TEFAL Sokowirówka TEFAL FRUTELIA+ ZE370138

Sokowirówka TEFAL FRUTELIA+ ZE370138 Świeży sok każdego dnia!

Sokowirówka Tefal Frutelia + to prosty sposób na zdrowe i pyszne soki każdego dnia! Szeroki komin ułatwia wkładanie cząstek lub dużych kawałków owoców. Silnik o mocy 350 W wraz z 2-stopniową regulacją prędkości i funkcją pulsacyjną zapewniają zawsze perfekcyjne rezultaty. Dzięki filtrowi ze stali nierdzewnej urządzenie pracuje sprawnie przez długie lata. Duży pojemnik pomieści aż 950 ml pulpy, idealnie nadając się na każdą, większą lub mniejszą, okazję. Dzięki kompaktowej konstrukcji ułatwiającej przechowywanie oraz antypoślizgowej podstawie Frutelia + jest idealną sokowirówką do codziennego użytku.

Numer referencyjny produktu: ZE370138

Szeroki otwór oraz Kompaktowy rozmiar

Sokowirówka do codziennego użytku, dzięki szerokiemu otworowi do wkładania dużych kawałków lub całych owoców, do szybkiego i łatwego napełniania szklanki pysznym sokiem. Zaprojektowana z myślą o łatwym przechowywaniu, kompaktowa konstrukcja zajmuje mniej miejsca na blacie i sprawia, że codzienne użytkowanie jest dziecinnie proste.

Sokowirówka Tefal Frutelia + to prosty sposób na zdrowe i pyszne soki każdego dnia! Szeroki komin ułatwia wkładanie cząstek lub dużych kawałków owoców. Silnik o mocy 350 W wraz z 2-stopniową regulacją prędkości i funkcją pulsacyjną zapewniają perfekcyjne rezultaty rozdrabniania, kruszenia i miksowania. 

Podstawowe informacje
 • Szybkie i łatwe rezultaty

  Perfekcyjna sokowirówka codziennego użytku dzięki szerokiemu otworowi do wkładania dużych kawałków lub całych owoców do szybkiego i łatwego przygotowania pełnego smaku soku.

 • Wygoda

  Przemyślany design

  Kompaktowa konstrukcja ułatwia korzystanie z urządzenia, jednocześnie pozwalając zaosządzić miejsce na kuchennym blacie.

 • Łatwe czyszczenie

  Mycie w zmywarce

  Zdejmowane elementy urządzenia można bezpiecznie i łatwo czyścić w zmywarce.

 • Nawyższa skuteczność i kontrola

  Mocny silnik

  Silnik o mocy 350 W wraz z 2 ustawieniami prędkości i funkcją pulsacyjną zapewniają perfekcyjne rezultaty rozdrabniania, kruszenia i miksowania. 

 • Uniwersalność

  Pojemnik na pulpę

  Duży pojemnik pomieści aż 950 ml pulpy, idealnie nadając się na każdą, większą lub mniejszą okazję.

 • Bezpieczeństwo

  Antypoślizgowa podstawa i uchwyty

  Sokowirówka wyposażona została w antypoślizgową podstawę oraz 2 wygodne uchwyty ułatwiające jej transport.

Akcesoria
Właściwości
Materiał wykonania korpusu Plastik  
Materiał Stal nierdzewna  
Liczba filtrów 1  
Średnica podajnika 60  mm
System blokujący 2 uchwyty boczne  
Zewnętrzny pojemnik na miąższ    
Serwowanie prosto do szklanki    
Ustawienia prędkości 2 + Pulse  
Możliwość mycia w zmywarce - informacje szczegółowe Spare parts dishwasher safe  
Moc 350  W
Kolory Biały  
Pojemność pojemnika na miąższ 0.95  L
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Nie jest konieczne obieranie owocu i usuwanie z niego pestek. Należy jedynie obierać owoce, które mają twardą, kwaśną skórkę, np. cytryny, pomarańcze, grejpfruty oraz ananasy (usunąć także trzon).
Nie ma konieczności usuwania drobnych pestek winogron ani arbuzów, ale niezbędne jest usunięcie twardych pestek brzoskwiń, czereśni itp.
Nie należy korzystać z urządzenia przez dłużej niż 2 minut bez przerwy.
Czyszczenie urządzenia będzie łatwiejsze, jeżeli nastąpi bezpośrednio po przygotowaniu soku. Filtr należy czyścić miękką szczoteczką w zimnej wodzie. Należy obchodzić się z nim ostrożnie. Wszystkie zdejmowalne części z wyjątkiem zbiornika soku nadają się do mycia w zmywarce do naczyń. Zbiornik soku należy myć w wodzie z mydłem.
Do mycia w zmywarce do naczyń nadają się wszystkie elementy z wyjątkiem części silnikowej urządzenia.
Należy ją umyć bezpośrednio po użyciu. Pokrywę, misę, nasadki oraz kosz filtrujący można myć w ciepłej wodzie z mydłem lub w górnym koszu zmywarki do naczyń. Obudowę silnika przetrzeć wilgotną gąbką.
Zalecamy, aby przed pierwszym użyciem umyć wyjmowane części.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Tak. Świeże, dojrzałe owoce i warzywa dostarczają większą ilość soku. Przejrzałe owoce powodują szybsze blokowanie filtra.
Nie. Sok wyciśnięty naturalnie i pozbawiony konserwantów należy spożyć w możliwie najkrótszym czasie. Co więcej, w kontakcie z powietrzem ulega oksydacji, co wpływa na jego smak i kolor. Aby zapobiec ciemnieniu soku, można dodać do niego kilka kropli cytryny.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.