tarowania

  Oszczędzaj czas dzięki praktycznej funkcji tarowania automatycznie odejmującej wagę naczynia lub pojemnika, w którym znajdują się składniki.

 • Gotowa do użycia  

  Baterie AAA

  Do wagi dołączono dwie baterie AAA, co pozwala na korzystanie z urządzenia natychmiast po wyjęciu z opakowania.

 • Wygoda i estetyka   

  Kompaktowa forma i design

  Smukły kształt wagi pozwala zaoszczędzić miejsce na kuchennym blacie, a gładka powierzchnia ze szkła hartowanego jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu.

Akcesoria
Właściwości
Inteligentne rozwiązania
Funkcja tary    
Dodatkowe cechy
Maksymalne obciążenie 5  kg
Dokładność pomiaru 1  g
Płyta do ważenia Hartowane szkło  
Rodzaj baterii AAA  
Liczba baterii 2  
Rozmiar wyświetlacza/ekranu 47 x 18  mm
Kolory WHITE with logo Cake Factory  
Baterie w zestawie    
Komfort użytkowania
Automatyczne wyłączanie    
Panel przycisków dotykowych    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Aby wytarować wagę, należy najpierw:
- włączyć wagę
- ustawić pojemnik na tacy (pojemnik może być większy niż powierzchnia tacy)
- nacisnąć włącznik „ON/OFF” i poczekać, aż na wyświetlaczu pojawi się zero.
Waga pojemnika zostanie automatycznie odjęta.
Wagę należy przetrzeć lekko zwilżoną szmatką i osuszyć. Urządzenia nie należy zanurzać w wodzie. Nie stosować produktów ściernych. Misy i pokrywki dołączonej do niektórych modeli:
• nie należy podgrzewać ani stosować w kuchence mikrofalowej.
• Zaleca się mycie ręczne w celu przedłużenia okresu użytkowania.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenia takie jak kuchenki mikrofalowe lub telefony komórkowe użytkowane w pobliżu wagi mogą zakłócić jej działanie. Nie należy pozostawiać wagi w pobliżu źródła ciepła. Nie należy ustawiać gorących pojemników na wadze.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.