TEFAL MasterSeal To Go N10717 Zabierz mnie ze sobą!

MasterSeal To Go N10717 Zabierz mnie ze sobą! Zabierz ze sobą Twoje ulubione kanapki!

Pojemnik na kanapki MasterSeal To Go XL przeznaczony jest do bezpiecznego przenoszenia jedzenia. Dzięki jego wyjątkowej szczelności przechowywana w nim żywność pozostaje świeża na dłużej. W pojemniku możesz bezpiecznie transportować swoje ulubione kanapki, bez obawy o przeciekanie i pobrudzenie torby, czy plecaka. Dodatkowo, pojemnik wyposażono w kratkę umożliwiającą przenoszenie jedzenia na dwóch różnych poziomach - to rozwiązanie pozwala osobno transportować kanapkę i dodatki do niej, np. sałatę.

Pojemnik MasterSeal To Go XL - idealny sposób na Twoją ulubioną kanapkę gdziekolwiek jesteś!

Pojemnik na kanapki MasterSeal To Go XL przeznaczony jest do bezpiecznego przenoszenia jedzenia. Dzięki jego wyjątkowej szczelności przechowywana w nim żywność pozostaje świeża na dłużej. W pojemniku możesz bezpiecznie transportować jedzenie, bez obawy o przeciekanie i pobrudzenie torby, czy plecaka. Dodatkowa kratka umożliwia rozdzielenie jedzenia i przenoszenie go na dwóch różnych poziomach - to rozwiązanie pozwala osobno transportować kanapkę i dodatki do niej, np. sałatę. Kratkę można swobodnie wyjąć dostosowując przestrzeń w pojemniku do aktualnych potrzeb i wielkości przechowywanych w nim składników. Produkt może być myty w zmywarce i nadaje się do używania w kuchenkach mikrofalowych i przechowywania w zamrażarce. Wyprodukowano w Niemczech. 
Podstawowe informacje
 • Bezpieczny transport

  100% szczelności

  Dokładnie przylegająca pokrywka sprawia, że wewnątrz powstaje wyższe ciśnienie uszczelniania. Dzięki temu możesz przenosić pojemnik bez obawy o wylanie zawartości.

 • Idealne dopasowanie

  Wyjmowalna kratka

  Pojemnik wyposażono w kratkę umożliwiającą przenoszenie jedzenia na dwóch różnych poziomach - to rozwiązanie pozwala osobno transportować kanapkę i dodatki do niej, np. sałatę.

 • Jakość na lata

  30 lat gwarancji

  Produkt został wyprodukowany w Niemczech i jest objęty 30-letnią rozszerzoną gwarancją. 

 • Pełne bezpieczeństwo

  Bez bisfenolu A (BPA)

  Pojemnik nie zawiera bisfenolu A (BPA). Dodatkowo, pojemnik MasterSeal jako pierwszy w kategorii został certyfikowany jako produkt nadający się do przechowywania żywności dla dzieci.

Właściwości
Lid material PLASTIC-POLYPROPYLENEX (PP)  
Cold Retention NOT RELEVANT  
Heat Retention NOT RELEVANT  
Freezer safe    
Watertight Yes  
Nadaje się do użytku w kuchni mikrofalowej    
Możliwość mycia w zmywarce    
Number of products in package 1  
Number of independent parts 3  

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.