TEFAL Turbo Silence Extreme+ VF5880 Najmocniejszy wentylator*

Turbo Silence Extreme+ VF5880 Najmocniejszy wentylator* Moc, której nie usłyszysz!  

"Wentylator Turbo Silence Extreme+ oferuje mocny powiew świeżości w połączeniu z wyjątkowo cichą pracą. Proces chłodzenia przebiega w komfortowo cichych warunkach umożliwiając sen, oglądanie telewizji, pracę lub naukę. Turbo Silence Extreme+ to najmocniejszy i jednocześnie najcichszy wentylator Tefal*. W tej limitowanej edycji połączono drewno z czarnym matowym wykończeniem, aby urządzenie idealnie wpasowało się w nowoczesną estetykę wnętrz.
*Spośród stojących wentylatorów marki Tefal. Przepływ na poziomie 80 m³/min. przy maksymalnej prędkości i 35 dB (A) przy minimalnej prędkości."
 

Numer referencyjny produktu: VF5880F0

Wentylator Turbo Silence Extreme+: Moc, której nie usłyszysz
 

Wentylator Turbo Silence Extreme+ oferuje mocny powiew świeżości w połączeniu z komfortową ciszą. Ten najmocniejszy i jednocześnie najcichszy wentylator Tefal* zapewnia przepływ powietrza na poziomie do 80 m³/min. przy maksymalnej prędkości oraz pracuje na poziomie zaledwie 35 dB (A) przy minimalnej prędkości. Działanie wentylatora można w wygodny sposób kontrolować za pomocą pilota, który dodatkowo bezpiecznie przechowasz w specjalnie przeznaczonym miejscu z tyłu urządzenia. Dzięki 5-stopniowej regulacji prędkości oraz dwóm dodatkowym trybom (imitacja naturalnej bryzy i stopniowe zmniejszanie nawiewu) pracę urządzenia z łatwością dostosujesz do swoich aktualnych potrzeb. Dodatkowo funkcja automatycznego wyłączenia z timerem (do 8 godzin) zapewnia komfort użytkowania i pozwala oszczędzać energię. Wentylator wyposażono w drążek zintegrowany z nowoczesną stopą, który umożliwia regulację wysokości. W tej limitowanej edycji połączono drewno z czarnym matowym wykończeniem, aby urządzenie idealnie wpasowało się w nowoczesną estetykę wnętrz. *Spośród stojących wentylatorów marki Tefal.   
Podstawowe informacje
 • Najmocniejszy wentylator*  

  Wyjątkowo mocny przepływ powietrza 

  Przepływ powietrza na poziomie do 80 m³/min.** przy maksymalnej prędkości gwarantuje uczucie natychmiastowego orzeźwienia. To najmocniejszy wentylator Tefal*.  

  *Spośród stojących wentylatorów marki Tefal 
  **Przepływ powietrza może się różnić +/- 10% w zależności od produktu.

 • Najcichszy wentylator*  

  Dźwięk na poziomie 35 dB (A)

  Ciesz się komfortowym orzeźwieniem dzięki najcichszemu wentylatorowi Tefal *. Urządzenie pracuje na poziomie zaledwie 35 dB (A) przy minimalnej prędkości. To oznacza idealne warunki do spania, oglądania telewizji, pracy lub nauki.

  *Spośród stojących wentylatorów marki Tefal

 • Limitowana designerska edycja   

  Czerń i drewno 

  Powrót do szlachetnych i naturalnych materiałów to najnowszy trend. Dzięki połączeniu drewna* z czarnym matowym metalem, urządzenie idealnie wpasowuje się w nowoczesną estetykę wnętrz.

  *Efekt drewna  

 • Maksymalna wygoda  

  Pilot zdalnego sterowania

  Kształt pilota sprawia, że wygodniej się go trzyma i łatwiej przechowuje z tyłu urządzenia. Dzięki temu nie musisz martwić się, że pilot gdzieś się zawieruszy.

 • Dostosowany przepływ powietrza  

  5-stopniowa regulacja

  Wybierz pożądaną prędkość pracy wentylatora - od delikatnego i i cichego trybu nocnego po mocny nawiew w trybie Turbo Boost. 

 • Poczuj się jak na plaży  

  Tryb Natural

  Ciesz się wrażeniem prawdziwej bryzy dzięki zmiennej prędkości nawiewu, która naśladuje naturalny przepływ powietrza.

 • Maksymalny komfort  

  Tryb Decrescendo

  Dzięki temu inteligentnemu trybowi nawiew automatycznie zmniejsza się co 15 minut aż do poziomu trybu nocnego. Poczuj natychmiastowe ochłodzenie, a następnie zrelaksuj się przy łagodniejszym nawiewie.

