TEFAL Express Control Plus GV7781

Express Control Plus GV7781 Skraca prasowanie i pozwala zaoszczędzić nawet 50% czasu.
  • Silne uderzenie pary w strefie Powerzone 360g/min
  • 3 kombinacje temperatury i pary, dopasowane do różnych typów tkaniny dzięki Smart Technology Auto Control
  • Nowy 2x bardziej skuteczny* system oczyszczania bojlera z kamienia AntiCalc Collector. * W porównaniu z poprzednim systemem oczyszczania bojlera z kamienia (zewnętrzne badania)

Idealne rezultaty prasowania za każdym razem.

  • Para produkowana przez generator pod wysokim ciśnieniem 6,3 bara - wystarczy tylko raz przejechać żelazkiem po tkaninie, a para pod ciśnieniem idealnie rozprasuje wszelkie zagniecenia, nawet jeśli prasujemy kilka warstw jednocześnie.
  • Wyposażony w Anti Calc Collector - mały zbiorniczek, który zbiera kamień i pozwala na łatwe jego usunięcie. W ten sposób możemy łatwo rozwiązać jeden z największych problemów pojawiających się podczas prasowania.
  • Wyposażony w opatentowaną stopę Autoclean, która zapewnia niezrównany ślizg po tkaninach i jest łatwa do utrzymania w czystości.
  • Posiada trzy automatyczne ustawienia temperatury stopy i poziomu wytwarzania pary. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy wybór ("one touch") optymalnego ustawienia i daje najlepsze rezultaty prasowania danej tkaniny.
Podstawowe informacje
Akcesoria
Często zadawane pytania
Te funkcje informują, że generator pary jest wyposażony w regulację elektroniczną, która zapewnia idealne połączenie temperatury i pary, umożliwiające prasowanie tkanin bez ryzyka i bez konieczności sortowania ubrań.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.