TEFAL Silent Comfort 3w1 HE8120 Na każdą porę roku

Silent Comfort 3w1 HE8120 Na każdą porę roku Jedyny ultracichy wentylator kolumnowy*, który: chłodzi, grzeje a także filtruje powietrze!  

Ultracichy Silent Comfort 3w1 to chłodzenie, ogrzewanie i filtrowanie powietrza zamknięte w eleganckiej formie. Podczas gdy tryb wentylatora zapewnia szybkie odświeżenie latem, a tryb grzejnika przyjemne ciepło zimą, dzięki technologii filtracji urządzenie skutecznie usuwa cząsteczki o wielkości do 500 mikronów, takie jak kurz czy sierść zwierząt. 
 

Numer referencyjny produktu: HE8120F0

Ultracichy Silent Comfort 3w1: wentylator i grzejnik z funkcją filtracji powietrza
 

Ciesz się komfortowym klimatem w swoim domu przez cały rok! Silent Comfort 3w1 to połączenie wentylatora i grzejnika z funkcją filracji powietrza. Podczas gdy tryb wentylatora zapewnia ciche (38 db(A)) odświeżenie latem, a tryb grzejnika natychmiastowe uczucie ciepła zimą dzięki dużej mocy (2400 W), technologia filtracji powietrza skutecznie usuwa cząsteczki o wielkości do 500 mikronów, takie jak kurz czy sierść zwierząt.  Dzięki ustawieniu Smart urządzenie wykrywa aktualną temperaturę w pomieszczeniu i automatycznie dostosowuje do niej prędkość grzania lub chłodzenia, jednocześnie zmniejszając zużycie energii. Z kolei ustawienie Eko w trybie grzania pozwala zaoszczędzić do 50% energii*. Dodatkowo komfort użytkowania zwiększają: automatyczna oscylacja o kącie rozprowadzania powietrza 70°, timer wraz z funkcją opóźnionego startu oraz bardzo duży ekran dotykowy wraz z możliwością sterowania za pomocą pilota. *w porównaniu z maksymalnym ustawieniem termostatu  

*spośród urządzeń marki Tefal 
 

Podstawowe informacje
 • Na każdą porę roku  

  Urządzenie 3w1 

  Silent Comfort 3w1 to połączenie wentylatora i grzejnika kolumnowego, które dodatkowo filtrują powietrze. To oszczędność miejsca i gwarancja zawsze idealnych warunków w Twoim domu! 

 • Wyjątkowo cicha praca  

  Ciche chłodzenie - 38 dB (A)

  Wentylator kolumnowy zapewnia spokojny sen dzięki pracy na poziomie zaledwie 38 dB (A)*. To mniej niż średni poziom hałasu na obrzeżach miasta i 2 razy cichsza praca niż w przypadku poprzednich modeli**. 


  *przy minimalnej prędkości wentylatora 
  ** W porównaniu z HE8110F0

 • Czyste powietrze  

  Technologia filtracji powietrza 

  Dzięki technologii filtracji powietrza urządzenie skutecznie usuwa cząsteczki o wielkości do 500 mikronów, takie jak kurz czy sierść zwierząt, a także doskonale radzi sobie z niwelowaniem nieprzyjemnych zapachów, np. z kuchni. 

 • default

  Idealne dostosowanie  

  10-stopniowa regulacja 

  W trybie wentylatora można ustawić następujące prędkości: - 3 ultraciche poziomy nawiewu, w tym jeden niesłyszalny*, który zapewnia spokojny sen i niweluje ryzyko wychłodzenia dzięki lekkiej bryzie; - Średnie poziomy nawiewu - idealne, aby cieszyć się orzeźwiającym powietrzem bez hałasu podczas rozmowy lub oglądania telewizji; - Maksymalną prędkość z mocnym nawiewem, który sprawdzi sie podczas letnich upałów** 

  *38 dB (A) przy minimalnej prędkości wentylatora 
  ** prędkość powietrza maks .: 2,6 m/sek

 • Poczucie komfortu przez cały rok  

  Ustawienie Smart

  Ciesz się idealną temperaturą przez cały rok za sprawą ustawienia automatycznego Smart, który monitoruje aktualne warunki i dostosowuje do nich poziom grzania lub chłodzenia. Ustawienie Smart to oszczędność energii i Twojego czasu.  