 • Pełna wygoda użytkowania  

  Auto-off i timer

  Funkcja automatycznego wyłączenia z timerem (do 8 godzin) zapewnia komfort użytkowania i pozwala zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną. 

 • Pełne bezpieczeństwo  

  Kratka zabezpieczająca 

  Nowa kratka zabezpieczająca pozwala cieszyć się przyjemnym chłodem bez jakichkolwiek obaw.

 • Duży zasięg  

  Automatyczna oscylacja i zmienny kierunek

  Automatyczna oscylacja sprawia, że powietrze rozprowadzane jest na dużej płaszczyźnie, a kąt rozprowadzania to nawet 120°. Można również ustawić konkretny kierunek nawiewu.

 • Komfort i design   

  Regulowana wysokość

  Wentylator wyposażono w nowoczesną stopę zintegrowaną z drążkiem, który umożliwia ustawienie aż 6 różnych wysokości (maksymalna wysokość to 1,45 m)

 • Produkt naprawialny - 10 lat  

  Łatwa naprawa produktu 

  Szybka i niedroga dostawa części zamiennych przez co najmniej 10 lat 
  6500 punktów serwisowych na całym świecie

Akcesoria
Właściwości
Rodzaj produktu
Typ Klasyczny  
Model Na stojaku  
Średnica 40  cm
Średnica (cale) 16  
Maksymalna wysokość 1.45  m
Minimalna wysokość 1.3  m
Wydajność
Maks. przepływ powietrza (m3/min) 80  
Turbo    
Automatyczna oscylacja    
Kierunek    
Liczba śmigieł 5  
Komfort użytkowania
Długość przewodu zasilającego 1.5  m
Panel sterowania Elektroniczny  
Liczba ustawień 5  
Pilot zdalnego sterowania    
Uchwyt na pilota zdalnego sterowania    
Minutnik    
Minutnik 1-2-4-8  h
Ekran NIE  
Typ wtyczki EUR  
Cicha praca
Min. poziom dźwięku 35  dB(A)
Tryb nocny    
Wskazówki i instrukcja obsługi
Często zadawane pytania
Sprawdź stan urządzenia, gniazdka elektrycznego oraz przewodu zasilania. Urządzenie powinno znajdować się co najmniej 50 cm od jakichkolwiek przedmiotów (zasłon, ścian, aerozoli itd.). Nie pozwól, by woda dostała się do urządzenia. Nie dotykaj urządzenia mokrymi dłońmi. Przed uruchomieniem upewnij się, że: montaż urządzenia został wykonany zgodnie z zaleceniami producenta, urządzenie znajduje się na stabilnym, pewnym podłożu oraz jest ustawione w pozycji umożliwiającej działanie (urządzenie powinno być ustawione pionowo na nogach). Upewnij się, że napięcie sieci elektrycznej jest zgodne z napięciem określonym na plakietce znamionowej urządzenia. Sprawdź, czy urządzenie może być wykorzystywane wyłącznie z wtyczką z uziemieniem.
Przed przeniesieniem wyłącz wentylator oraz odłącz go od sieci elektrycznej.
Wentylator powinien zazwyczaj znajdować się w miejscu, w którym chcemy zapewnić orzeźwiającą atmosferę. Urządzenie należy umieścić w odległości co najmniej 50 cm od wszelkich przedmiotów (ścian, zasłon, aerozoli…). Pamiętaj, że dostępne są wersje horyzontalne i wertykalne wentylatorów, a większość z nich pozwala na wprowadzenie indywidualnych ustawień – możesz wybrać wentylator odpowiedni dla danego miejsca użytkowania oraz aranżacji wnętrza.
Tak, system pozwala na zastosowanie każdego środka owadobójczego.
Przed przystąpieniem do przeprowadzenia jakichkolwiek czynności konserwacyjnych należy odłączyć wentylator od sieci elektrycznej. Urządzenie możesz wyczyścić lekko zwilżoną ściereczką. Nie pozwól, by do urządzenia dostała się woda. Frontową kratkę wyczyść za pomocą odkurzacza. Do czyszczenia nigdy nie stosuj ściernych środków czyszczących, które mogą wpłynąć na wygląd twojego urządzenia.
Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
W czasie trybu automatycznej oscylacji, wentylator automatycznie porusza się płynnym ruchem od lewej do prawej, rozdmuchując powietrze w całym pomieszczeniu. Jeżeli nadmuch powietrza ma być nakierowany na jedno miejsce, funkcję tę należy wyłączyć.
System wykorzystuje nadmuch powietrza do rozprzestrzeniania środka przeciw komarom.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.