TEFAL Compact Power XXL TW4826 Odkurzanie bez ograniczeń

Compact Power XXL TW4826 Odkurzanie bez ograniczeń Skuteczność i wygoda w kompaktowej formie  

Odkurzacz bezworkowy Compact Power XXL to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie. Urządzenie skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, jednocześnie gwarantując komfort pracy. Duży zbiornik na kurz o pojemności 2,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia.
 

Numer referencyjny produktu: TW4826EA

Odkurzacz bezworkowy Tefal Compact Power XXL
 

Maksymalna skuteczność odkurzania i duży pojemnik na kurz w połączeniu z kompaktowym designem sprawiają, że Compact Power XXL to idealny odkurzacz do każdego domu. Zbiornik na kurz o pojemności 2,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania bez konieczności częstego opróżniania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Jednocześnie kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie jest łatwe w przechowywaniu - zmieści się w każdym schowku czy szafie. Zastosowana w Compact Power XXL technologia cyklonowa charakteryzuje się wysokim poziomem separacji kurzu od powietrza i gwarantuje zawsze dokładne odkurzanie. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech najnowszej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.   
Podstawowe informacje
 • Odkurzanie bez ograniczeń   

  Duża pojemność 2,5 l

  Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l umożliwia długą pracę urządzenia bez przerw. Doskonale sprawdza się w mieszkaniach i domach o dużej powierzchni.

 • Wygodny i poręczny  

  Łatwy w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu

  Tefal Compact Power XXL zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom. Jednocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą wygodę odkurzania.

 • Wyjątkowa oszczędność prądu  

  Efektywność energetyczna

  Możesz teraz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

 • Łatwe czyszczenie  

  System szybkiego opróżniania zbiornika

  System Clean Express oznacza łatwe opróżnianie zbiornika na kurz. Wystarczą tylko 3 proste ruchy - wyjmij zbiornik, opróżnij go i włóż z powrotem do odkurzacza.

 • Ekstremalnie skuteczne odkurzanie  

  Technologia cyklonu

  Doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która zapewnia skuteczną separację kurzu z powietrza.

 • Skuteczność na każdym podłożu

  Wydajna szczotka 2w1

  Komfortowe odkurzanie zapewnia wydajna i łatwa w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na różnych powierzchniach.

 • Swoboda ruchów   

  Długi kabel

  Kabel o długości 6,2 m daje zasięg pracy do 8,8 m, co pozwala na wygodne odkurzanie powierzchni do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki.

Akcesoria
Właściwości
SYSTEM FILTRACJI
Poziomy filtracji 3  
System filtracji FOAM + CYCLONE + HIGH EFFICIENCY FILTER  
ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
Regulacja mocy Manualna  
Uchwyt Klasyczny uchwyt z wbudowaną szczotką Easy Brush  
Długość przewodu elektrycznego 6.2  m
Zasięg pracy 8.8  m
Akcesoria w zestawie
Rura Teleskopowa rura metalowa  
Szczotki 2 positions classic (SPA II)  
Ssawka szczelinowa 2 w 1    
Ssawka do tapicerki    
Dodatkowe akcesoria
Typ wtyczki EUR  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.