 • Oszczędne chłodzenie  

  Silnik bezszczotkowy 

  Dzięki bezszczotkowej technologii Silent Comfort 3w1 pracuje ekonomiczniej: w trybie wentylatora przy ustawieniu min. prędkości urządzenie zużywa tyle energii (lub nawet mniej!), ile energooszczędna żarówka LED (tylko 2,3 W), a w przypadku ustawienia maks.prędkości - 3 razy mniej od standardowego wentylatora (tylko 25 W)*. 

  *W porównaniu z wentylatorem stojącym VF5770F0    

 • Oszczędne ogrzewanie  

  Ustawienie Eko

  Ustawienie Eko w trybie grzania (1200 W) pozwala zaoszczędzić do 50% energii*, utrzymując w pomieszczeniu komfortową temperaturę 19°C. 

  *w porównaniu z maksymalnym ustawieniem termostatu (2400 W)

 • Pełna wygoda użytkowania  

  Timer 

  Timer odmierzający czas od 15 minut do 24 godzin zapewnia komfort użytkowania. Po wybranym przez Ciebie czasie urządzenie automatycznie wyłączy się. 

 • Dostosowany do Twoich potrzeb  

  Funkcja opóźnionego startu

  Wyjątkowa wygoda w korzystaniu z urządzenia dzięki funkcji opóźnionego startu, które umożliwia ustawienie rozpoczęcia pracy urządzenia w przedziale od 15 minut do 24 godzin.

 • Duży zasięg   

  Moc i szeroka oscylacja

  Dzięki mocy aż 2400 W, Silent Comfort 3w1 zapewnia intensywne chłodzenie i ogrzewanie w pomieszczeniach o powierzchni do 40 m2***. Dodatkowo można ustawić szeroką oscylację pod kątem do 70° przy takim samym zużyciu mocy, co daje jeszcze lepsze efekty! 

  ***W izolowanym pomieszczeniu, zgodne z normą RT2012  

 • Pełna kontrola użytkowania  

  Zdalne sterowanie

  Możesz wygodnie sterować wszystkimi funkcjami urządzenia na odległość za pomocą pilota.

 • Łatwy transport i przenoszenie   

  Kompaktowa forma

  Dzięki lekkiej konstrukcji (zaledwie 4,4 kg) oraz zintegrowanemu uchwytowi przenoszenie i przechowywanie urządzenia jest wyjątkowo proste. Korzystanie z urządzenia w każdym pomieszczeniu ułatwia długi przewód zasilający (1,8 m).

 • Produkt naprawialny - 10 lat  

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 
  6500 punktów serwisowych na całym świecie

Akcesoria
Właściwości
Rodzaj produktu
Typ 3 w 1: grzejnik, wentylator i oczyszczacz  
Kolory WHITE  
Wykończenie SATINY  
Wysokość 0.8  m
Dane techniczne
Częstotliwość użytkowania Codzienna  
Wielkość pomieszczenia 35-40 m2  
Minutnik / automatyczne wyłączanie    
Opóźniony start    
Tryb Eco    
Napięcie 220  V
Częstotliwość 50  Hz
Wydajność
Moc 2400  W
Oscylacja    
Wentylator    
Optymalna wielkość pomieszczenia (m2) 35-40  
Bezpieczeństwo
Automatyczne wyłączanie    
Lampka kontrolna    
Stopień ochrony 20  
Komfort i łatwe użytkowanie
Długość przewodu zasilającego 1.9  m
Filtr    
Możliwość montażu na ścianie NIE  
Termostat Elektroniczny  
Uchwyt    
Pilot zdalnego sterowania    
Uchwyt na pilota zdalnego sterowania    
Ekran LED  
Typ wtyczki EUR  
Inteligentne rozwiązania
Minutnik    
Funkcja przeciwszronowa    
Informacje prawne
Rozporządzenia (UE) 2015/1188 : Ekoprojektu Ten produkt jest odpowiedni tylko do sporadycznego użytku lub do stosowania w dobrze izolowanych pomieszczeniach.  
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.