TEFAL Essential + VF2330 Natychmiastowe orzeźwienie

Essential + VF2330 Natychmiastowe orzeźwienie Wydajne i ciche chłodzenie  

Wentylator stołowy Essential + marki Tefal gwarantuje mocne, ale jednocześnie ciche chłodzenie. Urządzenie zapewnia przepływ powietrza na poziomie do 34 m3/min. przy maksymalnej prędkości*, a przy minimalnej prędkości pracuje na poziomie zaledwie 46 dB (A). Dzięki 3-stopniowej regulacji prędkości oraz zwiększającym komfort użytkowania funkcjom Essential + to "must have" podczas gorącego lata!
 

Numer referencyjny produktu: VF2330F0

Wentylator Essential+ : Wydajne i ciche chłodzenie
 

Ciesz się szybkim i komfortowo cichym chłodzeniem dzięki wentylatorowi stołowemu Essential +. Mocny miedziany silnik gwarantuje skuteczne działanie przez długi czas i zapewnia szybkie chłodzenie: do 34 m3/min. (przy maksymalnej prędkości). Przy ustawieniu minimalnej prędkości proces chłodzenia przebiega w komfortowo cichych warunkach, umożliwiając Ci relaks, oglądanie telewizji czy pracę. Wentylator wyposażono w 3-stopniową regulację prędkości, a jego kompaktowa forma (średnica 30 cm) sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i przechowywania. Całości dopełniają dodatkowe funkcje, jak automatyczna oscylacja i zmienny kierunek nawiewu, a także długi, wygodny przewód zasilający.   

*Przepływ powietrza może się różnić +/- 10% w zależności od produktu.
 

Podstawowe informacje
 • Natychmiastowe orzeźwienie   

  Silny przepływ powietrza

  Przepływ powietrza na poziomie do 34 m³/min przy maksymalnej prędkości* gwarantuje uczucie natychmiastowego orzeźwienia.

 • Komfortowa cisza  

  Cicha praca

  Urządzenie wytwarza dźwięk o natężeniu 46 db(A) przy minimalnej prędkości, umożliwiając komfortowy relaks, oglądanie telewizji czy pracę.

 • Trwałość  

  Miedziany silnik

   Wykonany w 100% z miedzi silnik Tropical zapewnia skuteczne i długotrwałe działanie. Silnik jest odporny na wysoką temperaturę otoczenia. 

 • Dostosowany przepływ powietrza  

  3-stopniowa regulacja

  Wybierz pożądaną prędkość pracy wentylatora dostosowaną do Twoich potrzeb.

 • Łatwy transport  

  Kompaktowa forma

  Niewielka konstrukcja urządzenia sprawia, że jego przenoszenie i przechowywanie jest wyjątkowo proste.

 • Dostosowanie zasięgu   

  Automatyczna oscylacja i zmienna orientacja

  Dzięki automatycznej oscylacji powietrze rozprowadzane jest szerzej w całym pomieszczeniu. Można również ustawić konkretny kierunek nawiewu.

 • Komfort użytkowania  

  Długi przewód zasilający 

  Dzięki długiemu przewodowi (1,8 m) można z łatwością korzystać z urządzenia w każdym pomieszczeniu.

Akcesoria
Właściwości
RODZAJ PRODUKTU
Typ Klasyczny  
Model Stołowy  
Średnica 30  cm
Średnica (cale) 12  
WYDAJNOŚĆ NAWIEWU
Maks. przepływ powietrza (m3/min) 34  
Automatyczna oscylacja    
Kierunek    
Liczba ostrzy 3  
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Długość przewodu zasilającego 1.8  m
Panel sterowania Mechaniczny  
Liczba ustawień 3  
Ekran NIE  
CICHE DZIAŁANIE
Min. poziom dźwięku 46  dB(A)
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Sprawdź stan urządzenia, gniazdka elektrycznego oraz przewodu zasilania. Urządzenie powinno znajdować się co najmniej 50 cm od jakichkolwiek przedmiotów (zasłon, ścian, aerozoli itd.). Nie pozwól, by woda dostała się do urządzenia. Nie dotykaj urządzenia mokrymi dłońmi. Przed uruchomieniem upewnij się, że: montaż urządzenia został wykonany zgodnie z zaleceniami producenta, urządzenie znajduje się na stabilnym, pewnym podłożu oraz jest ustawione w pozycji umożliwiającej działanie (urządzenie powinno być ustawione pionowo na nogach). Upewnij się, że napięcie sieci elektrycznej jest zgodne z napięciem określonym na plakietce znamionowej urządzenia. Sprawdź, czy urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie z wtyczką z uziemieniem.
Przed przeniesieniem wyłącz wentylator oraz odłącz go od sieci elektrycznej.
Wentylator powinien zazwyczaj znajdować się w miejscu, w którym chcemy zapewnić orzeźwiającą atmosferę. Urządzenie należy umieścić w odległości co najmniej 50 cm od wszelkich przedmiotów (ścian, zasłon, aerozoli…). Pamiętaj, że dostępne są wersje horyzontalne i wertykalne wentylatorów, a większość z nich pozwala na wprowadzenie indywidualnych ustawień – możesz wybrać wentylator odpowiedni dla danego miejsca użytkowania oraz aranżacji wnętrza.
Tak, system pozwala na zastosowanie każdego środka owadobójczego.
Przed przystąpieniem do przeprowadzenia jakichkolwiek czynności konserwacyjnych należy odłączyć wentylator od sieci elektrycznej. Urządzenie możesz wyczyścić lekko zwilżoną ściereczką. Nie pozwól, by do urządzenia dostała się woda. Frontową kratkę wyczyść za pomocą odkurzacza. Do czyszczenia nigdy nie stosuj ściernych środków czyszczących, które mogą wpłynąć na wygląd twojego urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
W czasie trybu automatycznej oscylacji, wentylator automatycznie porusza się płynnym ruchem od lewej do prawej, rozdmuchując powietrze w całym pomieszczeniu. Jeżeli nadmuch powietrza ma być nakierowany na jedno miejsce, funkcję tę należy wyłączyć.
System wykorzystuje nadmuch powietrza do rozprzestrzeniania środka przeciw komarom.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.