TEFAL Easybake J17408 32 cm

Easybake J17408 32 cm Pyszny smak sukcesu

Dzięki formie do pizzy Tefal Easybake poczujesz pyszny smak sukcesu każdego dnia! Specjalnie zaprojektowany dla delikatnego wyjmowania pizzy kształt formy i łatwa w czyszczeniu nieprzywierająca powłoka sprawiają, że robienie tego włoskiego przysmaku staje się proste, wygodne i przyjemne. Powłoka węglowa, która równomiernie rozprowadza ciepło, gwarantuje perfekcyjne rezultaty kulinarne.

Numer referencyjny produktu: J1740874

Forma do pizzy Tefal Easybake: Zawsze perfekcyjne wypieki

Odkryj formę do pizzy Tefal Easybake, dzięki której przygotowywanie pizzy stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Forma została zaprojektowana z myślą o Twojej maksymalnej wygodzie – dzięki nieprzywierającej powłoce z łatwością wyjmiesz z niej pizzę. Powłoka ze stali węglowej równomiernie rozprowadza ciepło, co gwarantuje doskonałe efekty za każdym razem. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z domową pizzą czy jesteś ekspertem, z formą Tefal Easybake każda uda Ci się wyśmienicie! Spełniaj swoje kulinarne fantazje i ciesz się najwyższą jakością produktów marki Tefal wyprodukowanych we Niemczech!
Podstawowe informacje
 • Delikatne wyjmowanie pizzy

  Nieprzywierająca powłoka

  Dzięki opatentowanej nieprzywierającej powłoce nawet pizzę na cienkim cieście wyjmiesz z formy z łatwością.

 • Łatwe czyszczenie

  Nieprzywierająca powłoka

  Łatwa w czyszczeniu forma, idealna do codziennego użytku dzięki nieprzywierającej powłoce.

 • Tefal - numer 1 w świecie gotowania

  Jakość Tefal

  Tefal może poszczycić się tytułem światowego lidera w kategorii przyborów kuchennych*.

  *Źródło: Euromonitor International Limited, edycja Dom i Ogród 2021, wartość sprzedaży detalicznej, dane za 2020 r.

 • Najwyższa jakość

  Wyprodukowano w Niemczech

  Ciesz się najwyższą jakością produktów marki Tefal wyprodukowanych we Niemczech.

Właściwości
Rodzina techniczna Perforowana pizza  
Wymiary 32cm  
Kolor powłoki wewnętrznej Szary  
Kolor powłoki zewnętrznej Czarny  
Grubość 3/10  
Materiał Stal węglowa  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Należy używać wyłącznie przyborów drewnianych lub plastikowych. Nigdy nie należy używać przyborów metalowych.
Wymiary podane na opakowaniu odnoszą się na ogół do wymiarów wewnętrznych, jednak we wszystkich przypadkach niewielki schemat pokazuje, do czego odnoszą się wymiary; prosimy o zapoznanie się ze schematem, aby je zinterpretować.
NIE. Naczynia kuchenne TEFAL/T-fal z powłoką nieprzywierającą nie zawierają PFOA. Potwierdzają to regularnie niezależne laboratoria, które sprawdzają gotowe produkty pod kątem braku PFOA. Badania prowadzone są od 2003 r. przez niezależne laboratoria w wielu krajach (Aromalyse i Ianesco we Francji, TüvSud w Hongkongu i SGS w Chinach). Badania systematycznie wykazują, że powłoki nieprzywierające w produktach Tefal/T-fal nie zawierają PFOA.
W warunkach normalnego użytkowania domowego zużycie powłoki nieprzywierającej występuje bardzo rzadko. Prawidłowe użytkowanie i utrzymanie pozwolą na zachowanie właściwości użytkowych przez dłuższy czas. W większości przypadków zużycie powłoki nieprzywierającej jest skutkiem nadmiernego nagrzania, zarysowania lub szorowania podczas czyszczenia.
Tefal/T-fal w ramach swojego zobowiązania do zapewnienia najwyższej jakości zamieszcza na produktach z powłoką nieprzywierającą specjalną informację dotyczącą zdrowia i środowiska. Zobowiązanie to stanowi gwarancję, że produkty Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą są wolne od PFOA, ołowiu i kadmu, a zatem bezpieczne dla środowiska i zdrowia użytkownika. Informacje na temat wpływu na środowisko powstały w oparciu o regularne badania przeprowadzane przez niezależne laboratoria w wielu krajach (INERIS we Francji, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS w Wielkiej Brytanii, FABES Labs w Niemczech, MB Labs w Kanadzie, SGS w Chinach). Powyższe zobowiązanie można znaleźć na stronach marki Tefal/T-fal, a także na opakowaniu naczyń kuchennych Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą.
Panuje obecnie spore zamieszanie w kwestii powłok nieprzywierających, które kojarzone są z PFOA. Powłoki nieprzywierające Tefal/T-fal są wykonane z PTFE, czyli politetrafluoroetylenu, który jest bezpieczny dla zdrowia, co potwierdzają organy ds. zdrowia publicznego w Europie i USA. PFOA i PTFE to dwa zupełnie różne związki. Mówiąc krótko: naczynia kuchenne Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą są wykonane z PTFE i nie zawierają PFOA. Oprócz tego od ponad 20 lat Groupe SEB realizuje swoje zobowiązanie do niestosowania w swoich produktach kuchennych Tefal/T-fal ołowiu oraz kadmu, co stanowi gwarancję ich pełnego bezpieczeństwa.
PFOA to skrót od angielskiej nazwy kwasu perfluorooktanowego. Tefal/T-fal zobowiązuje się do niestosowania w swoich gotowych produktach PFOA, ołowiu, kadmu oraz do zagwarantowania, że produkty z powłoką nieprzywierającą Tefal/T-fal są bezpieczne zarówno dla środowiska, jak i użytkownika.
W powłokach nieprzywierających oraz ceramicznych naczyń kuchennych Tefal/T-fal nie znajduje się ani kadm, ani ołów. Od ponad 20 lat nie stosujemy ich do projektowania i w produkcji naszych naczyń kuchennych. Informacje na temat wpływu na środowisko znajdują się na opakowaniu każdego produktu Tefal/T-fal z powłoką nieprzywierającą.
Powłoka nieprzywierająca Tefal/T-fal jest wykonana z polimeru o nazwie politetrafluoroetylen (PTFE). To dzięki temu związkowi produkty nie przywierają do naczyń. PTFE to obojętna chemicznie substancja, która nie wchodzi w reakcje z żywnością, wodą ani domowymi środkami czyszczącymi, co potwierdzają organy ds. zdrowia publicznego w Europie i USA (ANSES, EFSA, FDA). Jest także całkowicie bezpieczna dla zdrowia w razie wprowadzenia do organizmu. Bezpieczeństwo powłok nieprzywierających z PTFE w naczyniach kuchennych zostało potwierdzone przez wspomniane organy ds. zdrowia publicznego. O bezpieczeństwie PTFE świadczy fakt, że związek ten jest szeroko stosowany w medycynie jako materiał wykorzystywany w rozrusznikach serca oraz drobnych rurkach, które zastępują naczynia krwionośne. Znajduje także zastosowanie w procedurach chirurgicznych ratujących zdrowie pacjentów z poważnymi zaburzeniami pracy nerek. PTFE są także częściowo powlekane niektóre protezy stawów.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.