TEFAL Ever Sharp K25690 Zawsze idealnie ostry

Ever Sharp K25690 Zawsze idealnie ostry Zawsze idealnie ostry!  

Ever Sharp marki Tefal to innowacyjny nóż szefa kuchni, dzięki któremu z łatwością przygotujesz składniki swoich ulubionych dań. Od teraz możesz zapomnieć o kłopotliwym ostrzeniu noża dzięki zintegrowanej ostrzałce! 
 

Numer referencyjny produktu: K2569004

Ever Sharp: Zawsze idealnie ostry
 

Nóż szefa kuchni Ever Sharp gwarantuje skuteczne krojenie i siekanie wszystkich składników, a dzięki zintegrowanej ostrzałce pozostaje zawsze idealnie ostry! Opatentowana technologia z ostrzałką wbudowaną w osłonę sprawia, że nóż jest automatycznie ostrzony pod idealnym kątem przed i po każdym użyciu. System blokujący unieruchamia nóż w osłonie zapewniając jego bezpieczne przechowywanie i przenoszenie. Wystarczy nacisnąć na uchwyt, aby sprawnie wyjąć nóż z osłony. Dzięki wykonaniu z niemieckiej stali nierdzewnej, nóż jest wyjątkowo trwały. Długość 16,5 cm sprawia, że Ever Sharp jest w pełni uniwersalny i idealnie sprawdzi się przy wszystkich kulinarnych obowiązkach. Estetyczny wygląd sprawia, że nóż może być eksponowany na każdym kuchennym blacie.  

*Patent pending

Podstawowe informacje
 • Zawsze idealnie ostry  

  Opatentowana technologia ostrzenia

  2-elementowy system z naprowadzaniem ostrza pod odpowiednim kątem ostrzy nóż podczas każdego wyciągania i wkładania narzędzia. 

 • Wszechstronność  

  Nóż szefa kuchni 16,5 cm

  Długość 16,5 cm sprawia, że nóż jest w pełni uniwersalny - idealny do krojenia i siekania wszystkich składników.

 • Trwałość na lata

  Niemiecka stal nierdzewna

  Dłuższą żywotność gwarantuje wykonanie z niemieckiej stali nierdzewnej X50CR15MOV. 

 • Pełne bezpieczeństwo  

  Blokada

  System blokujący unieruchamia nóż w osłonie zapewniając bezpieczne przechowywanie, a bolster chroni dłonie w trakcie wkładania i wyciągania narzędzia z osłony. 

 • Łatwe czyszczenie

  Otwierana osłona 

  Osłonę z ostrzałką można otworzyć i wyczyścić za pomocą pędzla.Należy czyścić ręcznie, a następnie osuszyć ręcznikiem. Specjalne otwory w osłonie zapewniają odparowywanie wilgoci. 

 • Wygoda użytkowania   

  Rękojeść z bolsterami 

  Uchwyt noża wyposażono w niewielkie bolstery ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nóż można wygodnie chwycić na całej długości rękojeści.

 • Nowoczesna estetyka   

  Przeźroczysta obudowa

  Przykuwająca wzrok pokrywa sprawia, że nóż Ever Sharp może być z łatwością eksponowany na każdym blacie kuchennym.

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.