Zasady promocji

1. Kupwybrany model żelazka
2. Zarejestruj się na stronie promocja.tefal.pl
3. Otrzymaj zwrot20% wartości na konto

Promocja trwa od 03.06.2019 do 31.07.2019.
Zwrot 20% dotyczy wybranych żelazek z linii FV56 i FV97 z systemem Calc Collector. Szczegóły w regulaminie na www.tefal.pl

Regulamin promocji »

Żelazka objęte promocją

Wypełnij poniższy formularz,
aby otrzymać zwrot 20% wartości zakupu

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Groupe SEB Polska sp. z o.o. (ul. Inflancka 4C, 00-189 Warszawa, e-mail: info.pl@groupeseb.com, dalej: „Groupe SEB”). Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci udziału w Promocji i realizacji Promocji (w tym wykonania obowiązków Groupe SEB wynikających z Promocji, przyznania nagrody/korzyści oraz rozpatrzenia ewentualnej reklamacji). Dane będą również przetwarzane w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z udziałem w Promocji (np. w związku z reklamacją) oraz w celu spełnienia ciążących na Groupe SEB obowiązków prawnych (np. podatkowych). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w Promocji. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w klauzuli zawartej w regulaminie.
Możesz też udzielić poniższych zgód. Udzielenie tych zgód jest dobrowolne i nie jest warunkiem udziału w Promocji. Każdą z udzielonych zgód możesz cofnąć w dowolnym momencie (np. kontaktując się z Groupe SEB na adres e-mail RODO@groupeseb.com. lub pisemnie). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
* Pola formularza są wymagane.

sklepy biorące udział w promocji

wszystkie sklepy stacjonarne

SKLEPY INTERNETOWE