undefined

Nasze zobowiązania

Naszym obowiązkiem jest ograniczenie negatywnego wpływu naszych produktów w całym cyklu ich życia, jesteśmy zaangażowani w redukowanie naszego śladu środowiskowego, ale także w budowanie bardziej dynamicznego społeczeństwa, w którym każdy może poświęcić czas na ważne sprawy, które nas do siebie zbliżają.

undefined

Dla lepszego świata

Tefal angażuje się w zmniejszanie wpływu na środowisko.

Nasze zaangażowanie w eco-design

Naszym celem jest promowanie produktów o zmniejszonym wpływie na środowisko, ale bez żadnych ustępstw w zakresie ich wydajności w Twoim codziennym życiu. 

undefined

Nasze zaangażowanie w naprawialność

Nasze produkty „naprawialne przez 15 lat” są zaprojektowane tak, aby można je było łatwo zdemontować i ponownie zmontować, z dostępnymi częściami zamiennymi w uczciwej cenie przez co najmniej 15 lat.

undefined

Nasze zaangażowanie w gospodarkę o obiegu zamkniętym

Nasze cele: wykorzystanie 13 500 ton aluminium pochodzącego z recyklingu do tworzenia naszych garnków i patelni produkowanych we Francji, do 2025 r. oraz wspieranie recyklingu naszych zużytych produktów. Od 2012 r. w Tefal zebraliśmy już 1,2 mln produktów oraz urządzeń elektrycznych w 80% nadających się do recyklingu.

undefined

Nasze zaangażowanie w optymalne opakowania

Mamy 3 cele na rok 2023: 90% tektury z recyklingu, 0 styropianu i 0 plastikowych torebek, blistrów lub narożników w naszych opakowaniach!

undefined
undefined

Tefal angażuje się

każdego dnia w odgrywanie ważnej roli w budowaniu bardziej dynamicznego społeczeństwa.

undefined

Tefal jest przy Tobie, aby pomóc Ci w przygotowywaniu domowych posiłków, które odzwierciedlają to, kim jesteś...

Ponieważ właściwe odżywianie się jest niezbędne dla zachowania zdrowia, nasze produkty i usługi zostały zaprojektowane tak, aby promować smaczne, domowe posiłki, które odpowiadają Twoim gustom i upodobaniom. 
Aby sprostać wyzwaniu, jakim jest zdrowe jedzenie przy mniejszym wpływie na środowisko, Groupe Seb i Tefal stworzyły Kartę zdrowych i zrównoważonych przepisów. Karta ta zachęca do spożywania większej ilości warzyw, zbóż i ziaren roślin strączkowych, mniejszej ilości mięsa, tłuszczu i soli... 

undefined

... I co nas do siebie zbliża!

W Tefal szczerze wierzymy, że dom zawsze powinien być miejscem bogatym w emocje. 
Opracowywanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających perfekcyjne gotowanie nie tylko ułatwia przygotowywanie domowych posiłków, ale także pozwala cieszyć się niezapomnianymi chwilami w towarzystwie najbliższych osób.  
Nasze produkty i usługi łączy wspólny cel: pomóc Ci przeżyć wyjątkowe doświadczenia, by ponownie skupić się na tym, co naprawdę ważne. 

undefined

Od kuchni po cały dom

Narodzony w kuchni Tefal dotarł również do każdego pomieszczenia w domu dzięki innowacyjnym i pomysłowym rozwiązaniom.
Ponieważ dom zawsze powinien być miejscem, które sprzyja dobremu samopoczuciu, nasze rozwiązania w zakresie utrzymania i pielęgnacji ubrań oraz domowych tekstyliów pozwalają stworzyć wnętrze, w którym domownicy chętnie spędzają razem czas.

Ponieważ społeczeństwo, które troszczy się o wszystkich ma większy sens

Ergonomia naszych produktów została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić każdemu codzienne korzystanie z naszych rozwiązań, niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej. Zestaw śniadaniowy Includeo charakteryzuje się kontrastem między kolorami, większymi przyciskami dla lepszej obsługi, ergonomicznymi uchwytami czy instrukcją użytkowania w języku Braille'a, dużym drukiem, audio i online.
To inkluzywne podejście przyczynia się do bardziej dynamicznego społeczeństwa, które sprzyja dzieleniu się z innymi.

undefined

Nasza historia

Zanurz się w naszej przeszłości i przeżyj ważne wydarzenia, które dały początek naszej marce i innowacjom.

undefined

Wszystko co warto wiedzieć o marce Tefal

Odkryj nasze doświadczenie, zespoły, wartości... dzięki którym znajdziesz czas, aby beztrosko cieszyć się swoim pełnym życia domem.

undefined