Owsianka z bananami i kakao
(3)
Kompatybilne urządzenia (4)
Przygotowanie
Etap 1/6
Przygotuj składniki.
Etap 2/6
Pokrój 1 banana w plasterki, resztę rozgnieć.
Etap 3/6
W misie umieść płatki owsiane, mleko, kakao i rozgniecione banany i gotuj przez 2-3 minuty, mieszając.
Etap 4/6
Gdy mleko zostanie wchłonięte, dodaj skyr. Mieszaj do uzyskania kremowej konsystencji.
Etap 5/6
Gotowanie pod ciśnieniem: zamknij pokrywę i naciśnij „Start”.
Etap 6/6
Podawaj z syropem z agawy i kostką czekolady.
Opinie użytkowników
owsianka się przypala oraz nie chce się załączyć ciśnienie
Owsianka zbyt gęsta. W smaku dobra.b
Mi też owsianka się przypaliła :(, więc wszystko wylądowało niestety w koszu.