TEFAL Explorer Serie 20 RG6875WH Wyjątkowa oszczędność czasu

Explorer Serie 20 RG6875WH Wyjątkowa oszczędność czasu Mój najlepszy pomocnik w odkurzaniu i mopowaniu

Odkryj zalety zautomatyzowanego odkurzania! Tefal Explorer Serie 20 to robot sprzątający przeznaczony do odkurzania twardych podłóg. Dzięki przyjaznemu interfejsowi urządzenie jest łatwe w obsłudze, a najnowsza technologia gwarantuje skuteczną pracę. To rozwiązanie idealne do sprzątania każdego typu podłóg twardych (panele, płytki, itd.)!

Automatyczne odkurzanie twojego domu

Dzięki połączeniu najnowszej technologii, ruchomej elektroszczotki i systemu szczotek bocznych, robot odkurzający Tefal Explorer Serie 20 poradzi sobie z kurzem i brudem na każdej twardej podłodze. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w użyciu. Do wyboru użytkownika są 3 tryby pracy: Random - urządzenie porusza się ruchem zygzakowatym, co sprawdza się w pomieszczeniach o nieregularnym układzie; Random Room - urządzenie wykonuje podobne zygzakowate ruchy i sprząta w ciągu 30 minut; Edge - urządzenie porusza się wzdłuż krawędzi pomieszczenia, czyszcząc dokładnie wszystkie kąty. Dzięki systemowi nawigacji, na który składają się: czujniki upadku, laser i zderzak, robot porusza się płynnie i w bezpieczny sposób. W pamięci urządzenia dostępny jest tygodniowy harmonogram, w którym można zaprogramować czas rozpoczęcia pracy. Robotem odkurzającym można sterować zdalnie lub ręcznie. Co więcej, Explorer Serie 20 został zaprogramowany tak, by po każdym odkurzaniu powrócić do stacji dokującej w celu naładowania baterii.
Podstawowe informacje
 • Wyjątkowa oszczędność czasu

  Zautomatyzowane odkurzanie

  Dzięki robotowi odkurzającemu Explorer Serie 20, nużący obowiązek stanie się prawdziwą przyjemnością. Zleć sprzątanie swojemu automatycznemu asystentowi, któremu niestraszna żadna podłoga, a ty ciesz się zaoszczędzonym czasem.

 • Efektywne sprzątanie podłóg twardych

  Zaprojektowany dla maksymalnej wydajności

  Połączenie ruchomej elektroszczotki, systemu dwóch szczotek bocznych oraz silnego przepływu powietrza gwarantuje perfekcyjne efekty sprzątania - także w kątach i wzdłuż krawędzi pomieszczeń. Robot Explorer Serie 20 to nie tylko odkurzacz. Może on działać równocześnie także jako mop, dzięki czemu podłoga będzie nie tylko dokładnie odkurzona, ale i umyta.

 • Idealny do każdego pomieszczenia

  3 tryby pracy

  Tryb Random sprawdzi się w pomieszczeniach o nieregularnym kształcie, tryb Random Room - w sytuacjach wymagających szybkiego odkurzenia (30 minut), tryb Edge stosuje się do odkurzania krawędzi i kątów pomieszczeń. Odpowiedni tryb w połączeniu z wydajnym systemem pochłaniania kurzu jest gwarancją idealnie czystej podłogi.

 • Bezpieczne i łatwe sterowanie

  System nawigacji

  Robot wyposażony jest w system nawigacji, dzięki któremu omija przedmioty znajdujące się na jego drodze. Na system składają się: czujniki podczerwieni, zderzak i czujniki upadku, dzięki którym robot nie spadnie np. ze schodów, jeśli zbliży się do krawędzi.

 • Wydłużony czas pracy

  Bateria litowo-jonowa

  Zastosowana bateria litowo-jonowa charakteryzuje się wydłużonym czasem pracy - nawet do 150 minut przy pełnym naładowaniu.

 • Zaplanuj jego pracę

  Tygodniowy harmonogram

  W pamięci urządzenie dostępny jest tygodniowy harmonogram, w którym można zaprogramować czas rozpoczącia pracy i cieszyć się czystym mieszkaniem każdego dnia.

 • default

  Wygodne zarządzanie pracą

  Dwa sposoby sterowania

  Pracą robota można zarządzać na dwa sposoby: używając do tego przycisku start/stop znajdującego się na urządzeniu lub pilota do zdalnego sterowania, z dostępem do wszystkich funkcji.

Akcesoria
Właściwości
Wydajność sprzątania
Technologia Obrotowa szczotka centralna  
Rodzaj szczotki Szczotka nylonowa  
Szczotka boczna 2  
Napęd Napęd uniwersalny  
Poziomy mocy 1  
Vacuum efficiency 2-3  
Your habits Automatic and effortless cleaning  
Nawigacja
Zarządzanie przeszkodami Czujniki przednie  
Zarządzanie krzesłami Tak: 3 czujniki kapania  
Wirtualne ściany Nie  
Type of navigation Standard (random)  
Łączność
Scheduling    
Rodzaj baterii Litowo-jonowa  
Rodzaj ładowania Stacja dokująca  
Samoładowanie    
Wyposażenie
System kontroli Tak: zdalne sterowanie  
Robot mówiący Nie  

Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.