TEFAL Pure Air Essential PT2530 Wydajność w kompaktowej formie

Pure Air Essential PT2530 Wydajność w kompaktowej formie Ochrona przed zanieczyszczonym powietrzem

Oddychaj bezpiecznie i dbaj o swoich bliskich z oczyszczaczem Pure Air Essential! To kompaktowe i niezwykle wydajne urządzenie szybko oczyści powietrze w twoim domu. Zaawansowany 3-poziomiowy system filtracji eliminuje do 99,98% zanieczyszczeń, chroniąc Ciebie i Twoją rodzinę.

Numer referencyjny produktu: PT2530F0

Oczyszczacz powietrza Pure Air Essential: Chroń swój dom

Biorąc pod uwagę, że 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach*, a poziom znieczyszczenia powietrza wewnątrz może być aż 5-krotnie wyższy niż na zewnątrz**, oczyszczacz powietrza staje się niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Dzięki Pure Air Essential nareszcie możesz oddychać czystym powietrzem! To urządzenie z wysokim wskaźnikiem CADR (230 m3/h) to idealne rozwiązanie do pomieszczeń o powierzchni do 90 m2. Trzystopniowy system filtracji, w skład którego wchodzą: filtr wstępny oraz filtr 2w1 - filtr z węglem aktywnym, który pochłania dym, zapachy i lotne związki organiczne oraz filtr Allergy+, który usuwa do 99,98% drobnych cząsteczek, w tym pyłki, alergeny, pleśń i wirusy. Ten niewielki i łatwy w użyciu oczyszczacz powietrza pasuje idealnie do każdego wnetrza. Teraz z łatwością możesz oddychać czystym powietrzem każdego dnia!

*Testowany  na cząsteczkach wielkości 0,25-0,3 um, na podstawie testu zewnętrznego zgodnego z normą EN1822-5:2009, czerwiec 2020. 

**The Indoor Generation, Grupa Velux – badanie Yougov ***WHO, 2018

Podstawowe informacje
 • Wydajność w kompaktowej formie

  Filtracja na poziomie 99,98%*

  Ten kompaktowy oczyszczacz filtruje do 99,98% zanieczyszczeń w pomieszczeniu - od alergenów i drobnych cząsteczek po kurz i pleśń.

 • Do pomieszczeń o pow. 90m2

  Wskaźnik CADR

  Dzięki CADR (wskaźnik czystości dostarczonego powietrza) na poziomie 230 m3/h oczyszczacz może z łatwością przefiltrować powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 90 m².

 • Szybkie efekty

  Czyste powietrze w 7 minut

  W ciągu 7 minut urządzenie oczyszcza powietrze w pomieszczeniu o powierzchni 10 m2 przy standardowej wysokości 2,5 m.

 • Skuteczna fitracja

  3 poziomy  

  Dzięki 3 poziomom filtracji oczyszczacz usuwa do 99,98% alergenów i drobnych cząsteczek. Każdy z 3 filtrów: wstępny, z węglem aktywnym i Allergy+, przeznaczony jest do usuwania określonego rodzaju zanieczyszczeń.

 • Usuwa zapachy

  Filtr z węglem aktywnym

  Filtr węglowy wychwytuje zapachy, gazy i lotne związki organiczne.

 • Usuwa najmniejsze cząsteczki

  Filtr Allergy+

  Filtr wychwytuje alergeny i drobne cząsteczki tak małe jak pyłki, roztocza, pleśń, bakterie czy wirusy.

 • Wygoda

  Zaawansowane rozwiązania

  Pure Air Essential może pracować w jednym z trzech dostępnych trybów, w tym w trybie pracy cichej. Urządzenie wyposażono w timer z funkcją opóźnionego startu oraz wskaźnik świetlny informujący o konieczności wymiany filtra.

Akcesoria
Właściwości
Technologia
Rodzaj produktów Oczyszczacz powietrza  
Rodzaj technologii Filtrowanie  
Wydajność
CADR dym 230  
Liczba prędkości 3  
Poziomy filtracji 3 poziomy filtracji  
Maksymalna moc 50  W
Dodatkowe cechy
Obszar efektywnego działania 90m2  
Wymiary 32*19,2*52  cm
Waga 5.3  kg
Kolory WHITE AND BLACK  
Liczba filtrów 3  
Filtry PREFILTER, ACTIVE CARBON, ALLERGY+  
Inteligentne rozwiązania
Tryb nocny    
Czujniki Nie  
Komfort użytkowania
Panel sterowania Elektroniczny  
Minutnik 1,2,4,8  h
Opóźnione uruchomienie NO  
Wskaźnik wymiany filtra    
Uchwyt Wbudowany  
Blokada przed dziećmi    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.