Tostery

Nie ma nic lepszego od gorących tostów, a nasze tostery ułatwiają ich przygotowanie. Jeśli masz ochotę na dwie kromki chleba, chcesz podgrzać pieczywo na kolację czy też rozmrozić gofry dla dzieci – wygodę i chrupkość masz na wyciągnięcie ręki. Od kompaktowych po te mieszczące więcej kromek.

undefined
  • Toster TEFAL LOFT TT7618

    undefined
  • Toster TEFAL LOFT TT7611

    undefined
  • Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408

    undefined

Zakochaj się w tosterach Tefal

Oszczędność czasu

Idealne dla zabieganych i ich rodzin. Wystarczy chwycić kilka kromek chleba i pyszne dodatki, aby każdy mógł zjeść ciepłe, pożywne śniadanie.

undefined

Łatwe użytkowanie i utrzymywanie w czystości

Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż odgrzać chleb, znajdziesz ustawienia, dzięki którym przygotujesz wszelkiego rodzaju opiekane pieczywo. A dzięki ułatwiającej czyszczenie konstrukcji okruchy będą trzymać się z dala od Twojego blatu.

undefined

Nie tylko na śniadanie

Nie masz czasu na przygotowanie kolacji? Wrzuć bajgle do tostera! Gdy będą się przypiekały, przygotuj pożywne dodatki, a następnie wypełnij nimi bajgle!

undefined

Znajdź idealny toster dla siebie

Porównywarka

Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408

Toster TEFAL DISPLAY TOASTER TT6408

Toster TEFAL LOFT TT7611

Toster TEFAL LOFT TT7611

2 lata

gwarancji międzynarodowej

15 lat

naprawialności

30 dni

na zwrot

Dostawa

w 2-3 dni

Tostery

Chrupiące kanapki każdego dnia

Wybierz swój toster Tefal. Tradycyjne urządzenia w nowoczesnym wydaniu. Dzięki przemyślanemu designowi nasze tostery nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie świetnie wpasowują się w każdą przestrzeń. Przygotuj kilka kanapek jednocześnie i ciesz się wyjątkowym smakiem swojego pieczywa w towarzystwie najbliższych. W tosterach Tefal możesz również rozmrażać chleb bezpośrednio wyjęty z zamrażarki.

undefined

Wygodnie i czysto

Pomysłowe rozwiązania

Tostery Tefal odznaczają się rozwiązaniami, które pozwalają nie tylko przygotować pyszne kromki, lecz także zadbać o przestrzeń. Urządzenia są kompaktowe i wyposażone w specjalną tackę na okruszki. Dzięki gromadzeniu odpadków właśnie w niej kuchnia pozostaje czysta nawet po przygotowaniu dużej liczby kanapek. Ciesz się komfortem, swobodą i porządkiem.

undefined