undefined

O nas

Tefal jest przy Tobie już od ponad 60 lat, dostarczając Ci pomysłowe rozwiązania inspirowane życiem.
Od pierwszej, stworzonej w latach 50-tych, patelni z powłoką nieprzywierającą, poprzez kompletny asortyment naczyń kuchennych, aż po drobne urządzenia AGD. Tefal jest z Tobą w każdym domu dzień po dniu.

Zawsze z Tobą, dzień po dniu

W rytmie codziennego życia niełatwo jest w pełni poświęcić się temu, co jest naprawdę ważne: spędzaniu cennych, niezapomnianych chwil z bliskimi osobami.

W Tefal wierzymy, że zasługujesz na to, by Twój dom był pełen życia bez ograniczeń.

Dlatego robimy wszystko, aby wesprzeć Cię i ułatwić codzienne życie. Opracowujemy innowacyjne i pomysłowe rozwiązania, które zapewniają doskonałe rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku.
Nasze produkty zostały opracowane w oparciu o technologie stawiające czoła życiowym wyzwaniom, niezależnie od tego, czy chodzi o gotowanie, nadanie nieskazitelnego wyglądu Twoim ubraniom i pościeli czy utrzymanie czystości i świeżości w domu. 

Jesteśmy z Tobą od ponad 60 lat. W Twojej kuchni, salonie, domu. Po to, aby pomóc Tobie i Twoim bliskim beztrosko cieszyć się codziennym życiem. 

undefined

Tefal to marka firmy Groupe SEB

Groupe SEB jest światowym liderem w produkcji drobnych urządzeń AGD posiadającym... 

33000

pracowników

undefined

40

zakładów przemysłowych

undefined

>150

krajów, w których jesteśmy obecni

undefined

12

produktów sprzedawanych co sekundę

undefined

Wszystko, co warto wiedzieć o marce Tefal

Odkryj nasze doświadczenie, zespoły, wartości... dzięki którym znajdziesz czas, aby beztrosko cieszyć się swoim pełnym życia domem.

undefined
undefined

Nasze zobowiązania

Poznaj nasze inicjatywy, mające na celu zmniejszenie śladu środowiskowego i zbudowanie bardziej dynamicznego społeczeństwa, w którym każdy może poświęcić czas na ważne sprawy, które nas do siebie zbliżają.

undefined

Nasza historia

Pyszna historia marki Tefal

Zanurz się w naszej przeszłości i poznaj ważne wydarzenia, które dały początek naszej marce i innowacjom.

Pójdźmy trochę dalej...

Czy wiesz, że?

Tefal to marka firmy Groupe SEB, światowego lidera w produkcji drobnych urządzeń AGD.

Podziel się z nami swoimi pomysłami

Dołączając do naszej społeczności

Każdego roku Groupe SEB wprowadza na rynek ponad 250 nowych produktów. Nieustanna innowacja jest możliwa dzięki naszym unikalnym zespołom badawczo-rozwojowym, ale także dzięki naszemu podejściu otwarciu na innowacje. Odkryj naszą stronę dedykowaną osobom, które chcą dołączyć do tej społeczności.

undefined