TEFAL VERSALIO II PLASTIQUE

VERSALIO II PLASTIQUE Versalio to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania dla całej rodziny

Versalio 7 w 1: doskonałe gotowanie!

Versalio 7 w 1: doskonałe gotowanie!

 

Poznaj Versalio Deluxe, inteligentne urządzenie wielofunkcyjne z 7 trybami gotowania. Smażenie, smażenie na głębokim tłuszczu, gotowanie na wolnym ogniu, duszenie, sauté, gotowanie/makaron i utrzymywanie ciepła posiłków – wszystko dzięki jednemu urządzeniu, a życie staje się łatwiejsze! Inteligentne i wygodne urządzenie z wyjmowanym minutnikiem, dzięki któremu zawsze widzisz czas gotowania, oraz z regulacją temperatury w zakresie od 80° do 180°C pozwoli Ci zawsze przyrządzać najlepsze posiłki.

 

Versalio 7 w 1, urządzenie wielofunkcyjne z 7 programami kulinarnymi: smażenie, smażenie na głębokim tłuszczu, gotowanie na wolnym ogniu, duszenie, sauté, gotowanie/makaron i utrzymywanie ciepła.

  Wszechstronne dzięki 7 programom kulinarnym urządzenie wielofunkcyjne Versalio Deluxe doskonale nadaje się do: smażenia na głębokim oleju, smażenia, gotowania na wolnym ogniu, duszenia, przyrządzania sauté, gotowania/przygotowania makaronu oraz utrzymywania ciepła posiłków. Dzięki regulacji temperatury w zakresie od 80° do 180°C i wyjmowanemu minutnikowi gotowanie staje się łatwe, wygodne i za każdym razem daje pyszne rezultaty. Dzięki książce zawierającej 20 przepisów nigdy nie zabraknie Ci pomysłów. Poza tym urządzenie posiada wyjmowaną misę i pokrywę, które można myć w zmywarce.  
Podstawowe informacje
 • 7 programów kulinarnych w 1 produkcie!

  Regulowana temperatura i 7 programów kulinarnych dla doskonałych wyników: smażenie, smażenie na głębokim tłuszczu, gotowanie na wolnym ogniu, duszenie, sauté, gotowanie/makaron i utrzymywanie ciepła.

 • Wygoda

  Wyjmowana misa

   

 • Regulowany termostat

   

  Podświetlany włącznik/wyłącznik

   

 • Łatwość użytkowania

  Regulowana pojemność oleju

   

   

 • Wyjmowany timer

  Zawsze kontrolujesz, jaki jest czas gotowania
   

   

 • Łatwe czyszczenie

  Wyjmowana misa i pokrywa, które można myć w zmywarce

Właściwości
Kolory Biały  
Pojemność oleju 2 l  
Ilość frytek 1 kg  
Wyjmowana misa    
Powłoka pokrywy Powłoka zapobiegająca przywieraniu  
Przycisk chłodzenia    
Filtr Węglowy  
Włącznik/Wyłącznik    
Minutnik    
Lampka sygnalizacyjna    
Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe Misa, pokrywa i koszyk do smażenia  

Wskazówki i instrukcja obsługi