undefined

Wszystko co warto wiedzieć o marce Tefal

Czy Ty także wierzysz, że innowacja może być źródłem przyjemności i chęci dzielenia się z innymi?
Odkryj nasze doświadczenie, zespoły, wartości... dzięki którym znajdziesz czas, aby beztrosko cieszyć się swoim pełnym życia domem.

undefined

Od 1956 roku Tefal jest przy Tobie, sprawiając, że każdy dzień jest dobry.

Każdego dnia staramy się dostarczać radość w Twoim domu. Nasze produkty mają na celu nie tylko ułatwiać życie, lecz także wywoływać uśmiech i sprawiać, że wspólne chwile pozostaną niezapomniane nawet przez długie lata.

Nieustanna innowacja

W Tefal wierzymy, że innowacja to najlepszy sposób na ułatwienie życia, uczynienie go wygodniejszym i bardziej przyjaznym.

Naszym zadaniem jest zrozumienie i przewidzenie zmieniającego się stylu życia, aby móc zaoferować Ci najbardziej odpowiednie produkty do Twojej kuchni i salonu, jak również do całego domu.

Na drodze do przełomowych technologii, nasze zespoły badawczo-rozwojowe czerpią inspirację z Twojego życia, aby opracowywać innowacyjne i pomysłowe rozwiązania, które pozwolą Ci beztrosko cieszyć się Twoim pełnym życia domem.

undefined

60 lat innowacji, które zmieniają życie

Od pierwszej patelni z powłoką nieprzywierającą do kompletnej gamy drobnych urządzeń AGD. Tefal nie przestaje wprowadzać innowacji, aby ułatwiać codzienne życie.

Zawsze idealne gotowanie

Technologia Thermo-Signal charakteryzuje się wskaźnikiem, który zmienia kolor na intensywnie czerwony po osiągnięciu idealnej temperatury.

undefined

Łatwe gotowanie dzięki jednemu kliknięciu

Z Ingenio możesz umieszczać swoje garnki i patelnie na płycie indukcyjnej, w piekarniku, na stole i w lodówce. Wszystko dzięki łatwo zdejmowanej rączce, oferującej niezrównaną wszechstronność.

undefined

Inteligentne gotowanie

Dzięki Actifry* możesz przyrządzać chrupiące frytki bez tłuszczu oraz mnóstwo innych zdrowych i smacznych potraw. Optigrill wyposażony jest w technologię "Automatic Sensor Cooking", która dostosowuje temperaturę i długość smażenia do grubości produktu umieszczonego na grillu, co pozwala uzyskać idealny stopień grillowania mięsa od delikatnie po dobrze wysmażone. *urządzenia sprzedawane pod różnymi nazwami handlowymi w zależności od rynku.

undefined

Innowacja wkracza do domu

Pro Express Ultimate to inteligentny generator pary o imponującej sile, który łączy technologię Durilium AirGlide z naszym kolektorem kamienia Anti-Calc, zapewniając długotrwały, niewymagający wysiłku poślizg żelazka. Cube to nasza pierwsza wysokociśnieniowa stacja parowa, która dezynfekuje tkaniny w 100% naturalną mocą pary. Odkryj X-Ô, rewolucyjne urządzenie do sprzątania, które łączy w sobie moc tradycyjnego odkurzacza z wygodą bezprzewodowego odkurzacza pionowego. A dzięki odkurzaczowi ręcznemu X-force możesz cieszyć się zaawansowaną technologią sprzątania, która łączy w sobie wyjątkową wydajność i najnowocześniejsze funkcje, zapewniając nieskazitelnie czysty dom.

undefined

Gdy doskonała technologia łączy się z codziennym życiem

Historycznie zakorzeniona w silnej kulturze przemysłowej marka Tefal posiada liczne zakłady produkcyjne na całym świecie. Nasz najważniejszy zakład znajduje się w Rumilly (region Haute-Savoie, Francja), który jest historycznym miejscem narodzin naszej marki oraz globalnym specjalistycznym centrum w zakresie badań nad sprzętem kuchennym. Każdego roku w zakładzie tym produkowanych jest ponad 45 milionów części.

undefined

Podziel się naszymi wartościami

POMYSŁOWOŚĆ

Nieustannie tworzymy innowacje stawiające czoła życiowym wyzwaniom.

DZIELENIE SIĘ

Każdy nowy dzień to kolejna szansa na wspólne spędzenie czasu.

ENTUZJAZM

Wwkładamy całą naszą energię w to, aby Twój dom tętnił życiem.

OPTYMIZM

Wystarczy odrobina kreatywności, aby przywrócić życiu lekkość.

SUKCES

Gwarantujemy optymalne rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku.
undefined

Polecamy również...

Nasza historia

Zanurz się w naszej przeszłości i przeżyj ważne wydarzenia, które dały początek naszej marce i innowacjom.

undefined

Nasze zobowiązania

Poznaj nasze inicjatywy mające na celu zmniejszenie śladu środowiskowego i zbudowanie bardziej dynamicznego społeczeństwa, w którym każdy może poświęcić czas na ważne sprawy, które nas do siebie zbliżają.

undefined